Quantcast

Davanje auta drugima

buudala

Legenda
Poruka
53.650
Naravno da pozajmim.
Naravno ne bilo kome i bilo zašto.

Uglavnom se uvek završilo ok sem sitnica kao kad zaborave da vrate sedište u zadnji položaj pa raspizdim glavom u ragasto prilikom ulaska u auto.

U svakom slučaju ništa dramatično.

Poruka
8.430
Silom prilika, dok sam bio naivan i vjerovao dogovoru, ostavio kola kod bliskih rođaka jedno vreme, napravili mi nekih 5, 6 000 za kratko vreme, gledaju u oči i lažu me, a ja zapamtio kilometražu i fotkao...patološki lažovi..Završio sa njima za cjeli život, za vjek vjekova, blokirao ih svuda, precrtani su...
Od tada, nikom više! A kad situacija nalaže, ostavim ih u Surčinu, u garaži za 35 eura. 🙂

SmOke123

Zainteresovan član
Poruka
114
Ja sam covek koji ima neka bezvezna razmisljanja od toga sta ako je ta osoba kojoj sam dao auto neki narkoman ili nes pa mi podvale u auto,a ja ne primetim pa najebem :D ili svakake neke gluposti :D
Jer ako ti je neko poznanik ne mora znaciti da ti misli dobro.
Prosto neki ljudi znaju da iskoriste dobrotu ljudi i da ih sjebu.
E sad zasto niko nece da pozajmi auto od ljudi koji jebene naravi da kad bi im nesto uradio usrali bi ti se u zivot :D
Nego ce pre uzeti auto od nekog koji eto dobrica neki i da mu nesto sjebes on bi cutao presao bi preko toga itd.
eventualno bih dao auto nekom kome bas verujem ili nekom u familiji za koga znam da je odgovoran, ozbiljan :D

Petar_Petrovic

Iskusan
Poruka
5.569
Zato sto si autoritet i lafcina, ozb. nema zezanja sa tobom :ok:
Roditelji su me naucili da samo onaj koji daje moze da ocekuje da ce dobiti,mada kada pogledamo danasnje vreme mozda i nije najpametnija maksima....
Ako me neko nesto trazi a to imam pozajmim ne razmisljajuci o posledicama(neko bi rekao da sam naivan) ali nikada nije bilo nekih vecih problema,samo jednom je bilo nekog navlacenja oko para ali i to je reseno kroz kompenzaciju...

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
19.553
Roditelji su me naucili da samo onaj koji daje moze da ocekuje da ce dobiti,mada kada pogledamo danasnje vreme mozda i nije najpametnija maksima....
Ako me neko nesto trazi a to imam pozajmim ne razmisljajuci o posledicama(neko bi rekao da sam naivan) ali nikada nije bilo nekih vecih problema,samo jednom je bilo nekog navlacenja oko para ali i to je reseno kroz kompenzaciju...
Danas je moderno da pljujes po ljudima onako generalno i gnusas ih se sa gadjenjem, sta mislis zasto odjednom svi sa ponosom isticu kako su introvertni i asocijalni.. To je nekad bilo za sramotu a sad se dice, jer kao sta cu ja medju ljudima kad su svi gov.na.. Glupost i besmislica novog doba... Sta smo mi bez vere, ne vere da moras ici u crkvu svake nedelje i biti liturgijski vernik nego vere u coveka, koga je opet Bog stvorio...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
25.575
Ne znam da li je ta logika ok, ali moja praksa pokazuje ovako , ako su ljudi misaono slicni , onda nema problema....
Tu se ne postavlja pitanje da li ce neko nekog zaebati , nego kako da jedan drugom sprecite da ima stetu...

Moji drugari meni pozajmljuju auto, ja vazim za boljeg vozaca od njih, imaju poverenja u mene, ja imam vise kategorija drugara, prijatelji za izlaske, za kafane, za biznis, za kucu, za zene, za revoluciju, itd....
Zanimljivo je da se auto moze pozajmljivati prijateljima za izlaske i prijateljima za revoluciju, ostalim kategorijama ne....

Poruka
8.430
Ne znam da li je ta logika ok, ali moja praksa pokazuje ovako , ako su ljudi misaono slicni , onda nema problema....
Tu se ne postavlja pitanje da li ce neko nekog zaebati , nego kako da jedan drugom sprecite da ima stetu...

Moji drugari meni pozajmljuju auto, ja vazim za boljeg vozaca od njih, imaju poverenja u mene, ja imam vise kategorija drugara, prijatelji za izlaske, za kafane, za biznis, za kucu, za zene, za revoluciju, itd....
Zanimljivo je da se auto moze pozajmljivati prijateljima za izlaske i prijateljima za revoluciju, ostalim kategorijama ne....
Dobar prijatelj je vredan kao rođeni brat, bukvalno...ko ima jednog, ili dvojicu u životu, treba da skače od sreće...Nije tema, ali ne mogu da odolim da ne iznesem ovu živu istinu...: )

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.