Današnje žene

Da li su prije nekih 50 60 godina bile zanimljivije malo punije."jače" žene, a danas mršavije. Srednje sam građena, Al vidim po drugaricama da je danas krimen biti " malo obilatija" djevojka. Što vi mislite, da li se taj ukus promjenio kroz decenije?
Upravo suprotno.
Šezdesetih i sedamdesetih godina prošlog stoljeća, današnja prosječna djevojka, smatrala bi se tenkićem.
 
Da li su prije nekih 50 60 godina bile zanimljivije malo punije."jače" žene, a danas mršavije. Srednje sam građena, Al vidim po drugaricama da je danas krimen biti " malo obilatija" djevojka. Što vi mislite, da li se taj ukus promjenio kroz decenije?
štaje ovo ? in ?
to mršave pa popunjenije valjda periodično odlazi i dolazi
 
Da li su prije nekih 50 60 godina bile zanimljivije malo punije."jače" žene, a danas mršavije. Srednje sam građena, Al vidim po drugaricama da je danas krimen biti " malo obilatija" djevojka. Što vi mislite, da li se taj ukus promjenio kroz decenije?

Žene više nisu potrebne da rade u njivi, ne moraju da budu jake, sad je fokus na ženstvenosti.
 
Da li su prije nekih 50 60 godina bile zanimljivije malo punije."jače" žene, a danas mršavije. Srednje sam građena, Al vidim po drugaricama da je danas krimen biti " malo obilatija" djevojka. Što vi mislite, da li se taj ukus promjenio kroz decenije?
...јесте...Мерилин је последња лепотица обичне женске, природне грађе...невезано за њу само...тај период је прекретница...
 
Da li su prije nekih 50 60 godina bile zanimljivije malo punije."jače" žene, a danas mršavije. Srednje sam građena, Al vidim po drugaricama da je danas krimen biti " malo obilatija" djevojka. Što vi mislite, da li se taj ukus promjenio kroz decenije?
1777160309490.jpeg
 

Back
Top