Dašin sindrom

Dasa je bombon mali

1ShyzaJNieCasCo7EkIlUg.jpg
E puna mi je kita tih namrgodjenih, a ova sa slike je jedna od takvih.
 
Gledam ovu seriju hotel Eleon. Ima neka kul devojka Daša.
Htela da pobegne iz njenog dosadnog grada da vidi svet , zaljubila se i našla prevaranta.
Iz kog razloga se ona zaljubila : da li sto je on stranac da se pohvali drugaricama ili sto zeli da pobegne od dosadnog života ?
Elem potom kad je sve to puklo , nju . kul devojku. ne mogu da smuvaju ni bogati a ni normalni .
Sta je sad Dašo ?
Ona sad umesto da se skrasi sa tim mladim , lepim , obrazovanim momcima ali to nju ne vuče niti privlači ,trazi sebi probleme,
Nju sad privlače problematični tipovi , ružnjikavi , pada na sitne grane , emocionalno se stapa sa njihovim problemima itd.
Dok njeni roditelji vuku kosu sa glave . (Šta će joj taj i taj sa onim nekim bi živela kao carica .)
I tako preslikano uvek u svetu se negde dešava ( nadam se da razumete ovu personifikaciju.)
Šta je uzrok " Dašinog sindroma " ?
Gledaj kuhinju tamo je bilo boljih riba
 
Zar nije normalno da mlada zena neopterecena zeli da leti kroz svet?
Normalno je da posle promasene veze povuce rucnu i izbegava emotivne odnose....
to sto je prosecno privlacna je otezavajuca okolnost, jer uvek ima nekog, a nikako pravog koji bi je pomerio.
Za razliku od fascinantnih zena koje izazivaju muskarce da budu pomereni i izlete sa svim argumentima
i onih ruznih koje izazivaju muskarce da pokazu ruznu stranu...oba tipa su na cistini, znaju gde se nalaze.
Prosek ima problem da li da ide vise ili nize....da fascinira ili da cima muskarce.
 
A inace ne razumem taj koncept "sa nekim bi zivela ko carica".Sta to znaci?
Mozes da budes u vinkli samo sa onim koga volis i ko voli tebe..znaci u vinkli, ne da zivis u raju,pa jos da se opeglas od truda.I onda da to sve ima smisla.
A ovo, ja bih njoj mogao da ponudim,sta god..trgovinom se niko nije usrecio,samo sj.ebao.
 
Šta je uzrok " Dašinog sindroma " ?
Cvetak , taj izraz koji neki u društvu koriste stavio sam u zagrade.
Nisam ja smislio .
Tema je pored šale , više okrenuta tome zašto se iz jednog problema opet odlazi u novi .
Zato što su neki ljudi problematični, površni i naivni.Upadaće uvek i iznova u nove i slične probleme,sve dok o sebi ne nauče potrebne lekcije(tipa to ili ta, taj mi treba u životu, ovi, ovo, ovaj-sikter, ne trebaju mi).Kad ljudi skontaju sami sebe,znaće i kako sa drugima.
 

Back
Top