Дарко Обрадовић: НАТО лобист и покемон

Njegos88

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.447
Мој омиљени НАТО лобиста је Дарко Обрадовић. Највише ми се свиђа јер изгледа као Покемон. У овој теми ћу постављати моје омиљене Даркове интервјуе, чланке, фотографије итд. Молимо вас да се придружите :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
darko obradović.jpg
Screenshot_20230327-042243_Chrome.jpg
obradovic-telem.jpg
obraadovic.jpg
 
Poslednja izmena:
AV drži u svojim redovima NATO naprednjake(Šormaza i mog nekadašnjeg profu Dragišića) a drži i naravno rusobludnike koji su brojnini gde je najgrlatiji valjda Đuka bizon Vulina ne računam on zvanično nije naprednjak i ako je po poltronstvu i više od toga

ово није тема о Вучићу. Већ их има педесет. Имаш ли неку смешну слику или видео Дарка коју желиш да допринесеш теми?
 
AV drži u svojim redovima NATO naprednjake(Šormaza i mog nekadašnjeg profu Dragišića) a drži i naravno rusobludnike koji su brojnini gde je najgrlatiji valjda Đuka bizon Vulina ne računam on zvanično nije naprednjak i ako je po poltronstvu i više od toga
Secas li se da je Djuka radio na nekoj radio stanici?Zaboravio sam ime,nije ni bitno.Voleo sam da slusam njegovu emisiju jer su mangupi zvali i przili ga stra'ota :D
 
Taj Darko uglavnom dejstvuje po režimskim medijima najviše po hepiju koji važi za prorusku televiziju znači da je on na nekoj misiji čim mu se daje toliki prostor možda da pripremi rusobludne naprednjake za bolan razvod od Putka
Ja te likove vidim samo u ulozi neke vrste razbladjivača rusofilstva. Dakle Hepi jeste pretežno rusofilna televizija gde povremeno nastupaju dva Darka, Šormaz i onaj Čedomir Stojković. Oni služe da narod ne skrene u totalnu rusofiliju koja ne čuje ništa drugo nego da uvek bude lajt.
 
Iritantan kao pojava (naročito glas) ali u suštini govori prave stvari. I njemu i Šormazu i Trifou i Stojkoviću treba čestitati na hrabrosti da govore istinu iako bi ona mogla da ih košta glava.
Kontam da imaju zaštitu države, ne bi oni tek tako govorili nepopularne stvari na televiziji bez nekih garancija.
 
Ja te likove vidim samo u ulozi neke vrste razbladjivača rusofilstva. Dakle Hepi jeste pretežno rusofilna televizija gde povremeno nastupaju dva Darka, Šormaz i onaj Čedomir Stojković. Oni služe da narod ne skrene u totalnu rusofiliju koja ne čuje ništa drugo nego da uvek bude lajt.
Sviđa mi se izraz Totalna Rusofilija, dobar je kao i ime za metal bend.:mrgreen:
 

Back
Top