Quantcast

Dariju Kisić kritikovao zbog ceha u kafiću, BIA ga uhapsila

cetka

Ističe se
Poruka
2.526
Vreme je da ljudi nauce koga i sta smeju a koga i sta ne smeju da kritikuju.Nikad ni nigde nije dozvoljeno da se sve kritkuje.Neki red mora da postoji.
U prevodu: Što je dozvoljeno Bogovima nije volovima.
Stoku treba na svakom mestu snimati, postavljati na društvene mreže jer je i to jedan vid demokratske kontrole i teranje na to da im ne pada na pamet da krše pravila koja su i oni uspostavili i kojih se moraju pridržavati.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
12.574

Ухапшен због поруке: Неће вакцина од билећке кобиле направити београдску даму!​

10:02 25.03.2021.

Шта се дешава када у СМС порукама напишете мишљење Дарији Кисић Тепавчевић? Будете ухапшени. Шта се дешава када режимски "медији" Александра Вучића покушају то да оправдају? Испадну смешни и изазову супротан ефекат од онога што су планирали.​

Симон Симоновић је човек који се није мирио са корона-фарсом од стране Вучићевог режима, нарочито ако има доказ на којем се види како Дарија Кисић и Александар Вулин лумпују у ресторану, троше хиљаде евра, док се од народа тражи да седи у кућама.
kisi%C4%87-700x391.jpg

Darija Kisić Tepavčević Foto:Screenshot/TV Pink

Он је због тога ухапшен чим је слетео на београдски аеродром (накнадно је после притиска медија пуштен), а сада су блатоиди покушали целу фарсу да оправдају тако што су у јавност пустили наводни садржај „претећих“ порука министарки.

Прву поруку послао јој је 20. јула прошле године. У тој поруци он је Кисић Тепавчевићеву оптуживао да зарад, како је навео, јефтиних политичких поена, учествује у лажирању информација.

– Поштована др Кисић, најдобронамерније вам саветујем да не учествујете више у лажирању информација зарад јефтиних политичких поена неких других људи. Ситне бенефиције које сада имате неће бити вредне развлачења по улицама одговорних, а не разумем зашто се свакодневно кандидујете да будете међу њима. Ви треба да будете особа од интегритета и стручности. Срдачан поздрав, Симон Симоновић – наводи се у поруци.

– Мислиш да си недодирљива? Мој савет ти је да се не заје*аваш са народом, уколико не намераваш да побегнеш назад у Требиње/Билећу. Ако мислиш да ће ти ово проћи, знај да нас има којима ни Вучић, ни керамичар Гашић не могу ништа – написао јој је Симоновић у овој поруци.

– Звао ме ваш комшија из Босне. Молио ме да вам пренесем следеће: Каже… неће РНК вакцина од билећке кобиле направити београдску даму. Не знам шта то значи, али учинило ми се да је то упућено вама – наводи се у поруци коју је Симоновић послао министарки 23. децембра.

– Па ти и Вулин кренете да поново приводите мог брата, па ја као објавим снимке о вама. Па да се зезамо… Па на пример ја дођем, па ти и Вулин као глумите министре, па ја као објавим снимке са вама, па се као за*ебавамо… једва чекам…

Дакле, због ових порука је један човек ухапшен у Вучићевој Србији, али то и не чуди, јер противнике овог режима налазе и утопљене у реци, па их експресно кремирају, а онда се три године крије њихова смрт.
https://srbin.info/pocetna/aktuelno...-od-bilecke-kobile-napraviti-beogradsku-damu/
Тако је то када пустимо медије да нам соле памет.СНС зна да су медији најмоћнији савезник и тако им и успева да владају колико желе.Ако вам медији не могу ништа онда вас нађу утопљеног у реци и то у сред зиме.

fobos11

Domaćin
Poruka
3.879
Није ми јасно, каква је бре ово земља када хапси оваквог Господина са великим Г. Него није ми јасно ни како га ухапсише због цитата о билећкој кобили и београдској дами, а прескочише оно развлачење и претње да ће да је протера у постој.ебину.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
10.816

Ухапшен због поруке: Неће вакцина од билећке кобиле направити београдску даму!​

10:02 25.03.2021.

Шта се дешава када у СМС порукама напишете мишљење Дарији Кисић Тепавчевић? Будете ухапшени. Шта се дешава када режимски "медији" Александра Вучића покушају то да оправдају? Испадну смешни и изазову супротан ефекат од онога што су планирали.​

Симон Симоновић је човек који се није мирио са корона-фарсом од стране Вучићевог режима, нарочито ако има доказ на којем се види како Дарија Кисић и Александар Вулин лумпују у ресторану, троше хиљаде евра, док се од народа тражи да седи у кућама.
kisi%C4%87-700x391.jpg

Darija Kisić Tepavčević Foto:Screenshot/TV Pink

Он је због тога ухапшен чим је слетео на београдски аеродром (накнадно је после притиска медија пуштен), а сада су блатоиди покушали целу фарсу да оправдају тако што су у јавност пустили наводни садржај „претећих“ порука министарки.

Прву поруку послао јој је 20. јула прошле године. У тој поруци он је Кисић Тепавчевићеву оптуживао да зарад, како је навео, јефтиних политичких поена, учествује у лажирању информација.

– Поштована др Кисић, најдобронамерније вам саветујем да не учествујете више у лажирању информација зарад јефтиних политичких поена неких других људи. Ситне бенефиције које сада имате неће бити вредне развлачења по улицама одговорних, а не разумем зашто се свакодневно кандидујете да будете међу њима. Ви треба да будете особа од интегритета и стручности. Срдачан поздрав, Симон Симоновић – наводи се у поруци.

– Мислиш да си недодирљива? Мој савет ти је да се не заје*аваш са народом, уколико не намераваш да побегнеш назад у Требиње/Билећу. Ако мислиш да ће ти ово проћи, знај да нас има којима ни Вучић, ни керамичар Гашић не могу ништа – написао јој је Симоновић у овој поруци.

– Звао ме ваш комшија из Босне. Молио ме да вам пренесем следеће: Каже… неће РНК вакцина од билећке кобиле направити београдску даму. Не знам шта то значи, али учинило ми се да је то упућено вама – наводи се у поруци коју је Симоновић послао министарки 23. децембра.

– Па ти и Вулин кренете да поново приводите мог брата, па ја као објавим снимке о вама. Па да се зезамо… Па на пример ја дођем, па ти и Вулин као глумите министре, па ја као објавим снимке са вама, па се као за*ебавамо… једва чекам…

Дакле, због ових порука је један човек ухапшен у Вучићевој Србији, али то и не чуди, јер противнике овог режима налазе и утопљене у реци, па их експресно кремирају, а онда се три године крије њихова смрт.
https://srbin.info/pocetna/aktuelno...-od-bilecke-kobile-napraviti-beogradsku-damu/
Тако је то када пустимо медије да нам соле памет.СНС зна да су медији најмоћнији савезник и тако им и успева да владају колико желе.Ако вам медији не могу ништа онда вас нађу утопљеног у реци и то у сред зиме.
Sve se moze reci na lep i kulturan nacin.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
38.391
Ovo je krivično delo proganjanja...školski primer.....ovi debili iz srbin.info umesto da provere još objavljuju dokaz koji potvrđuje to. Inače novčana do 3 godine, a ako je bila fizički ugrožena 5 godina zatvora.

Bahata vlast sa patološkim egomanijakom na čelu i medicinski retardirana opozicija ....srpska "demokratija" je dostigla vrhunac. Za udžbenik psihologije da nas provlače narednih par vekova.

Poruka
9.079
Ovo je krivično delo proganjanja...školski primer.....ovi debili iz srbin.info umesto da provere još objavljuju dokaz koji potvrđuje to. Inače novčana do 3 godine, a ako je bila fizički ugrožena 5 godina zatvora.

Bahata vlast sa patološkim egomanijakom na čelu i medicinski retardirana opozicija ....srpska "demokratija" je dostigla vrhunac. Za udžbenik psihologije da nas provlače narednih par vekova.
🥪

Losferan

Primećen član
Poruka
606
Naravno da je u pravu što kritikuje vlast kako ne poštuje svoje mere ali je i ober-seljačina jer iako su politički protivnici ili iako su neprijatelji, prema ženama treba biti džentlmen inače prelazi vrlo lako u mizogine stavove.
Prete jedni drugima da će objaviti njihove kriminalne radnje, sve go kriminalac do kriminalca a ti narode finansiraj i Zvezdu i Partizan a oni će da trpaju sebi pare u džep. Nije tema ali sve državne sportske klubove treba privatizovati.

fobos11

Domaćin
Poruka
3.879
Ви нацоши опет уводите писане и сајбер деликте у кажњивости и санкције...:roll:

интернет је и замишљен као друштвена мрежа где свако може да пише шта оће, јер у демократијама важи слобода говора У СВАКОЈ ОБЛАСТИ...

То што би ви да правите четврти рајх од Србије, само говори колико сте ненормални и болесни у главу

Лично сам за апсолутну слободу на интернету, односно да нема никакве цензуре, а да се поступци покрећу само и једино у случају приватних тужби коју би покренуо појединац који се осети угрожен или увређен. Тако да се не радујем ниједној вести када је неко ухапшен због твита или неког дебилног коментара на друштвеним мрежама. Али овде дотични заиста није ухапшен због речи кобила и дама, као што је наведено у наслову и остатку текста, већ због претњи да ће он, односно његови, некога развлачити и протеривати.

Ја знам да то приличи овој власти, јер како кажеш, све сами нацисти који не дају поштеном човеку да нормално вређа и прети, али мало је чудно када многе турбо демократе позивају на вешање на Теразијама када дођу на власт, на лустрације, логоре, протеривања и слично. Па откуд такав речник код оних који сузе лију што им је велики зли Вучић из руку отео демократију. Откуд у тим напаћеним мозговима жељним и жедним демократије такви нагони за линчовањем и депортацијама, као што је овај несрећни примерак људске врсте поручио овој гранд парада министарки.

Poruka
9.079
Лично сам за апсолутну слободу на интернету, односно да нема никакве цензуре, а да се поступци покрећу само и једино у случају приватних тужби коју би покренуо појединац који се осети угрожен или увређен. Тако да се не радујем ниједној вести када је неко ухапшен због твита или неког дебилног коментара на друштвеним мрежама. Али овде дотични заиста није ухапшен због речи кобила и дама, као што је наведено у наслову и остатку текста, већ због претњи да ће он, односно његови, некога развлачити и протеривати.

Ја знам да то приличи овој власти, јер како кажеш, све сами нацисти који не дају поштеном човеку да нормално вређа и прети, али мало је чудно када многе турбо демократе позивају на вешање на Теразијама када дођу на власт, на лустрације, логоре, протеривања и слично. Па откуд такав речник код оних који сузе лију што им је велики зли Вучић из руку отео демократију. Откуд у тим напаћеним мозговима жељним и жедним демократије такви нагони за линчовањем и депортацијама, као што је овај несрећни примерак људске врсте поручио овој гранд парада министарки.
To je kao da si rekao: "Ako ste već protiv Hitlera, zašto ste za Nirnberški proces, o vi ljudi puni ljubavi?"

fobos11

Domaćin
Poruka
3.879
To je kao da si rekao: "Ako ste već protiv Hitlera, zašto ste za Nirnberški proces, o vi ljudi puni ljubavi?"
Па видиш и није тако, чак и твој поремећени мозак би требало да зна да чак ни у том случају није било уличне правде, већ судске пресуде и након тога реализације. То буквално одудара од овога што поједине домаће турбо демократе, укључујући одбегле из душевне болнице попут тебе, прижељкују. Наравно, све под условом да се прихвати тај изопачени став да је овде фашизам и нацизам, јер наравно није.

Овде је на власти једна популистичка странка са популистичком политиком која много нервира оне који су против те странке и њеног лидера, а не постоји неко на видику ко би могао да га политички изазове у овом тренутку. У том смислу фрустрације се лече што се Србија упоређује са хитлеровском Немачком, јер ухапсити неког због претње на друштвеној мрежи и побити милионе Јевреја, Словена, идеолошких и других неистомишљеника је у тим поремећеним лобањама исто.

Poslednja izmena:

комшија

Legenda
Banovan
Poruka
65.652
1616683587703.png

Ухапшен због поруке: Неће вакцина од билећке кобиле направити београдску даму!

Шта се дешава када у СМС порукама напишете мишљење Дарији Кисић Тепавчевић? Будете ухапшени. Шта се дешава када режимски "медији" Александра Вучића покушају то да оправдају? Испадну смешни и изазову супротан ефекат од онога што су планирали.

1616683735846.png

25.03.2021.

link

Правда за Симона! Србијанци, на окуп! Србија Србијанцима!

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
67.261
Није ми јасно, каква је бре ово земља када хапси оваквог Господина са великим Г. Него није ми јасно ни како га ухапсише због цитата о билећкој кобили и београдској дами, а прескочише оно развлачење и претње да ће да је протера у постој.ебину.
Ali se zbog toga ljudi ipak ne hapse nego ih tuzis pa sud odlucuje o kazni.

fobos11

Domaćin
Poruka
3.879
Ali se zbog toga ljudi ipak ne hapse nego ih tuzis pa sud odlucuje o kazni.

На жалост хапсе се људи и у мало већим демократијама од наше, за много мање глупости који су објављене преко фејса и других друштвених мрежа. Ја лично нисам за тако нешто, али кога боли кур.ац шта ја мислим о томе. Живимо у свету у којем, ако неког хоћеш да увредиш путем друштвених мрежа, спреми се за тужбу. Ако некоме хоћеш да претиш, спреми се за полицију на вратима. Камо среће да је само код нас тако, али није.

У овом конкретном случају овој министарки можеш у живот да се усер.еш на много боље и културније начине, али ова сировина је изабрала најопримитивнији речник и најдебилнији приступ. Моја једина критика је што тај примерак није ухапшен што је назвао министарку кобилом, као што се погрешно наводи у наслову, већ што је помињао да ће да је развлачи и протерује. Увреда и претња нису баш исто.

Branko Lori

Legenda
Poruka
52.746
A jedno pitanje.

Zašto je čovek ministarki pretio i otkud mu uopšte njen telefonski broj, umesto da samo obelodani javnosti te informacije?

Ovo je nešto lično, da se ne lažemo.
Imala br njegova zene ! I covek je samo preneo sta je porucio jedan dedica iz sela odakle je doticna
U principu covek je bio uljudan u pocetku, a kasnije primereno njenom ponasanju , mozda je i on dobijao pretnje , ali cela stvar je glupa i totalno nema osnova za optuznicu , ali spodobe iz SNS-a pokusavaju sve da iskoriste i naprave afere kako bi zatrpali ubistvo Cvijana i iostal zlocine , kradje i raskrinkavanje mafijaske strukture SNS-a

Poslednja izmena:

~zmaj~

Elita
Poruka
17.040
У овом конкретном случају овој министарки можеш у живот да се усер.еш на много боље и културније начине, али ова сировина је изабрала најопримитивнији речник и најдебилнији приступ. Моја једина критика је што тај примерак није ухапшен што је назвао министарку кобилом, као што се погрешно наводи у наслову, већ што је помињао да ће да је развлачи и протерује. Увреда и претња нису баш исто.
Њих скупа, целу власт... апсолутно боли брига шта ко мисли или каже о њима... Њихова једина брига и страх јесте да се не сазна шта све раде. Болела би Кисићку 'ичка за смс увреде да се није запитала ... откуд тај зна нешто што нико не треба да зна... и да ли можда зна још нешто ил може да сазна.

Дакле да поновим... њихов једини страх јесте да се не сазна шта све раде. И то ''цурење информација'' је разлог хапшења... пар увреда у смс-у су само згодан изговор за хапшење.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.