Davanje povoda ili jasno stavljanje do znanja?

Ne, nego bezveze da pusti piće samo njoj, bila bi neprijatna situacija.

Ako već hoćeš tako, s pićem (što je takođe glupo :roll::)), onda baš treba samo njoj da pustiš jer ko šiša ostale. I ako popiješ korpu, bar nisi ispao šlihtara društvu a i uštedeo si pare. Drugo je ako je sa jednom drugaricom, ali bulumentu da čašćavaš (možda i njenog dečka pride :mrgreen: )- ne ide.

Ako već hoćeš tako, s pićem (što je takođe glupo :roll::)), onda baš treba samo njoj da pustiš jer ko šiša ostale. I ako popiješ korpu, bar nisi ispao šlihtara društvu a i uštedeo si pare.
Dođe konobar i pita baš tu curu da onaj dečko hoće zbog nje da časti nju i celo njeno društvo, ako prihvati posle priđe, upozna se, uzme broj telefona. Ako odbije nikom ništa, idemo dalje što bi se reklo.

Ma daj bre to što predlažeš je glupo, da odredi i ceni pića do toliko samo. :) Pomisliće da je možda škrtica ako pusti piće samo njoj a ne i celom društvu. To samo ako je žensko društvo, ako je neko muško sa njima onda ne jer bi taj muškarac mogao biti i baš njen dečko.
A šta ako ih je 9 drugarica npr? Plus ona.
Ne znam...ako bih se odlučila za tu strategiju slanja pića celom čoporu ( :fdlan: ) pre bih pristala da rizikujem i podmitim i neko muško uzgred ali da ih je ukupno 4 recimo, nego da častim celo sestrinstvo od 10 članica. Dva i po puta manji rizik.
Ali ako si toliko široke ruke i baš rešio da olakšaš novčanik... ti se rasipaj.

A šta ako ih je 9 drugarica npr? Plus ona.
Ne znam...ako bih se odlučila za tu strategiju slanja pića celom čoporu ( :fdlan: ) pre bih pristala da rizikujem i podmitim i neko muško uzgred ali da ih je ukupno 4 recimo, nego da častim celo sestrinstvo od 10 članica. Dva i po puta manji rizik.
Ali ako si toliko široke ruke i baš rešio da olakšaš novčanik... ti se rasipaj.
Kada mi se nešto sviđa ne pitam koliko košta. :) Šta je jedna tura u kafani ili kafiću naspram neke žene koja se nekome muškarcu dopada.

Kada mi se nešto sviđa ne pitam koliko košta. :) Šta je jedna tura u kafani ili kafiću naspram neke žene koja se nekome muškarcu dopada.
Poenta je u riziku. Malopre si rekao da ne bi platio ako je muškarac u njihovom društvu jer možda je njen dečko. Znači da ipak nisi spreman da rizikuješ pare za ženu koja ti se dopada. (Što je ok, ali da budemo pametni i iskreni)

Poenta je u riziku. Malopre si rekao da ne bi platio ako je muškarac u njihovom društvu jer možda je njen dečko. Znači da ipak nisi spreman da rizikuješ pare za ženu koja ti se dopada.
Nastala bi neprijatna situacija da je u društvu njen dečko, pa i ja bih se naljutio da mojoj devojci neko preda mnom šalje piće. Mislim da bi svako.

Čija devojka? Lezbejka? Ако krene да pravi problem ta devojka, izviniš se, kažeš nisam znao da je takva situacija i završiš sa tim na fin i kulturan način. Mada bih ja ostao zatečen time, ali hajde, život je to.
Da.
Pa tako se izviniš i dečku i završiš na fin način. Nije valjda neki divljak da te prebije a ti mu platio piće. I sveukupno prođeš 2,5 puta jeftinije.

Često prilikom muvanja jedna strana daje povoda drugoj da joj se sviđa. Ali to ne znači da će druga strana takve signale tako protumačiti. Da li je možda bolje da uz davanje signala ili bez njih osoba direktno stavi drugoj strani da joj se dopada i kakve su joj namere? Bez obzira da li se radi o muškoj ili ženskoj osobi koja upućuje simpatije toj drugoj osobi.
Mislim da se prepozna kad se nekom svidjate. Onda je na vama tj muškarcu da to stavi do znanja. Opet zavisi gde se radnja dešava i može biti samo to običan crush i kraj.

Back