Danas opasan skup terorista ispred Vlade

pa nek prodaju sami maline ako im ne odgovara cena , ko da mora drzava da sve otkupi

Ако држава не треба да води рачун о сељацима и осталим грађанима ове земље, зашто постоји министарство пољопривреде ? Зар су хтели да Србију претворе у индустријску земљу ? Странци управљају индустријама, а од сељака се узима за Џ.

e, de je sad onaj rezim sm

on je bio tako osetljiv na proteste, sve ih je pogadjalo pa i srusilo

ovi danas, kao da su operisani od javnosti, debelog obraza, nista ih zivo ne tangira. ko ce da nabroji sve neuspehe rezuima i bojne proteste

oni ipak vladaju bez pardona kao da imaju 100% glasova, kao nekada u albaniji

Dragiša Terzić zbog današnje odluke Ministarstva poljoprivrede Srbije ići će na sud.
To ministarstvo podnelo je krivičnu prijavu protiv Terzića zbog širenja netačnih informacija o ovogodišnjoj kampaniji otkupa malina.

Прави одговор !!!

Влада не може да не ваља,
не ваља само народ ...

Милицијо, поступи по наређењу !!!

Прочитај неколико постова и пре ових последњих ...

Још боље прочитај целу тему пре него што напишеш неки пост ...

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=10711731&postcount=59

Pa zato sam i napisao....
Prve dve strane 21 : 2 .....za maline.

Procitaj i prebroj pre nego sto das odgovor na moj post.

Ali tako ti je to kod nas.

Vaznije maline od zita, sto je sasvim razumljivo.

Strateski proizvod Srbije............a zito........?

Pa zato sam i napisao....
Prve dve strane 21 : 2 .....za maline.

Procitaj i prebroj pre nego sto das odgovor na moj post.

Ali tako ti je to kod nas.

Vaznije maline od zita, sto je sasvim razumljivo.

Strateski proizvod Srbije............a zito........?

http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=143675

Predsednik Udruženja poljoprivdenika Banatskog novog sela Zoran Sefkerinac rekao je da je to udruženje pre sedam dana dostavilo zahteve ministru poljoprivrede i vladi da im omogući sastanak sa otkupljivačima pšenice, što je juče i dogovoreno.

"Trenutna otkupna cena pšenice je 9,5 dinara, a da bismo imali zaradu cena bi trebalo da bude između 15 i 16 dinara", ocenio je Sefkerinac.

Zoran Sefkerinac je rekao za B92 da je policija i poljoprivrednicima iz drugih sela u Južno-banatskom okrugu zabranila da traktorima dođu na protest u Beogradu.

ДА мало поправимо просек ...

А сад без шале,
Покрени тему и гарантујем да ће бити посећена ...

Poslednja izmena:
Pa ko im brani da zive od sopstvenog rada? Naviklo to da zaradjuje troduplo na malinama pa im sada sve malo.Udri narodna milicijo.

Овај олош који се крије под ником blockhead је дно-дна од лицемерства од човека. Ово је део оне клике која уништава Србију, део који гледа да се докопа фондова и "европских бунара" како би своју жеђ за парама угасили. Како може неко да изјави овако нешто "удри народна милицијо" ??? Шта, удри "народна милицијо" свој народ ??? Једно питање: Чија је милиција, народна ако бије народ ???? Не то није народна милиција, то је ОКУПАТОРСКА МИЛИЦИЈА. Идеолошка. Квислиншка. У служби оних који гледају да сачувају своје ситне циљеве (фотељу, стан и слично...)

Кажеш ко им брани да живе од свога рада ? Да ли си у очима тих људи (ако се мало загледаш боље) да ли можеш видети њихову ЖЕЉУ ДА РАДЕ. Морам признати, иако је сада ситуација тешка, има нешто што ме радује данас када видим све те штрајкове. Радује ме то што на лицима људи видим ЖЕЉУ ДА РАДЕ, видим ПОШТЕЊЕ, видим како су ГЛАДНИ РАДА, то је оно што ме радује, и срце ми је пуно што могу да видим да у мојој Србији постоји и даље онај поштен свет, и радничке руке, и радничке и сељачке честите породице, који желе да раде. Зло би било да желе да ПЉАЧКАЈУ да се одају лењости и криминалу. Овако видим да у свом овом злу, постоји НАДА.
Са друге стране, истовремено видим и патњу на њиховим лицима. Њихов страх у гласу. Њихову ИЗГУБЉЕНОСТ при питању "нека нам држава каже шта да радимо", јер су људи слуђени, изгубљени и страх им је у гласу, страх од сутрашњице, како ће преживети, како ће своју децу нахранити, школовати, преживети сутра, бриге велике видим на њиховим лицима. Али једнога дана проћи ће и ове харачлије на власти који земљу и народ у суноврат воде.

Ако кажемо да држава не треба да брине о народу. ЗАШТО ПОСТОЈИ МИНИСТАРСТВО ПОЉОПРИВРЕДЕ ? Не можеш људе препустити самима себи, мора им се обезбедити да имају могућност како да прехране своје породице и болеснима да се лече. То је основно. Ако то држава не уме да организује, и ови на власти, нека се склоне, има ко може. Како Путин може своју земљу да води, човек коме није стало ни до пара а ни до фотеље, него брине о националним интересима и како да подигне своју земљу. Нама треба такав лидер, неко попут њега-. Човек из народа, коме није стало ни до пара ни до фотеље. А овима је стало и до једног и до другог. Па не може тако да се ради и живи. То је пропаст. Али даће Бог да схватимо шта је за ову земљу важно. Проћи ће и њихово време. Преживеће Србија.

Poslednja izmena:
Овај олош који се крије под ником blockhead је дно-дна од лицемерства од човека. Ово је део оне клике која уништава Србију, део који гледа да се докопа фондова и "европских бунара" како би своју жеђ за парама угасили. Како може неко да изјави овако нешто "удри народна милицијо" ??? Шта, удри "народна милицијо" свој народ ??? Једно питање: Чија је милиција, народна ако бије народ ???? Не то није народна милиција, то је ОКУПАТОРСКА МИЛИЦИЈА. Идеолошка. Квислиншка. У служби оних који гледају да сачувају своје ситне циљеве (фотељу, стан и слично...)

Кажеш ко им брани да живе од свога рада ? Да ли си у очима тих људи (ако се мало загледаш боље) да ли можеш видети њихову ЖЕЉУ ДА РАДЕ. Морам признати, иако је сада ситуација тешка, има нешто што ме радује данас када видим све те штрајкове. Радује ме то што на лицима људи видим ЖЕЉУ ДА РАДЕ, видим ПОШТЕЊЕ, видим како су ГЛАДНИ РАДА, то је оно што ме радује, и срце ми је пуно што могу да видим да у мојој Србији постоји и даље онај поштен свет, и радничке руке, и радничке и сељачке честите породице, који желе да раде. Зло би било да желе да ПЉАЧКАЈУ да се одају лењости и криминалу. Овако видим да у свом овом злу, постоји НАДА.
Са друге стране, истовремено видим и патњу на њиховим лицима. Њихов страх у гласу. Њихову ИЗГУБЉЕНОСТ при питању "нека нам држава каже шта да радимо", јер су људи слуђени, изгубљени и страх им је у гласу, страх од сутрашњице, како ће преживети, како ће своју децу нахранити, школовати, преживети сутра, бриге велике видим на њиховим лицима. Али једнога дана проћи ће и ове харачлије на власти који земљу и народ у суноврат воде.

Ако кажемо да држава не треба да брине о народу. ЗАШТО ПОСТОЈИ МИНИСТАРСТВО ПОЉОПРИВРЕДЕ ? Не можеш људе препустити самима себи, мора им се обезбедити да имају могућност како да прехране своје породице и болеснима да се лече. То је основно. Ако то држава не уме да организује, има ко може. Како Путин може своју земљу да води, човек коме није стало ни до пара а ни до фотеље, него брине о националним интересима и како да подигне своју земљу. Нама треба такав лидер. Човек из народа, коме није стало ни до пара ни до фотеље. А овима је стало и до једног и до другог. Па не може тако да се ради и живи. То је пропаст. Али даће Бог да схватимо шта је за ову земљу важно. Проћи ће и њихово време. Преживеће Србија.

Лепо речено:ok::klap:

Zandarme na teroriste !

police-brutality.jpg

Површно, али за blockhead сасвим довољно.

За њега је све дуже од два реда исувише ...
А Дроћку су и сличице много ...

А што се Ilinoida поста тиче,
тачно је да сви који здраво размишљају то исто осећају,
али треба понављати ....

Одлично колегинице :ok::ok::ok::ok:

mene bas nesto i ne dojmi taj maleni sastavcic

sve to mi znamo, i jos bolje. nista novo, cak je dosta povrsno

Па зар ти мислиш да је ово неки "састав"?. Да сам ја ово писала ради неког састављања ? Ја бих на овакве испаде оних који пишу "удри народна милицијо", најрадије оставила NO COMMENT. Било би ми лакше, што ја морам да се уопште јављам на онакве изнете глупости и да одговарам ? Јер шта човек на то има да дода и каже ? Осим да се гнуша и да се КРСТИ и левом и десном руком.

И можда текст јесте површан, јер је "излетео из срца", јер сам у моменту рекла што сам мислила. И јер ме не занима да ли ће се то "стилски допасти" онима који читају, нити ме занима да ли ће да га сматрају неки "површним" а неки други "умним", нити што ПОНАВЉАМ већ речене ствари, све док ГОВОРИМ ИСТИНУ, и оно што мислим није ме брига ни за чије мишљење. Не требају мени аплаузи, не треба мени ништа овде, нисам због тога овде, овде сам да кажем оно што мислим, па иако није како ти кажеш "НИШТА НОВО" што сам рекла, не марим много за то, понављаћу и понављаћу док год се моје речи не схвате и оних који то исто рекоше пре мене.....

А то што је ПОВРШНО, могла сам ја да идем и ДУБЉЕ, али немам времена да се ГЛУХИМА говори, кад не желе да чују, била сам сувише уморна....уморна од свега....само сам хтела да кажем ДОСТА ВИШЕ њима.....

Poslednja izmena:
За њега је све дуже од два реда исувише ...
А Дроћку су и сличице много ...

А што се Ilinoida поста тиче,
тачно је да сви који здраво размишљају то исто осећају,
али треба понављати ....

Одлично колегинице :ok::ok::ok::ok:

Захваљујем се колегама Marcomm и колеги Инжењеру на подршци :hvala:

Па зар ти мислиш да је ово неки "састав"?. Да сам ја ово писала ради неког састављања ? Ја бих на овакве испаде оних који пишу "удри народна милицијо", најрадије оставила NO COMMENT. Било би ми лакше, што ја морам да се уопште јављам на онакве изнете глупости и да одговарам ? Јер шта човек на то има да дода и каже ? Осим да се гнуша и да се КРСТИ и левом и десном руком.

И можда текст јесте површан, јер је "излетео из срца", јер сам у моменту рекла што сам мислила. И јер ме не занима да ли ће се то "стилски допасти" онима који читају, нити ме занима да ли ће да га сматрају неки "површним" а неки други "умним", нити што ПОНАВЉАМ већ речене ствари, све док ГОВОРИМ ИСТИНУ, и оно што мислим није ме брига ни за чије мишљење. Не требају мени аплаузи, не треба мени ништа овде, нисам због тога овде, овде сам да кажем оно што мислим, па иако није како ти кажеш "НИШТА НОВО" што сам рекла, не марим много за то, понављаћу и понављаћу док год се моје речи не схвате и оних који то исто рекоше пре мене.....

А то што је ПОВРШНО, могла сам ја да идем и ДУБЉЕ, али немам времена да се ГЛУХИМА говори, кад не желе да чују, била сам сувише уморна....уморна од свега....само сам хтела да кажем ДОСТА ВИШЕ њима.....
Добро је сестро, не падај на провокације. Одлично пишеш. :ok:

Добро је сестро, не падај на провокације. Одлично пишеш. :ok:

Па кад су ме изнервирали :mrgreen: Данас ми изгледа лако скочи скала на мом жмарцометру :mrgreen:

Али није то битно, ни ја, ни мој жмарцометар, ништа овде није битно, ни аплаузи ни критике, ни наука којој се прости диве, образовани јој се клањају, мудри се ипак користе њоме, шта хоћу рећи, МИ НИСМО БИТНИ, битно је да се кроз дискусију дође до неке ИСТИНЕ. За то се вреди борити, зато ја кажем овима што пишу "удри народна милицијо", доста више, јер ДОСТА ВИШЕ са глупостима.....доста ми је тога

одох сада да одморим мало своје срце.....:heart:

Poslednja izmena:
Па кад су ме изнервирали :mrgreen: Данас ми изгледа лако скочи скала на мом жмарцометру :mrgreen:

Али није то битно, ни ја, ни мој жмарцометар, ништа овде није битно, ни аплаузи ни критике, ни наука којој се прости диве, образовани јој се клањају, мудри се ипак користе њоме, шта хоћу рећи, МИ НИСМО БИТНИ, битно је да се кроз дискусију дође до неке ИСТИНЕ. За то се вреди борити, зато ја кажем овима што пишу "удри народна милицијо", доста више, јер ДОСТА ВИШЕ са глупостима.....доста ми је тога

одох сада да одморим мало своје срце.....:heart:
Све ће бити у реду, не брини....
Схватиће Срби да је ДЕМОКРАТИЈА једно велико ЗЛО и да нам треба један нови политички систем, са новом продуховљеном елитом која ће повести народ и земљу путем правим, путем Божијим! :D
Тада ће нас Господ благословити и Србија ће процветати у сваком смислу.
А до тада, морамо да истрпимо јер је народ ову власт изабрао својом вољом и тако ће је и отерати! :neutral:

E, to mi je najzesce, traze da drzava natera privatnike, nezavisna lica da placa malinu skuplje. Ako ja za nesto tebi nudim 10 din i tebi se nesvidja okreni se i idi kod drugog, a nemoj sikanirati gradjane, blokirajuci puteve samo zato sto ti se ne svidja cena koju je ponudio otkupljivac.

E, to mi je najzesce, traze da drzava natera privatnike, nezavisna lica da placa malinu skuplje. Ako ja za nesto tebi nudim 10 din i tebi se nesvidja okreni se i idi kod drugog, a nemoj sikanirati gradjane, blokirajuci puteve samo zato sto ti se ne svidja cena koju je ponudio otkupljivac.

nemoj da se pravis blesav kad znas da je ova vlast uvela monopol na izvoz maline tacnije podelila izvozne dozvole 5torici svojih tajkuna pa svi zajedno pljackaju proizvodjace i dele njihove pare

sto vlast ne ukine mehanizam izvoznih dozvola pa da svako moze da izvozi malinu ko god hoce ?

e pa onda ne bi imali sta da kradu - lopovi

u austriji ceskoj nemackoj srpsku malinu Tadicevi tajkuni prodaju u maloprodaji 15 evra kilo . Neka je zarada maloprodavca 5 evra jasno je da tadicev lopovski tajkun na 1 evro koliko plati nasem seljaku malinu zaradi 6-8 evra kad odbije troskove transporta

i znaci mnogo je sto seljak trazi da mu se plati 2 evra za kilo?

lopovcine

nemoj da se pravis blesav kad znas da je ova vlast uvela monopol na izvoz maline tacnije podelila izvozne dozvole 5torici svojih tajkuna pa svi zajedno pljackaju proizvodjace i dele njihove pare

sto vlast ne ukine mehanizam izvoznih dozvola pa da svako moze da izvozi malinu ko god hoce ?

e pa onda ne bi imali sta da kradu - lopovi

u austriji ceskoj nemackoj srpsku malinu Tadicevi tajkuni prodaju u maloprodaji 15 evra kilo . Neka je zarada maloprodavca 5 evra jasno je da tadicev lopovski tajkun na 1 evro koliko plati nasem seljaku malinu zaradi 6-8 evra kad odbije troskove transporta

i znaci mnogo je sto seljak trazi da mu se plati 2 evra za kilo?

lopovcine

ma pusti ga, neka se pravi

Back