Dariju Kisić kritikovao zbog ceha u kafiću, BIA ga uhapsila

Mobing je ako neko iznese stav da je neko dama, a ja se, argumentovano, suprotstavim takvom viđenju? Pošto se osećaš lično prozvanim, pretpostavljam da iz tvog ugla može tako delovati...jednako kao što neko @dragan10 može optužiti za neosnovano ulizivanje tebi koje može biti posledica političkih motiva (slažete se, pa ima potrebe da govori o tebi u afirmativnom kontekstu). Ja sam prema tebi bio uvek izrazito korektan, što se ne može reći da je u suprotnom smeru slučaj. To je činjenica koja se može lako proveriti pregledom objava na forumu i načinom na koji si se ti ophodila prema meni (a zbog čega sam i napisao to što je sam u pređašnjoj objavi).

mislim da nije korektno da neko ocenjuje moje argumente podrske, ili ne drugim forumasima
ako mi se neki post forumasa svidi, dam mu podrsku, a ako ne, ne dam
sto se toga tice, potpuno sam slobodan da sam donosim odluke, svidelo se to nekom ili ne
i tebi sam ponekad davao podrsku, a ponekad ulazio sa tobom u diskusiju, ako se nisam slagao
ako mi se neki stavovi sa jevropom podudaraju, a tebi ne, to je tvoj problem , a ne moj
isto tako NIKAD NECU OPTUZIVATI nekog koji je glasao za boska, djilasa, vucica, tadica iako ja imam svoje misljenje o sve i jednom i za nekog bi glasao, a za nekog ne
 
ako mi se neki post forumasa svidi, dam mu podrsku, a ako ne, ne dam
sto se toga tice, potpuno sam slobodan da sam donosim odluke, svidelo se to nekom ili ne
i tebi sam ponekad davao podrsku, a ponekad ulazio sa tobom u diskusiju, ako se nisam slagao
ako mi se neki stavovi sa jevropom podudaraju, a tebi ne, to je tvoj problem , a ne moj
isto tako NIKAD NECU OPTUZIVATI nekog koji je glasao za boska, djilasa, vucica, tadica iako ja imam svoje misljenje o sve i jednom i za nekog bi glasao, a za nekog ne

Jeste, moj je problem, kao i na meni da izrazim svoje viđenje zašto mi se ti stavovi ne sviđaju i da pokušam eventualno nekoga i ubediti u moj stav, ili mu makar približiti svoje viđenje (ili učiniti razumljivijim).

Zbog čega se ja sa nekim slažem ili nekome lupam lajk, nije stvar privatnosti. Ako pošaljem privatno poruku, naravno, onda jeste, ali ako se to čini javno, na temi, to znači da je svaki takav gest javno pitanje koje može legitimno biti pretresano i koje svaka osoba treba biti spremna da odbrani i obrazloži. Primer radi:

ma sta im se pravdas, kad ti ljudi ne mogu racionalno da razmisljaju,
sto puta ces im ovo objasniti,
a oni ce te prvom prilkom ispljuvati i nazvati bot

Ovde si lupio lajk, što znači da se sa rečenim slažeš.
I da li se ispostavilo tako? Jesam li te prvom prilikom ispljuvao i nazvao botom? Da li ti, stvarno, smatraš da ne umem racionalno da razmišljam (i mene ovde vrlo živo interesuje koja se to društvena grupacija kojoj ja pripadam podrazumeva pod kategoriu ti ljudi...da vidimo ko su ti ljudi).

A zašto si defanzivan i zbog čega si krenuo da se braniš, pominjući da nekada deluje da braniš Vučića (?) predstave nemam.
 
ako mi se neki post forumasa svidi, dam mu podrsku, a ako ne, ne dam
sto se toga tice, potpuno sam slobodan da sam donosim odluke, svidelo se to nekom ili ne
i tebi sam ponekad davao podrsku, a ponekad ulazio sa tobom u diskusiju, ako se nisam slagao
ako mi se neki stavovi sa jevropom podudaraju, a tebi ne, to je tvoj problem , a ne moj
isto tako NIKAD NECU OPTUZIVATI nekog koji je glasao za boska, djilasa, vucica, tadica iako ja imam svoje misljenje o sve i jednom i za nekog bi glasao, a za nekog ne
jel vidis kako te etiketira i proziva jer mene podrzavas,
a onda pita zasto je licemer
 
Ovo je, takođe, laž (sad ih već baš nižeš na moj račun). Nisam nikakvu etiketu prilepio forumašu @dragan10.
nisi, a sta je ovo, igra reci


Pošto se osećaš lično prozvanim, pretpostavljam da iz tvog ugla može tako delovati...jednako kao što neko @dragan10 može optužiti za neosnovano ulizivanje tebi koje može biti posledica političkih motiva (slažete se, pa ima potrebe da govori o tebi u afirmativnom kontekstu).
 
Don Musliju je bio zauzet. Nije je mogao izvesti na veceru. I poslao je tjelohranitelja, Vu Lina da mu zenu izvede na veceru. Situacija je bila krajnje napeta tu vecer, jer se Don Musliju nije pojavio na veceri. Nisu se mogli naci.
I onda se ovaj nasao da sa porukama rasplace zenu. I sad su ga ufatili da pjeva, u policijskoj stanici, je li radi za Slinu? Za koga radi ovaj sto je slao poruke da rasplace?
To su te demokratske drzavne drame.
 
nisi, a sta je ovo, igra reci


Pošto se osećaš lično prozvanim, pretpostavljam da iz tvog ugla može tako delovati...jednako kao što neko @dragan10 može optužiti za neosnovano ulizivanje tebi koje može biti posledica političkih motiva (slažete se, pa ima potrebe da govori o tebi u afirmativnom kontekstu).

Pošto nisi ukapirala, evo da ti pojasnim: poredio sam iznošenje jednog viđenja iz jednog ugla sa hipotetičkim viđenjem iz nekog drugog, drugačijeg viđenja, u nameri da (oba gledišta) obesmislim tj. prikažem kao suprotstavljena ekstremna gledišta.

Šta je suština? U tome da se ne iznose stavovi, već činjenice i argumenti. A činjenica je da nedelju punih dana ti tvrdiš da ja na ovom forumu pišem stvari koje ne pišem, lažno mi pripisueš reči, zoveš me licemerom, lažovom i svakojakim drugim rečima, dok pritom tvrdiš čak još da sam ja tebe nazivao najgorim imenima (što je nešto što konstantno radiš na moj račun), da bude stvar još gora!
 
Ovo je, takođe, laž (sad ih već baš nižeš na moj račun). Nisam nikakvu etiketu prilepio forumašu @dragan10.
i jos nesto, nasao si za shodno da moralises
i mene da prozivas zbog mog "bezobrazluka"
na temi o cvijanu, gde je i pocela ova rasprava,
a nisi nasao za shodno da delis lekcije o lepom ponasanju
tvojim istimisljenicima, i da se zgrazavas nad njima,.... na x tema,
recimo na temi o vucicevom bolesnom bratu,
kako ti to nije morbidno,.....ali zato jeste jedan dokaz tvog licemerja
i laznog moralisanja,
nadam se da smo nas dvoje zavrsili svaku komunikaciju,
nemam ja vremena da lecim necije frustracije
 
Jeste, moj je problem, kao i na meni da izrazim svoje viđenje zašto mi se ti stavovi ne sviđaju i da pokušam eventualno nekoga i ubediti u moj stav, ili mu makar približiti svoje viđenje (ili učiniti razumljivijim).

Zbog čega se ja sa nekim slažem ili nekome lupam lajk, nije stvar privatnosti. Ako pošaljem privatno poruku, naravno, onda jeste, ali ako se to čini javno, na temi, to znači da je svaki takav gest javno pitanje koje može legitimno biti pretresano i koje svaka osoba treba biti spremna da odbrani i obrazloži. Primer radi:



Ovde si lupio lajk, što znači da se sa rečenim slažeš.
I da li se ispostavilo tako? Jesam li te prvom prilikom ispljuvao i nazvao botom? Da li ti, stvarno, smatraš da ne umem racionalno da razmišljam (i mene ovde vrlo živo interesuje koja se to društvena grupacija kojoj ja pripadam podrazumeva pod kategoriu ti ljudi...da vidimo ko su ti ljudi).

A zašto si defanzivan i zbog čega si krenuo da se braniš, pominjući da nekada deluje da braniš Vučića (?) predstave nemam.
zasto iskrenost ponekad vidite kao slabost?
zasto bi tebe ili bilo koga drugog nerviralo da branim vucica ili druge da nervira ako istog toga napadam?
zasto meni oduzimate moje pravo da nekog gotivim ili prezirem, samo zato sto se vama ta licnost ne svidja ili ne?
vec sam ti rekao da dajem lajkove onde gde ja mislim da trebam dati, a ne onde gde nekog drugog zulja? dajuci lajkove, ja ne vredjam, a ako se forumasi vredjaju, ne ucestvujem u raspravi. ako ti se ne svidja , to je tvoj, a ne moj problem. ko su ti DRUGI ljudi, mislim da treba da upitas jevropu
ja bi ipak zavrsio sa ovim, skrecemo debelo sa teme. mozes odgovoriti, ako mislis da treba sta da dodas, ali ja stopiram
 
zasto iskrenost ponekad vidite kao slabost?
zasto bi tebe ili bilo koga drugog nerviralo da branim vucica ili druge da nervira ako istog toga napadam?
zasto meni oduzimate moje pravo da nekog gotivim ili prezirem, samo zato sto se vama ta licnost ne svidja ili ne?
vec sam ti rekao da dajem lajkove onde gde ja mislim da trebam dati, a ne onde gde nekog drugog zulja? ako ti se ne svidja , to je tvoj, a ne moj problem. ko su ti DRUGI ljudi, mislim da treba da upitas jevropu
ja bi ipak zavrsio sa ovim, skrecemo debelo sa teme. mozes odgovoriti, ako mislis da treba sta da dodas, ali ja stopiram

Ko su ljudi možda je pitanje i za tebe, jerbo si napisao da vidimo kao slabost i oduzimamo nešto. Prilično sam siguran da mi ne persiraš, tako da to otvara pitanje na kog ti tčno misliš.
Iskrenost nije slabost, već velika vrlina. Osobina kojoj na ovom forumu žestoko manjka.
Vučića, opet, nisam pominjao (ti ga ubacuješ u diskusiju već 4. put), a pravo da imaš neki stav ne branim ti, kao što bi trebalo da isto imam i ja. I u pravu si, skrećemo previše. :ok:
 
i jos nesto, nasao si za shodno da moralises
i mene da prozivas zbog mog "bezobrazluka"
na temi o cvijanu, gde je i pocela ova rasprava,
a nisi nasao za shodno da delis lekcije o lepom ponasanju
tvojim istimisljenicima, i da se zgrazavas nad njima,.... na x tema,
recimo na temi o vucicevom bolesnom bratu,
kako ti to nije morbidno,.....ali zato jeste jedan dokaz tvog licemerja
i laznog moralisanja,
nadam se da smo nas dvoje zavrsili svaku komunikaciju,
nemam ja vremena da lecim necije frustracije

Temu o upali pluća Andreju Vučiću nisam pratio. Nije mi interesantna i ne znam zašto je uopšte ikome, jer nije nikakva vest političke prirode i ne sadrži nikakvu misteriju. Ako je otvoriš, možeš videti da nisam na njoj ništa uopšte ni pisao. Verujem da ima mnogo čega morbidnog i bolesnog. Na ovom forumu ima strašno mnogo forumaša koji se otvoreno zalažalu i za genocide; koji priželjkuju i prizivaju smrt raznih ljudi, ne samo Vučićeve porodice, nego i forumaša i njihovih porodica. Kada bi još ostajalo sve što moderacija briše, mogla bi cela bela knjiga morbidnosti, bedastoća, primitivizma i ljudskog razvrata da se napravi, a za objve mnogih forumaša postoje čak i elementi potencijalne krivične odgovornosti. Dovoljno je samo pogledati i temu o navodim protiv Brane Lečića da se vidi i koliko ima omalovažavanja ženskog roda, pa čak i sprdanja na račun stvari kao što je seksualno nasilje. S druge strane, upitao bih te ja sad, da li ako otvorim i krenem da iščitavam temu o Andreju Vučiću mogu negde pronaći da se ti sprdaš na njegov račun, kad već pokrećeš pitanje o licemerju?

Kad god bih učestvovao u diskusijma u kojima bi forumaši iskazivali nemoralno ponašanje, bez obzira na to o čemu se radi, uvek bih se oglašavao. E sad, zašto si ti odlučila da sebe ne staviš iznad te kaljuge, već se (očigledno svesno, jerbo priznaješ) spuštaš na taj nivo ili da kažem priključuješ krdu (neki nisu ni svesni koliko su primitivni; to čini situaciju gorom u tvom slučaju), to je već pitanje na koje samo ti možeš dati odgovor. Ovako, kako deluje tvoje pisanje? Kao ono što SNS funkcioneri ponekad izjavljuju, pa šta, i žuti lopovi su to radili. Kao, oni su postavili standarde i sad ih iz nekog razloga ne treba podizati gore. :roll:
 
Ko su ljudi možda je pitanje i za tebe, jerbo si napisao da vidimo kao slabost i oduzimamo nešto. Prilično sam siguran da mi ne persiraš, tako da to otvara pitanje na kog ti tčno misliš.
Iskrenost nije slabost, već velika vrlina. Osobina kojoj na ovom forumu žestoko manjka.
Vučića, opet, nisam pominjao (ti ga ubacuješ u diskusiju već 4. put), a pravo da imaš neki stav ne branim ti, kao što bi trebalo da isto imam i ja. I u pravu si, skrećemo previše. :ok:
:ok:
 
@Slaven777 , brate, odakle ti snage, volje i strpljenja da tako razgovaraš sa ovim forumskim pojavama?

Lud čovek, dokon.

Šalim se (samo delom, verovatno je tačno to gore dosta). Nadam se da će moje reči barem do nekoga prodreti i malčice inspirisati da možda nešto u svom ponašanju i promeni. Ako i uspem kod 1 od 100 ljudi, možda će taj promeniti način na koji komunicira sa drugima i možda će pak i on tako inspirisati nekog drugog...nada u fundmentalnu čovečnost, ljudsku dobrotu u korenu i potrebu čoveka da razmeni mišljenje, ostaje. A ako je neko tvrdi orah...samo je još veći izazov. :mrgreen: S nekima kao što je komšija odustao sam poodavno, naravno, jer je to izvan zamislivih kapaciteta...
 
Pokušavaš da nešto objasniš osobi harizme i svetonazora jedne Vjerice Radete...

Besmisleno...

U svakom drugom vremenu, sem ovog, takve radikalske pojave bi u dubokoj tišini krunile kukuruz ne očekujući da ih niko nikada pita ne pita za mišljenje ni na kakvu temu.

Lud čovek, dokon.

Šalim se (samo delom, verovatno je tačno to gore dosta). Nadam se da će moje reči barem do nekoga prodreti i malčice inspirisati da možda nešto u svom ponašanju i promeni. Ako i uspem kod 1 od 100 ljudi, možda će taj promeniti način na koji komunicira sa drugima i možda će pak i on tako inspirisati nekog drugog...nada u fundmentalnu čovečnost, ljudsku dobrotu u korenu i potrebu čoveka da razmeni mišljenje, ostaje. A ako je neko tvrdi orah...samo je još veći izazov. :mrgreen: S nekima kao što je komšija odustao sam poodavno, naravno, jer je to izvan zamislivih kapaciteta...
Na stranu što je ta pojava nema nikakav osećaj i empatiju čak i za mrtve, a što je boljka svakog onog koji je hronično oboleo od Šešelj virusa
 

Back
Top