Danas nam je divan dan!!! Dan Nezavisnosti !

al bundy

Legenda
Poruka
64.032
Podgorica -- Crna Gora, ali i Srbija slave 5 godina od kada su obnovile svoju državnu samostalnost.

Srbija je postala nezavisna država nakon što se više od 55 odsto građana Crne Gore na referendumu izjasnilo da želi nezavisnu državu.


Crnogorci će centralno slavlje ove godine organizovati na Cetinju gde će biti ispaljena počasna artiljerijska paljba. Premijer Igor Lukšić prirediće prijem za domaće i strane zvanice. Osim slavlja poklon za jubilej je i most preko reke Ribnice i skladište naoružanja i vojne opreme.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=05&dd=20&nav_category=167&nav_id=513503

:zurka: :maramica: :vatromet: :orkestar:

Evo danas tj. ujutro se navršava peta godišnjica jednog od najradosnijih datuma u novijoj istoriji Srbije , dana kada je onačno posle skoro 90 godina zlopaćenja u raznim nakaznim tvorevinama sa kojekakvima , konačno povratili svoju mukom stečenu nezavisnost . :worth: Stvarno je sramota da u CG to obeležavaju tako svečano , a kod nas ništa iako je ovde to bilo mnogo korisnije i mnogo se više ljudi radovalo . :roll:
Al nema veze za glupavu vlast , to nije prepreka za nas obične gradjane da se prisetimo i proslavimo sutra u radosti i veselju ,ovaj divan jubilej ,još sutra subota , proleće , opao i sunčan dan , prava milina , kako i dolikuje ovako važnom datumu . :ok:
 
danas je dan sramote koju nece oprati ni Dunav ni Sava... dan kada nismo mi sutnuli nezahvalnu direktorsku bandu napolje vec su nas oni preduhitrili

umesto da smo mi lepo u Srbiji imai referendum "Da li ste za ostanak u drzavnoj uniji sa lencugama koji bi vazda da ih krava muzara Srbija hrani?"
Takav referendum nikad nebi mogao da organizujes kao sti nemozes da ih se resis u Srbiji. Od vrlog precednika pa nadalje Srbija ih je puna i sisaju je ko pijavice
 
danas je dan sramote koju nece oprati ni Dunav ni Sava... dan kada nismo mi sutnuli nezahvalnu direktorsku bandu napolje vec su nas oni preduhitrili

umesto da smo mi lepo u Srbiji imai referendum "Da li ste za ostanak u drzavnoj uniji sa lencugama koji bi vazda da ih krava muzara Srbija hrani?"
To je istina , al kad se već naši debilni političari nisu toga setili (delom zato što veliki broj njih iz tog drugog plemena , bar da zahvalimo Bogu što se gospodar Milo setio , a doćiće i našima iz dupeta u glavu , jednom .
E, al danas počinje i predviđena apokalipsa. ;)
Ja vidim nešto prdim večeras :think: , prvo sam mislio da je to od madjarske gulaš čobe što sam rokao danas ,lepa-masna i ljuta , kad ono to počinje apokalipsa :sad2: Ko bi reko da će iz creva udariti majku joj njenu .
 
Podgorica -- Crna Gora, ali i Srbija slave 5 godina od kada su obnovile svoju državnu samostalnost.

Srbija je postala nezavisna država nakon što se više od 55 odsto građana Crne Gore na referendumu izjasnilo da želi nezavisnu državu.


Crnogorci će centralno slavlje ove godine organizovati na Cetinju gde će biti ispaljena počasna artiljerijska paljba. Premijer Igor Lukšić prirediće prijem za domaće i strane zvanice. Osim slavlja poklon za jubilej je i most preko reke Ribnice i skladište naoružanja i vojne opreme.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=05&dd=20&nav_category=167&nav_id=513503

:zurka: :maramica: :vatromet: :orkestar:

Evo danas tj. ujutro se navršava peta godišnjica jednog od najradosnijih datuma u novijoj istoriji Srbije , dana kada je onačno posle skoro 90 godina zlopaćenja u raznim nakaznim tvorevinama sa kojekakvima , konačno povratili svoju mukom stečenu nezavisnost . :worth: Stvarno je sramota da u CG to obeležavaju tako svečano , a kod nas ništa iako je ovde to bilo mnogo korisnije i mnogo se više ljudi radovalo . :roll:
Al nema veze za glupavu vlast , to nije prepreka za nas obične gradjane da se prisetimo i proslavimo sutra u radosti i veselju ,ovaj divan jubilej ,još sutra subota , proleće , opao i sunčan dan , prava milina , kako i dolikuje ovako važnom datumu . :ok:

A Ti kao da neznaš zašto je CG ekološka država?
 
Serbia%20flag-XL-anim.gif





:cool:
 

Back
Top