Davo je pobedio Boga

dejannn

Iskusan
Poruka
5.717
To moze biti odgovor za ovakav svet, Bog nikome ne pomaze , jer izgleda da je izgubio bitku protiv djavola,a djavo nije lud da nam to kaze nego nas jase ko magarce ,niko ne ne treba da negira ovu opciju,hvala
 
Poslednja izmena:
Taj kome se ne spominje ime, je pobedjen kada je Isus ustao iz mrtvih, a bice zauvek pobedjen uskoro....
Bog pomaze svakome ko ga istinito trazi i ljubi, Bog voli i najcrnijeg gresnika i njegova ljubav(Bozija ljubav) lomi i najjacu stenu! i najtvrdje srce topi!
 
Idi pricaj to deci u africi,pricaj im o velikoj bozjoj ljubavi milosti i saosecanju

Ništa tu nije sporno, samo Ti ne vidiš, jer da vidiš, video bi da oni, koji ne prihvataju pomoć Božiju, sa sobom nose zlo i seju rđavo.
A u Africi je dosta toga posejano rđavog, što narod Afrički nije tražio, već mu je nametnuto od strane onih, koji ne žele da prihvate Božiju pomoć.
Dakle, u pitanju su žrtve.
I ne čini Bog zlo, već onaj koji se Boga(Ljubavi) odrekao.
A Ljubav na zlo ne uzvraća zlom, već zlo iskorenjuje samo sebe, tj, drugim rečima, satana isteruje satanu.

Bog će se u jednom momentu sasvim povući, kako bi satana dokusurio satanu, tj. uništio samog sebe.
 
Poslednja izmena:
Taj čije ime nećeš da pomeneš ne postoji kao što ne postoji ni taj koji "je ustao iz mrtvih", jer se ni datum "ustanka iz mrtvih" ne zna, nego se šeta iz godine u godinu. U školi smo učili da mrtvi ne prde.

Editovan naslov i sadržaj teme. Pozdravljam.

Vec sam ti rekao da mislis sta hoces, jer nam je Bog dao slobodnu volju!
Desilo se i istina je i postojao je i postoji i postojace ce(Hrist, Bog, sveti duh). Bog iz nekog nama ne shvatljivog razloga nije hteo da znamo datume!
Docice vreme kada ces reci: jao sto nism verovao, bili su u pravu, ali ja nisam hteo da slusam....a onda ce biti kasno....evo sada cu se pomoliti za tebe!
 
Poslednja izmena:
Kada voliš ono što je u Tebi, voliš samoga sebe.

rekao bih 4umski prozaicno nedovoljan jedan ali necu...jer ne bi verovao koliko ljudi na ovom svetu mrze ono sto su pa cak mrze i tog boga u sebi a vole nesto totalno iracionalno i pogubno sto misle da je vrednije....

Čudni su putevi Božiji.

jok... putevi boziji su siroki i sigurni ko autostrada bec minhen iako je nju pravo ne bog no tvoj imenjak bez tamnog prefiksa koga su uzgred oslovljavali sa heil a nije bio hitler....
 
rekao bih 4umski prozaicno nedovoljan jedan ali necu...jer ne bi verovao koliko ljudi na ovom svetu mrze ono sto su pa cak mrze i tog boga u sebi a vole nesto totalno iracionalno i pogubno sto misle da je vrednije....



jok... putevi boziji su siroki i sigurni ko autostrada bec minhen iako je nju pravo ne bog no tvoj imenjak bez tamnog prefiksa koga su uzgred oslovljavali sa heil a nije bio hitler....

Христ је Врата кроз која улазимо, да крочимо на ускоме путу! А не на путу тела који је широк!
 
Vec sam ti rekao da mislis sta hoces, jer nam je Bog dao slobodnu volju!
Desilo se i istina je i postojao je i postoji i postojace ce(Hrist, Bog, sveti duh). Bog iz nekog nama ne shvatljivog razloga nije hteo da znamo datume!
Docice vreme kada ces reci: jao sto nism verovao, bili su u pravu, ali ja nisam hteo da slusam....a onda ce biti kasno....evo sada cu se pomoliti za tebe!

A što ako bude suprotno???
Hoćemo li te pomilovati ili ćemo glavu da ti otkinemo??
 
Naravno.

Da jeste, znao bi se datum "Uskrsnuća". Svi datumi svih događaja se znaju, a ne znaju se samo mitološki, odnosno izmišljeni događaji, zato što popovi (a ne bog) nisu hteli da ljudi znaju nepostojeće datume.

Doći će vreme kad ću reći: jao što nisam spavao sa više žena. A ovo što si ti napisao nikada neću reći. Zašto se izjašnjavaš u moje ime? Ja ne izmišljam šta ćeš ti reći. Pomoli se za mog psa, a za mene ne moraš... nemam ništa od toga.

Без обзира, помолио сам се и молићу се, сада сам негде видео да ти је то још неко написао!
Па доћи ће време када ћеш се кајати, али тада ће бити касно!
А кад абуде ''узеће'' када Христ дође за одабране(да нас склони да не гледамо шта ће бити са землјом, али то не значи да се нико други неће спасти, спасит ће се свако ко опстане у вери)
онда ће неко рећи како су нас узели ванземаљци, јел да?
 
Ništa tu nije sporno, samo Ti ne vidiš, jer da vidiš, video bi da oni, koji ne prihvataju pomoć Božiju, sa sobom nose zlo i seju rđavo.
A u Africi je dosta toga posejano rđavog, što narod Afrički nije tražio, već mu je nametnuto od strane onih, koji ne žele da prihvate Božiju pomoć.
Dakle, u pitanju su žrtve.
I ne čini Bog zlo, već onaj koji se Boga(Ljubavi) odrekao.
A Ljubav na zlo ne uzvraća zlom, već zlo iskorenjuje samo sebe, tj, drugim rečima, satana isteruje satanu.

Bog će se u jednom momentu sasvim povući, kako bi satana dokusurio satanu, tj. uništio samog sebe.

Stani,kakve veze ima ono dete iz Afrike pored koga stoji lesinar cekajuci ga da umre (pa da se pocasti njime) sa "rdjavim semenom" posejanim u Africi?Ono odbija Boziju pomoc?Ili nosi grehe nekog svog pretka koji je roknuo nekoga kopljem?
 
Без обзира, помолио сам се и молићу се, сада сам негде видео да ти је то још неко написао!
Па доћи ће време када ћеш се кајати, али тада ће бити касно!
А кад абуде ''узеће'' када Христ дође за одабране(да нас склони да не гледамо шта ће бити са землјом, али то не значи да се нико други неће спасти, спасит ће се свако ко опстане у вери)
онда ће неко рећи како су нас узели ванземаљци, јел да?

Pomoli se Allahu (i boja ti pristaje), jer sve drugo ti je ništa.

Biće ti kasno ako se umeš kajati.

A hoće kao što će Buda da vodi jihad.

Kakvi sad vanzemaljci?
 
neki put vernik i isus idu paralelno znajuci jedan za drugog a nikad im se putevi ne ukrste :roll:

moze li se sudariti na paralelama hriscanine?

нисам никада био добар у геометрији, и нисам баш укапирао шта си хтео да кажеш, али
neki put vernik i isus idu paralelno znajuci jedan za drugog a nikad im se putevi ne ukrst

То не може да буде!
 
Pomoli se Allahu (i boja ti pristaje), jer sve drugo ti je ništa.

Biće ti kasno ako se umeš kajati.

A hoće kao što će Buda da vodi jihad.

Kakvi sad vanzemaljci?

Само предпостављам! да ће људи рећи како су нас ванземаљци узели.
Ne molim se ja nikakvom Allahu...budi...već Gospodu!
A boju menjam kako mi dodje!
 
нисам никада био добар у геометрији, и нисам баш укапирао шта си хтео да кажеш, али

То не може да буде!

kako sad nisi dobar u geometriji a imas simbolican avatar koji su inke koristile ne znajuci za hadronski kolider i cesticu koja ce promeniti covecanstvo... mislim na materiju i anti materiju.

ono drugo kazes nije moguce... ja ti tvrdim da jeste. znam mnogo takvih koji su napamet vernici a opet znam nekoliko njih koji su ukrsteni sa hristom ko creva i ne razdvoji ih niko a ne deklarisu se uopste da su verujuci
 

Back
Top