Danas sam muzu udarila auto namjerno na njegove oci,ponasam se kao budala

Dobro biljooo ukapirali smo...nego šta je sa postavljačicom teme? Ovde se ljudi polomiše od savetovanja, a ona verovatno sedi kod nekog auto limara...nije fora da se ne javi...mada je meni od početka ovo delovalo kao koskica nekog klona, al' ajde...
izvini nisam htela da se ponavljam....prosto,imala sam problem sa kompom i mislila sam da prvi komentar nije otisao....
pozdrav !
 
Evo javljam se. imala sam i ja udes, pa se radujte svi oni koji me smatraju nekom glupacom. niste vi krivi. nije ni moguce ocekivati da cete me razumeti obzirom da vam dajem mali delic onoga sto se desava u mom zivotu i o tome kako mislim da sam ga svezala za idiota koji se igra samnom kao sa marionetom, a kukavica sam da zauzmem stav. taj covek meni nista ne pruza. trenutno je na putovanju od dve sedmice vani i tako ce mi uvek biti. je cu sedit kuci a on putovat po svetu jer sam ga dovela u grad. osim toga, htela sam i ja otici negde sa kolegicom s posla, ali mi on ne da. kaze da treba da cuvam kucni prag. pa eto
 
Ајд, сад ме гризе савест што се зезам...али, жено, ајд прочитај своје постове.
ШТА ти у ствари хоћеш? Коју игру ти играш? Шта ти очекујеш од тог мужа? Зашто си толико бесна и незадовољна њиме, а кажеш да га лудо волиш и да не можеш без њега?

Да ли си ти уопште јасна самој себи? Оно што видим из твојих постова то је да ти јако мучиш и себе саму и њега и да си потпуно амбивалентна према њему... А зашто, то само ти знаш.
 
jasna sam sama sebi, ali cinjenica je da se mucim......ono sto me drzi s njim je to da sam se vec jednom razvela i u balkanskoj sredini bilo bi tesko ostati razvedena pa sam se odlucila opet udati ne iz igre ili interesa, vec iz nekakve blagonaklonosti prema njemu u smislu da smo od samog pocetka govorili o braku....i uvek kovali planove da se zemlja polomi pod njima. on je demagog ustvari. od planova nista. izduvali ko balon na suncu. on se i toku nase veze psihozlostavljacki ponasao prema meni, ostavljao me na ulici na jednu moju "viska recenicu" ali se uvek vrati i nazove i dodje mi na vrata za nekih 10tak dana i ja oprostim, bude mi navece dosadno :). sve vazne dogadjaje u mom zivotu je propustio jer nije mogao doci tipa odbrana diplomskog i milion ostalih stvari. za brak je on bio vise nego ja, verovatno zato sto je hteo da me metaforicki receno stavi pod kljuc, sto se evo i ostvaruje. ja imam ambicije i planove a on se s njima ismejava. optuzuje me sto zelim sve da planiram a kao nista ne prepustam spontanosti, hahaha. doslo je do toga da ne mogu nista planirati unapred jer znam da se se izjaloviti. zivim dan za dan. a opet sama, i sve ponovo............ne znam. i naravno, on tvrdi da me voli i da mi nista ne radi...
 
jasna sam sama sebi, ali cinjenica je da se mucim......ono sto me drzi s njim je to da sam se vec jednom razvela i u balkanskoj sredini bilo bi tesko ostati razvedena pa sam se odlucila opet udati ne iz igre ili interesa, vec iz nekakve blagonaklonosti prema njemu u smislu da smo od samog pocetka govorili o braku....i uvek kovali planove da se zemlja polomi pod njima. on je demagog ustvari. od planova nista. izduvali ko balon na suncu. on se i toku nase veze psihozlostavljacki ponasao prema meni, ostavljao me na ulici na jednu moju "viska recenicu" ali se uvek vrati i nazove i dodje mi na vrata za nekih 10tak dana i ja oprostim, bude mi navece dosadno :). sve vazne dogadjaje u mom zivotu je propustio jer nije mogao doci tipa odbrana diplomskog i milion ostalih stvari. za brak je on bio vise nego ja, verovatno zato sto je hteo da me metaforicki receno stavi pod kljuc, sto se evo i ostvaruje. ja imam ambicije i planove a on se s njima ismejava. optuzuje me sto zelim sve da planiram a kao nista ne prepustam spontanosti, hahaha. doslo je do toga da ne mogu nista planirati unapred jer znam da se se izjaloviti. zivim dan za dan. a opet sama, i sve ponovo............ne znam. i naravno, on tvrdi da me voli i da mi nista ne radi...


Čista nebuloza da je teško ostati razveden ... ne znam zašto Balkan vezuješ sa tim, kad ga ne poznaješ.

A druga je stvar što si se ti udala iz straha da ne ostaneš sama ..... pa makar trpela i budalu .... to je već negde duboko tvoj problem ... ne ni njegov ... ni bilo čiji .... samo tvoj ... i sa njim moraš da izadješ na kraj.

Niste morali od samog početka da pričate o braku ..... suviše ozbiljna tema za početak, naročito kada čoveka sa kojim si ne poznaješ dovoljno.
 

Back
Top