Dark (2017-2020)

Poruka
21.521
Dark je nemacka serija novijeg datuma koja se bavi putovanjem kroz vreme. Do sada su emitovane dve sezone, iscekuje se treca koja bi trebalo da bude i poslednja. Serija je veoma popularna i jedna je od najznacajnih evropskih serija na Netflixu.

Ja sam krenuo sa gledanjem i posle prve epizode nisam nesto odusevljen. Nastavicu dalje, ali za sada mi deluje kao neki Stranger things za sirotinju :D
 
U sunce ti, pa ja ovde ne mogu da povatam likove :lol:

Aj nema veze sto ih ima mnogo nego bre otkud ja da znam koji je koji pre 33 godine hahahah

Prilicno zbunjujuce, a slabo pamtim imena, pa za 2 epizode nema teorije da ih upamtim svih 15 ili 20, a vec u 3. epizodi je radnja u proslosti
 
U odnosu na standarde koje su postavili u prve dve sezone, ovo do sada sto sam pogledao je mlako...
Ali nisam jos ni na pola stao, bice tu svasta.....
Zapravo prva sezona, iako odlicna, nije bas bila remek delo, mene je druga odusevila, sad gledam trecu, pa videcemo..
 
Zavrsio sam seriju... Pokvarili su mi utisak.. Kraj je dobar, ali sve pre toga, prakticno cela sezona je zapetljano, neodredjeno i tesko za gledanje..
Ovu trecu sezonu treba pogledati bar dva, tri puta, ko ima zivaca..
Ako izuzmemo sam pocetak prve sezone gde su nabacani likovi iz vise godina, ipak su generalno i prva i druga sezona bile neuporedivo lakse za pracenje od trece..

Sto se mene tice mogli su biti najbolja Netflix serija, samo da ga nisu ovoliko zakukuljili.. Tako da ipak Black Mirror broj 1.
Aj malo ga mrsi brate ko u so2, al ovo je bas bilo preterivanje...
U jednom trenutku 5 Jonasa, a sledeci kadar 5 Marti i onda se pogubim i ne kontam koja je odakle i sta hoce...
Ko je ovo mogao da prati bez vecih problema, svaka mu cast i kapa dole..

A u vezi same radnje
Claudia je bas lepo izradila i Jonasa i Marthu... Da Regina zivi, a ovo dvoje da ne postoje, pritom ko garantuje da kao sto je prvi svet Jonasov, a drugi Martin, da taj, navodno iskonski, nije upravo Klaudijin svet...
 
Poslednja izmena:
Au bre sine.

Doppel.jpg


Dakle, pre 2. sezone moraću još jednom iz početka da pogledam celu 1. XD
 
Valja li sta ova serija? Prijatelj mi je preporucio a ja odustao nakon 1. epizode. Nervirao me je taj holivudski prikaz srednjih skoli i srednjoskolaca gde se svi nesto drogiraju i narkomanisu. Puse vutru po dvoristu skole i imaju stekove kokaina u sumi :D
 

Back
Top