Dead Kennedys-Jello Biafra

Anarhist

Ističe se
Banovan
Poruka
2.477
Mnooogo dobra grupa. Najjaca pesma Pull my strings. Mislim da grupa ne bi bila nista bez Biafre. I kada je on otisao oni su bili samo jes jedan punk-rock band.

Voleo bi sa drugima da diskutujem na ovu temu. PRIKLUCITE SEEEE!!!!!
 
kenedisi su mi jedan od omiljenih pank bendova :D
kult...
pull my strings, to beshe ono - is my cock big enough, is my brain small enough...?
too drunk to **** (izhvakana ali prejaka)... soup is good food.... stars & stripes of corruption... sirotinja uvek najebe! (iliti kill the poor)....

All religions make me wanna throw up
All religions make me sick
All religions make me wanna throw up
All religions suck
They all claim that they have the truth
That'll set you free
Just give 'em all your money and they'll set you free
Free for a fee


eh... i naravno NAZI PUNKS **** OFF!!!

DK bejahu jednom davno u bgu... ali ja sam bila previse mala da bih se gurala u skcu/domu/akademiji (gde je vec bilo) sa opakim pankerima.... :( smrc smrc... doci ce opet, jel da?
 
*drunken_butterfly*:
kenedisi su mi jedan od omiljenih pank bendova :D
kult...
pull my strings, to beshe ono - is my cock big enough, is my brain small enough...?
too drunk to **** (izhvakana ali prejaka)... soup is good food.... stars & stripes of corruption... sirotinja uvek najebe! (iliti kill the poor)....

All religions make me wanna throw up
All religions make me sick
All religions make me wanna throw up
All religions suck
They all claim that they have the truth
That'll set you free
Just give 'em all your money and they'll set you free
Free for a fee


eh... i naravno NAZI PUNKS **** OFF!!!

DK bejahu jednom davno u bgu... ali ja sam bila previse mala da bih se gurala u skcu/domu/akademiji (gde je vec bilo) sa opakim pankerima.... :( smrc smrc... doci ce opet, jel da?


Za pne pesme nemam jos sta da dodam. Ove su im jedne od boljih.
E da evo jedne Let's lunch the landlord. Pesmu sam posvetio unicusu.
Nego za koncert ja htedo da odem ali bio im je drugi frontmen nije bio Biafra. Zbog toga mi se nesto nije islo. Pece Drunken_butterfly. Citamo se/
 
*drunken_butterfly*:
eh... i naravno NAZI PUNKS **** OFF!!!

DK bejahu jednom davno u bgu... ali ja sam bila previse mala da bih se gurala u skcu/domu/akademiji (gde je vec bilo) sa opakim pankerima.... :( smrc smrc... doci ce opet, jel da?
To bese pre ravno tri godine :) Danasnji dan 2003 :) Ja ih gledqao :P Ceo dogadjaj se zbio u SKC-u ali ne znam ko su sve bile predgrupe ili da li je bila jedna. Malo sam kasnio na svirku jer sam cuo da ce *****i da prave velike gluposti i bilo mi je bukvalno da li da idem ili ne, ono kartu sam kupio taj dan pa sta bude i na kraju sam otisao i na moju srecu nije bilo nista, kako pre, tako posle. Jedina velika PUNK svirka koju sam gledao u patikama. . .
 
00 Chief Parish:
mislim da ih je Jello i nazvao karaoke bendom, ali mi se ne svidja sto je rekao neke stvari u vezi sa bombardovanjem srbije.
inace omiljene pesme : anarchy for sale, nazi punks **** off i Riot.

kakve to stvari? niJesam upucjena...
anarchy for sale....

Step right up folks (punks)
Anarchy for sale!
T-shirts only 10 dollars
Badges only 3.50
I nicked the design, never asked the band
I never listen to them either....
 
. . .:
To bese pre ravno tri godine :) Danasnji dan 2003 :) Ja ih gledqao :P Ceo dogadjaj se zbio u SKC-u ali ne znam ko su sve bile predgrupe ili da li je bila jedna. Malo sam kasnio na svirku jer sam cuo da ce *****i da prave velike gluposti i bilo mi je bukvalno da li da idem ili ne, ono kartu sam kupio taj dan pa sta bude i na kraju sam otisao i na moju srecu nije bilo nista, kako pre, tako posle. Jedina velika PUNK svirka koju sam gledao u patikama. . .


U j*bote, TRI godine je prošlo od tad... Kao juče da je bilo... Ma nemoguće! :shock:
Jao, vidi stvarno! (google je čudo :wink: ) U stvari kad malo bolje razmislim bila sam četvrti ili peti mesec trudnoće kad je svirao DRI, a Kennedys-i su svirali dosta pre toga! :lol:
 

Back
Top