Danke Dojcland-Spasiva Rusija !

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Citam ovo balavljenje,ulizivanje,poltrnostvo,malcenje o poseti Medvedeva i pitam se,a zasto smo se mi to godinama sprdali Hrvatima i njihovom "Danke Dojcland"...:think:..kakve razlike ima izmedju ove dve parole iz naslova moje teme i po cemu smo mi to bolji od Hrvata ?

U posetu Srbiji je dosao predsednik jedne velike zemlje,sto je sasvim normalna stvar u medjunarodnim odnosima,a nasi srborusi,veliki domoljubi,udarise u sve dobose i bubnjeve o tome da je to definitivno okretanje Srbije Rusiji i zbogom EU i NATO-u...e sada se samo pitam po cemu su to oni zakljucili,kada je Medvedev danas u skupstini doslovno rekao ovo:

RUSIJA nema ništa protiv ulaska novih zemalja u Evropsku uniju. Najvažnije je da nove članice EU razvijaju dobre odnose sa Rusijom, što se odnosi i na Srbiju. Članstvo u EU ne urušava odnose sa Rusijom već doprinosi boljem odnosu.

i jos je izjavio,sto ja tumacim na nacin da taj isti Medvedev nema nista protiv i ulaska Srbije u NATO:

Rusija je spremna da sa svima razgovara o inicijativi za novi sistem bezbednosti u Evropi, nezavisno od toga da li su zemlje članice NATO - rekao je Medvedev.

ovo je iz Novosti..http://www.novosti.rs/code/navigate...va Srbiju&kword_add=poseta beogradu, medvedev

Prema tome,ja stvarno kao covek nikako ne razumem ovo blejanje i otvaranje "stotinu" tema o jednoj sasvim normalnoj medjudrzavnoj poseti,koja u principu nije donela Srbiji i Srbima nista novo osim jos veceg spoljnog duga (milijradu dolara) i nesuvislog obecanja da ce Rusija i dalje podrzati Srbiju u odbrani KiM....stvarno smo cudo od naroda i tek sada primecujem ,da smo isti "racku",a drugo pakovanje ,mi i Hrvati, i da po poltronstvu i ulizivanju nema nikakve razlike izmedju Srba i Hrvata..zato jos jednom...Danke Dojcland-Spasiva Rusija !:eek:

P.S.Elem,danas pricam sa jednim Rusom,covek poreklom iz Moskve i ja mu kazem :danas u posetu Srbiji stize vas predsednik..a on meni:a gde to...kazem :u posetu mojoj zemlji ,Srbiji...a on me belo gleda i pita:izvini ,dali je to Jugoslavija ?...sve u svemu,covek nema poima, ni gde je Srbiji,niti da Jugoslavije vise nema...:think:
 
Poslednja izmena:
Srbije u NATO:



P.S.Elem,danas pricam sa jednim Rusom,covek poreklom iz Moskve i ja mu kazem :danas u posetu Srbiji stize vas predsednik..a on meni:a gde to...kazem :posetu mojoj zemlji ,Srbiji...a on me belo gleda i pita:izvini ,dali je to Jugoslavija ?...sve u svemu,covek nema poima, ni gde je Srbiji,niti da Jugoslavije vise nema...:think:


Ko ti kriv kad imas retardiranog drugara.
 
Citam ovo balavljenje,ulizivanje,poltrnostvo,malcenje o poseti Medvedeva i pitam se,a zasto smo se mi to godinama sprdali Hrvatima i njihovom "Danke Dojcland"...:think:..kakve razlike ima izmedju ove dve parole iz naslova moje teme i po cemu smo mi to bolji od Hrvata ?

U posetu Srbiji je dosao predsednik jedne velike zemlje,sto je sasvim normalna stvar u medjunarodnim odnosima,a nasi srborusi,veliki domoljubi,udarise u sve dobose i bubnjeve o tome da je to definitivno okretanje Srbije Rusiji i zbogom EU i NATO-u...e sada se samo pitam po cemu su to oni zakljucili,kada je Medvedev danas u skupstini doslovno rekao ovo:

RUSIJA nema ništa protiv ulaska novih zemalja u Evropsku uniju. Najvažnije je da nove članice EU razvijaju dobre odnose sa Rusijom, što se odnosi i na Srbiju. Članstvo u EU ne urušava odnose sa Rusijom već doprinosi boljem odnosu.

i jos je izjavio,sto ja tumacim na nacin da taj isti Medvedev nema nista protiv i ulaska Srbije u NATO:

Rusija je spremna da sa svima razgovara o inicijativi za novi sistem bezbednosti u Evropi, nezavisno od toga da li su zemlje članice NATO - rekao je Medvedev.

ovo je iz Novosti..http://www.novosti.rs/code/navigate...va Srbiju&kword_add=poseta beogradu, medvedev

Prema tome,ja stvarno kao covek nikako ne razumem ovo blejanje i otvaranje "stotinu" tema o jednoj sasvim normalnoj medjudrzavnoj poseti,koja u principu nije donela Srbiji i Srbima nista novo osim jos veceg spoljnog duga (milijradu dolara) i nesuvislog obecanja da ce Rusija i dalje podrzati Srbiju u odbrani KiM....stvarno smo cudo od naroda i tek sada primecujem ,da smo isti "racku",a drugo pakovanje ,mi i Hrvati, i da po poltronstvu i ulizivanju nema nikakve razlike izmedju Srba i Hrvata..zato jos jednom...Danke Dojcland-Spasiva Rusija !:eek:

P.S.Elem,danas pricam sa jednim Rusom,covek poreklom iz Moskve i ja mu kazem :danas u posetu Srbiji stize vas predsednik..a on meni:a gde to...kazem :posetu mojoj zemlji ,Srbiji...a on me belo gleda i pita:izvini ,dali je to Jugoslavija ?...sve u svemu,covek nema poima, ni gde je Srbiji,niti da Jugoslavije vise nema...:think:

Ako ti je za utehu ulizujemo se i zapadu!:roll:
Kako to nisi video za vreme Bajdenove posete?
Nikad nezavisni,uvek necija *****!
 
Citam ovo balavljenje,ulizivanje,poltrnostvo,malcenje o poseti Medvedeva i pitam se,a zasto smo se mi to godinama sprdali Hrvatima i njihovom "Danke Dojcland"...:think:..kakve razlike ima izmedju ove dve parole iz naslova moje teme i po cemu smo mi to bolji od Hrvata ?

U posetu Srbiji je dosao predsednik jedne velike zemlje,sto je sasvim normalna stvar u medjunarodnim odnosima,a nasi srborusi,veliki domoljubi,udarise u sve dobose i bubnjeve o tome da je to definitivno okretanje Srbije Rusiji i zbogom EU i NATO-u...e sada se samo pitam po cemu su to oni zakljucili,kada je Medvedev danas u skupstini doslovno rekao ovo:

RUSIJA nema ništa protiv ulaska novih zemalja u Evropsku uniju. Najvažnije je da nove članice EU razvijaju dobre odnose sa Rusijom, što se odnosi i na Srbiju. Članstvo u EU ne urušava odnose sa Rusijom već doprinosi boljem odnosu.

i jos je izjavio,sto ja tumacim na nacin da taj isti Medvedev nema nista protiv i ulaska Srbije u NATO:

Rusija je spremna da sa svima razgovara o inicijativi za novi sistem bezbednosti u Evropi, nezavisno od toga da li su zemlje članice NATO - rekao je Medvedev.

ovo je iz Novosti..http://www.novosti.rs/code/navigate...va Srbiju&kword_add=poseta beogradu, medvedev

Prema tome,ja stvarno kao covek nikako ne razumem ovo blejanje i otvaranje "stotinu" tema o jednoj sasvim normalnoj medjudrzavnoj poseti,koja u principu nije donela Srbiji i Srbima nista novo osim jos veceg spoljnog duga (milijradu dolara) i nesuvislog obecanja da ce Rusija i dalje podrzati Srbiju u odbrani KiM....stvarno smo cudo od naroda i tek sada primecujem ,da smo isti "racku",a drugo pakovanje ,mi i Hrvati, i da po poltronstvu i ulizivanju nema nikakve razlike izmedju Srba i Hrvata..zato jos jednom...Danke Dojcland-Spasiva Rusija !:eek:

P.S.Elem,danas pricam sa jednim Rusom,covek poreklom iz Moskve i ja mu kazem :danas u posetu Srbiji stize vas predsednik..a on meni:a gde to...kazem :posetu mojoj zemlji ,Srbiji...a on me belo gleda i pita:izvini ,dali je to Jugoslavija ?...sve u svemu,covek nema poima, ni gde je Srbiji,niti da Jugoslavije vise nema...:think:

eto,ovakvi glasaju za tadica
 
Ne razumes "blejanje" na nekom nebitnom internetskom forumu

A razumes ljubljenje guze Medvedevu od strane Borisa Tadica i cele srpske vrhuske koje je poprimilo takve razmere i intenzitet da covek nece moci cestito da sedne bar tri dana

Ma bjazi bre, nesreco :D

Koliko se secam,isto si pisao i prilikom posete Bajdena....taj...a ko bi vas pohvatao i ukapirao sta u stvari mislite...:eek:
 
U posetu Srbiji je dosao predsednik jedne velike zemlje,sto je sasvim normalna stvar u medjunarodnim odnosima,a nasi srborusi,veliki domoljubi,udarise u sve dobose i bubnjeve o tome da je to definitivno okretanje Srbije Rusiji i zbogom EU i NATO-u...e sada se samo pitam po cemu su to oni zakljucili

Evo po cemu smo zakljucili:

http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=43528

Predsednik Srbije Boris Tadić naveo je u intervjuu objavljenom u listu Velt da je Beograd spoljnopolitički jasno orijetisan prema EU, ali da nema razloga da prema Rusiji drži distancu veću nego druge zemlje, na primer Nemačka.

Na pitanje "zar Srbije ne mora da se odvoji od svoje zaštitnice Rusije, da bi pripadala Evropi kao zajednici miroljubivih demokratija", Tadić je rekao da "Srbija nema razloga da prema Rusiji ima veću distancu nego Nemačka, koja ima isto tako funkcionalne veze s Rusijom kao i Srbija, možda čak i tešnje".

Zapitan zašto Srbije nije, kao i Nemačka, prošle godine osudila "rusku invaziju u Gruziji" i otcepljenje Abhazije i Južne Osetije, Tadić je naveo da uprkos vezama s evropskim institucijama "u pojedinim situacijama nacionalni interesi Srbije imaju prednost".

Nece vas Evropa bre takve, rusofilne :super:

P.S.Elem,danas pricam sa jednim Rusom,covek poreklom iz Moskve i ja mu kazem :danas u posetu Srbiji stize vas predsednik..a on meni:a gde to...kazem :posetu mojoj zemlji ,Srbiji...a on me belo gleda i pita:izvini ,dali je to Jugoslavija ?...sve u svemu,covek nema poima, ni gde je Srbiji,niti da Jugoslavije vise nema...:think:

Jesi ovu pricicu smisljao danas ceo dan ili ti je trebalo nekoliko dana? :think:
 
Evo po cemu smo zakljucili:

http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=43528







Nece vas Evropa bre takve, rusofilne :super:



Jesi ovu pricicu smisljao danas ceo dan ili ti je trebalo nekoliko dana? :think:

Nema sta da smisljam,to je bas tako kako sam napisao...a to kuda ce ova zemlja i kojim pravcom,pokazase i zadnji parlamentarni izbori i ovi od pre dva dana u Vrbasu..vi to malo lecite i zaceljujete jos uvek rane posle izborene katastrofe,ali slaba vajda 37,7% su neumoljivi...;):lol:
 
He,he..ne zaboravi da je izborna parola bila "Za evropsku Srbiju" i "Za evropski Vrbas" i da je za to je narod glasao ,a ne za "Srbija ruska guberniju"...;)

Kako sto sam davno napisao,stara dobra Evropa je spas za Srbiju....a nikako ruska gubernija ili jos jedna zvezdica na USA zastavi....:mrgreen:

O ybt

Ti si stvarno jedan od izrazito pametnih kolega na ovom forumu

Ovo je mozda i najpametniji komentar na ovaj uzdrzani docek Medvedeva danas

Cestitam!
 

Back
Top