Danci su znali da Srbe nisu ubili Hrvati u Dvoru na Uni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mi južnjaci

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.141
http://www.jutarnji.hr/dvor-na-uni--danci-su-znali-da-srbe-nisu-ubili-hrvati/944911/
SISAK - Pripadnici Danskog bataljuna (DANBAT-a), koji su 8. kolovoza 1995. godine svjedočili masakru devet hendikepiranih osoba srpske nacionalnosti u predvorju škole u Dvoru, znali su odmah da nemilosrdni ubojice nisu bili pripadnici Hrvatske vojske. Pripadnici UN-a u Dvoru 8. kolovoza 1995. godine zabilježili su da se u tome gradu još uvijek vode borbe između pripadnika srpskih snaga i Armije BiH, dok je HV zauzeo sve dominantne položaje oko Dvora i ne ulazi u grad.

kako istina dolazi na vidjelo. a na 1. informaciju komentari "to samo mogu hrvati", "ništa čudno za hrvate", "ustaše"... sad sa nestrpljenjem čekamo da se utvrdi dali su srbi pobili svoje, ili su to napravili muslimani.
 
http://www.jutarnji.hr/dvor-na-uni--danci-su-znali-da-srbe-nisu-ubili-hrvati/944911/

kako istina dolazi na vidjelo. a na 1. informaciju komentari "to samo mogu hrvati", "ništa čudno za hrvate", "ustaše"... sad sa nestrpljenjem čekamo da se utvrdi dali su srbi pobili svoje, ili su to napravili muslimani.


Ma naravno, jer gde bi Hrvati radili takve stvari...:kafa:


Ustasa-saw.jpg
 
Ovi prostori u svojoj istoriji nisu i nece zapamtiti vecih zlocinaca od Hrvata

Ne samo ovi prostori, gde god da su bili, 30-godisnji rat, prostori u danasnjoj Nemackoj gde su Hrvate zapamtili kao zveri koji su na najmonstruoznije nacine ubijali doslovno sve, Staljingrad '43 ...itd ..

Kad se crni SS, koji je u svetu inace pojam za zlo, stalno u Berlin zalio zbog brutalnosti Hrvata, vise ne treba nista da se kaze ...
 
Ovi prostori u svojoj istoriji nisu i nece zapamtiti vecih zlocinaca od Hrvata

Ne samo ovi prostori, gde god da su bili, 30-godisnji rat, prostori u danasnjoj Nemackoj gde su Hrvate zapamtili kao zveri koji su na najmonstruoznije nacine ubijali doslovno sve, Staljingrad '43 ...itd ..

Kad se crni SS, koji je u svetu inace pojam za zlo, stalno u Berlin zalio zbog brutalnosti Hrvata, vise ne treba nista da se kaze ...

Nema tu šta da se doda.
Odvratan narod, prave životinje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top