DANAS SAM SAZNAO DA NEMA NOVCA ZA PENZIJE

kristiansand

Veoma poznat
Poruka
10.393
Osim one Dinkiceve izjave da novca za penzije od jeseni ove godine nece biti, a koga svi znate, nemam link za otvorenu temu.
Ono sto mogu da kazem da su neki clanovi moje porodice trebali ovih dana da dobiju penzije. U posti su im javili DA NOVCA ZA PENZIJE NEMA i da za sada imaju samo novac da isplate penzije u gradskom sedistu opstine a za ostatak NEMAJU.

Zvucacu pomalo sirovo i arhaicno ali moram opet da citiram Sojica uz neke modifikacije.

Bratjo!!!.
Nemacka privreda posrce zbog ovo njino ujedinjavanje(eu).
Americka privreda odavno tavori u recesiju.
Japanska se berza ljulja kao mala ladja u tihom okeanu.
Recesija, ta privredna boljka unistava privredjavanje u zapadni svet.

Bratjo srbi i sestre srbpkinje.
Gospodo i gospode!!!.
Mi mora da vatjamo aziju,
Mi mora da vatjamo svet.
Nama leba sas ovi evropljani nema,
Vreme je da se istrgavamo iz njihoveg zagrljaja sto je vise moguce i da se vatjamo tamo gde ima za sta da se vatjamo a da nije prazan dzep.
Krajnje je vreme da pocnemo da uriniramo niz a ne uz vetar!!!.
I dok su se ostali vatjali za evropu mi smo se vatjali za pistolje i puske.
Sada kada evropa posrce mi se vatjamo za nju.
Sve radimo u pogresno vreme, to se mora da ispravi bratjo!!!

Poslednja izmena od moderatora:
Pa nece valjda da dozvoli da zbog njega budemo i drugi put bombardovani. Samo ne znam sta koferce ceka sa priznavanjem? Verovatno ceka inauguraciju, jer posle toga nebi bio premijer kao i grobar sto je sacekao inauguraciju. Ma nije on nikada ni rekao da nece priznati Kosovo.

Pa nece valjda da dozvoli da zbog njega budemo i drugi put bombardovani. Samo ne znam sta koferce ceka sa priznavanjem? Verovatno ceka inauguraciju, jer posle toga nebi bio premijer kao i grobar sto je sacekao inauguraciju. Ma nije on nikada ni rekao da nece priznati Kosovo.

Не фантазирај - нема ништа од признавање косовЕ.......

Back