Jugoslav Čvarak
Buduća legenda
- Poruka
- 37.230
Upravo suprotno.Da li su prije nekih 50 60 godina bile zanimljivije malo punije."jače" žene, a danas mršavije. Srednje sam građena, Al vidim po drugaricama da je danas krimen biti " malo obilatija" djevojka. Što vi mislite, da li se taj ukus promjenio kroz decenije?
Šezdesetih i sedamdesetih godina prošlog stoljeća, današnja prosječna djevojka, smatrala bi se tenkićem.
muškarci bi mogli da rade na njivi, da budu jaki a i kod njih nešto fokus na ženstvenosti, slim farmerkama 

