Quantcast

Danke Dojčland:Predsednik Srbije uz govor Angele Merkel uči nove fraze (VIDEO)

al bundy

Legenda
Poruka
61.705
VUČIĆ PRIČA NA NEMAČKOM JEZIKU: Predsednik Srbije uz govor Angele Merkel uči nove fraze (VIDEO)
Novosti online
27. 10. 2020. u 16:15

ВУЧИЋ ПРИЧА НА НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ: Председник Србије уз говор Ангеле Меркел учи нове фразе (ВИДЕО)

Foto: Instagram/Printskrin/budućnostsrbijeav
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić danas je imao priliku za učenje Nemačkog jezika. On je uz udžbenike i rečnike iskoristio i zanimljiv snimak za učenje određenih fraza.

Naime, predsednik je Nemački jezik učio uz govor nemačke kancelarke Angele Merkel.
- Angelu Merkel svi slušaju u Evropi sa pažnjom, i ja naravno. Ali ovoga puta sam iskoristio i to je valjda jedinstven slučaj da sam uspeo da iskoristim njen govor za sopstvene potrebe, odnosno učio sam Nemački. I naučio sam nekoliko važnih izraza koji se tiču borbe protiv korona virusa. Tako da svim početnicima kao što sam ja bih preporučio da koriste njene reči i njene fraze i tako će dobro da savladaju sve novo što dolazi u Nemačkom jeziku - poručio je predsednik Srbije i onda progovorio na Nemačkom jeziku.
Kako to zvuči pogledajte u videu:
https://www.novosti.rs/vesti/politi...bije-govor-angele-merkel-uci-nove-fraze-video
Das ist wunderbar !
Vučić kralj krindža nastavlja da dominira , mene zanima šta baba Angela koja inače fura taj imidž stoge i skromne žene sa Istoka odrasle u svešteničkoj familiji ,misli kada vidi ovakve izlive guz.,ovaj poštovanja . :think:
I zašto je Vodji važno da zna nemačke izraze glede borbe protiv Covida?Hoće li nam ubuduće obraćati na nemačkom kada bude saopštavao nove mere ... Achtung, Achtung !!!

Commie

Legenda
Poruka
56.918
Valjda, govori?

Ti toliko mrzis Vucica i njime si opsednut da si stvarno postao smesan tj, dosadan sa ovakvim neozbiljnim i kicosckim uvodima tema.

A licno mislim apropo teme, da je dosta takvog ulizivanja Angeli Merkel i da to ne prilici jednom drzavniku.
Svi mrze Vucka , konacno se javila neka zena da mu pruzi malo ljubavi... nije on kriv , tako strani centri moci hoce :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.