al bundy
Legenda
- Poruka
- 64.032
Podgorica -- Crna Gora, ali i Srbija slave 5 godina od kada su obnovile svoju državnu samostalnost.
Srbija je postala nezavisna država nakon što se više od 55 odsto građana Crne Gore na referendumu izjasnilo da želi nezavisnu državu.
Crnogorci će centralno slavlje ove godine organizovati na Cetinju gde će biti ispaljena počasna artiljerijska paljba. Premijer Igor Lukšić prirediće prijem za domaće i strane zvanice. Osim slavlja poklon za jubilej je i most preko reke Ribnice i skladište naoružanja i vojne opreme.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=05&dd=20&nav_category=167&nav_id=513503

Evo danas tj. ujutro se navršava peta godišnjica jednog od najradosnijih datuma u novijoj istoriji Srbije , dana kada je onačno posle skoro 90 godina zlopaćenja u raznim nakaznim tvorevinama sa kojekakvima , konačno povratili svoju mukom stečenu nezavisnost .
Stvarno je sramota da u CG to obeležavaju tako svečano , a kod nas ništa iako je ovde to bilo mnogo korisnije i mnogo se više ljudi radovalo . 
Al nema veze za glupavu vlast , to nije prepreka za nas obične gradjane da se prisetimo i proslavimo sutra u radosti i veselju ,ovaj divan jubilej ,još sutra subota , proleće , opao i sunčan dan , prava milina , kako i dolikuje ovako važnom datumu .
Srbija je postala nezavisna država nakon što se više od 55 odsto građana Crne Gore na referendumu izjasnilo da želi nezavisnu državu.
Crnogorci će centralno slavlje ove godine organizovati na Cetinju gde će biti ispaljena počasna artiljerijska paljba. Premijer Igor Lukšić prirediće prijem za domaće i strane zvanice. Osim slavlja poklon za jubilej je i most preko reke Ribnice i skladište naoružanja i vojne opreme.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=05&dd=20&nav_category=167&nav_id=513503

Evo danas tj. ujutro se navršava peta godišnjica jednog od najradosnijih datuma u novijoj istoriji Srbije , dana kada je onačno posle skoro 90 godina zlopaćenja u raznim nakaznim tvorevinama sa kojekakvima , konačno povratili svoju mukom stečenu nezavisnost .
Stvarno je sramota da u CG to obeležavaju tako svečano , a kod nas ništa iako je ovde to bilo mnogo korisnije i mnogo se više ljudi radovalo . Al nema veze za glupavu vlast , to nije prepreka za nas obične gradjane da se prisetimo i proslavimo sutra u radosti i veselju ,ovaj divan jubilej ,još sutra subota , proleće , opao i sunčan dan , prava milina , kako i dolikuje ovako važnom datumu .

, prvo sam mislio da je to od madjarske gulaš čobe što sam rokao danas ,lepa-masna i ljuta , kad ono to počinje apokalipsa
Ko bi reko da će iz creva udariti majku joj njenu .




