Danas je dokazano crno na belo da smo okupirana drzava

Da, ono... nemam ni pojma. Dešava se, ali nema ništa sa mnom. Da me pitaju, to je lisičarsko ponašanje, ali ok, ja to mogu da preživim kao i da se ne dešava.
Nema veze to sa time, jednostavno me bas boli uvo za parade, skupove, mitinge I ostalo. Jednostavno imam preca posla nego I o tome da razmisljam.
Eto recimo sada ce se nedelju dana pricati o tome, a niko da prica o tome sto 1.5l mleka kosta preko 200din. Sto je meso 50-70% skuplje nego pre godinu dana, sto su jaja 50% skuplja....
Lisice, misle da je to super.
Nije super, ne može nikad u ovoj državi da bude super, ali kao... mi smo ucenjeni.
Zato sto smo saka I Jada, totalno nebitni na svetskom nivou
Pa, dragi predsedniče, radi na tome da ne mogu da te ucene, šta drugo???
Ne, nego lepo mu je dok prima njihove pare, a za medije zabranjuje i bude ismejan za sve te pare. Gooov*o!
***** vucica tako ce svaki da s..a k...c strancima....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nece se desiti. Policija je izvrsna vlast. Rade sto im se kaze. Sindikati su korumpirani i niko ne sme na drzavu. Zasto bi pas ujeo gazdu koji ga hrani? Ko ima smelosti da se prvi pobuni? Svi su u duznickom ropstvu, imaju porodice, decu, unuke, sve to treba platiti u ovom teskom vremenu. Odakle kes? Upravo radeci ovo sto rade. To im i jeste posao, da slusaju jer ako oni postanu neposlusni, ode drzava u k.

Sihurno su mnogi od njih protiv vlasti i gejrva ali su u nezavidnoj situaciji. Ljudi to ne shvataju. Lako je psovati i mrzeti te ljude koji hrane porodice. On dosao tamo iz unutrasnjosti da bi sutra nahranio porodicu.

Jedan je danas rekao ocu antoniju kad je hteo flasom da gadja novinara "Nemojte oce to ciniti" . Dakle progovorio je.
Cemu vodi razumevanje za sve one sto rade nakaradne poslove?
Ne vodi to nicemu.
 
Eto, gejevi nikog nisu dirali, a ovi se tuku, razbijaju, i šta sad? Pravdamo siledžije?
G/L društvo je imalo ustavno pravo da se okupi, predsednik je znao za odluku ustavnog suda kojom su neke ranije zabrane proglašene neustavnim i napravio je kompromis: nisu se šetali koliko su hteli, ali malo jesu. I šta sad. Pa ništa, sutra je novi dan, svima nama ostalima je isto kao i pre, samo se jedno 30 usijanih glava trenutno hlade u MUP-u. Potpuno nepotrebno.
Hebo ustav. U ovoj drzavi i vremensku prognozu diktira americki ambasador, a ne ustav.
A za tridesetak usijanih glava sutra pred rucak nazdravljamo sa casicom rakije.:pivce:
Nema reklamiranja homoseksualnosti. (tacka)
Momci svaka vam cast. Sve nas je sramota sto nismo bili sa vama.
 
Hebo ustav. U ovoj drzavi i vremensku prognozu diktira americki ambasador, a ne ustav.
A za tridesetak usijanih glava sutra pred rucak nazdravljamo sa casicom rakije.:pivce:
Nema reklamiranja homoseksualnosti. (tacka)
Momci svaka vam cast. Sve nas je sramota sto nismo bili sa vama.
Pa sad ako ćemo da pričamo o ambasadama, da se ne lažemo, litije i siledžije je organizovala ruska. Nisu to čak ni krili.
Prava homoseksualaca da se prikažu su jednaka pravima drugih, sviđalo vam se to ili ne.
 
Vucic je reko da prajda nece biti. policija je zabranila svaki skup danas u Beogradu a sta se dogodilo? Dogodilo se to sta je reko da ce se dogoditi americki ambasador. A americki ambasador je reko da ce prajda biti naknn sto je Predsednik drzave Srbije Aleksandar Vucic reko da prajda nece biti. Dakle ono sto je reko Vucic to se nije desilo a ono sta je reko americki ambasador to se desilo. To je nedvosm,isleni dokaz da je americki ambasador taj koji odlucuje u Srbiji sta ce se desavati a sta nece a ne Vucic i policija. Znaci americki ambasador je jaci od drzave, policije i predsednika Srbije i desavaju se stvari one koje on kaze da ce se desavati.Prema tome obzirom da je americki ambasador strani drzavljanin to znaci da je nasa drzava okupirana od strane zapada i to je nepobitna cinjenica koju sam dokazao.
Koja to država danas u Evropi nije "okupirana"? Čekam smislen odgovor, a ne..

Kako to da taj američki ambasador nije rekao da se uvedu sankcije Rusiji? I zašto nisu? ..a nije da nije govorio i ne jednom. Dakle.. ?
Kako to da Srbija i A.V. još nisu priznali Kosovo baš kao što je priznala država tog ambasadora.. ? a stalno to potencira, prijeti, govori, opominje..

Ako se odobri ili zabrani prajd kriv predsjednik, vlada..
Ako se odobri ili zabrani protivnicima prajda, kriv predsjednik, vlada... samo ste vi najpametniji. Ajde.. ne znam samo zašto se mnogi pecaju na ove gluposti.
 
Poslednja izmena:
jednostavno me bas boli uvo za parade, skupove, mitinge I ostalo. Jednostavno imam preca posla nego I o tome da razmisljam.
Eto recimo sada ce se nedelju dana pricati o tome, a niko da prica o tome sto 1.5l mleka kosta preko 200din. Sto je meso 50-70% skuplje nego pre godinu dana, sto su jaja 50% skuplja
Je l STVARNO ne razumes da je to sve povezano (ono prvo i ono drugo zacrnjeno)?

(U ranijoj i kasnijoj političkoj istoriji ljudi su češće bili podanici i robovi no slobodni građani. Neki su se mogli, kao i danas, tešiti da ih politika ne zanima.


Ono zajedničko ih ne zanima. zna se kako se zove ta retka zver zabavljena sobom i ličnim poslovima, nezainteresovana za zajednicu u kojoj živi - Idiot.)

Ove rečenice u zagradi napisao je Aristotel pre gotovo 2500 godina. Pa, ako si idiot, niko ti nije kriv. Problem je kad takvi postanu vecina - kad vecinu vise pocne da zanima Netflix od sudbine zajednice u kojoj zive i kad poveruju da su *sve drzave okupirane* i *mi tu ne mozemo nista* jer smo *saka jada* i sl. vadilice... Takve mogu samo da pitam - zasto vec nisu otisli da skoce sa nekog visokog mosta (ili se vec nisu obesili, popili otrov i sl. - sta vec ko preferira)?
 
Poslednja izmena:
Nece se desiti. Policija je izvrsna vlast. Rade sto im se kaze. Sindikati su korumpirani i niko ne sme na drzavu. Zasto bi pas ujeo gazdu koji ga hrani? Ko ima smelosti da se prvi pobuni? Svi su u duznickom ropstvu, imaju porodice, decu, unuke, sve to treba platiti u ovom teskom vremenu. Odakle kes? Upravo radeci ovo sto rade. To im i jeste posao, da slusaju jer ako oni postanu neposlusni, ode drzava u k.

Sihurno su mnogi od njih protiv vlasti i gejrva ali su u nezavidnoj situaciji. Ljudi to ne shvataju. Lako je psovati i mrzeti te ljude koji hrane porodice. On dosao tamo iz unutrasnjosti da bi sutra nahranio porodicu.

Jedan je danas rekao ocu antoniju kad je hteo flasom da gadja novinara "Nemojte oce to ciniti" . Dakle progovorio je.
I drugi imaju porodice.I drugi imaju i račune i rashode i drugima je potreban novac i drugi rizikuju svoju egzistenciju.
Sram te bilo.
 
Nema drzave vise - kad policajci pomazu da se NE IZVRSI odluka suda onda oni tim postaju saucesnici u krivicnom delu tj. obicni razbojnici iako su u uniformi.
Ko to istinski ne razume je kognitivno hendikepiran a ko glumi da *ne razume* je jako pokvaren ili deo te razbojnicke bande
To, dakle, nije nikakva drzava vise jer zasto bi sutra bilo ko postovao bilo koju drugu odluku *drzavnih* organa
Zato što imaju organe prisile, kakav takav sud, i zato što smo lepo vaspitani...
 
Nema veze to sa time, jednostavno me bas boli uvo za parade, skupove, mitinge I ostalo. Jednostavno imam preca posla nego I o tome da razmisljam.
Eto recimo sada ce se nedelju dana pricati o tome, a niko da prica o tome sto 1.5l mleka kosta preko 200din. Sto je meso 50-70% skuplje nego pre godinu dana, sto su jaja 50% skuplja....

Zato sto smo saka I Jada, totalno nebitni na svetskom nivou

***** vucica tako ce svaki da s..a k...c strancima....
A ni jesen još nije...
I veštački drže dinar na 117.
 
Nece se desiti. Policija je izvrsna vlast. Rade sto im se kaze. Sindikati su korumpirani i niko ne sme na drzavu. Zasto bi pas ujeo gazdu koji ga hrani? Ko ima smelosti da se prvi pobuni? Svi su u duznickom ropstvu, imaju porodice, decu, unuke, sve to treba platiti u ovom teskom vremenu. Odakle kes? Upravo radeci ovo sto rade. To im i jeste posao, da slusaju jer ako oni postanu neposlusni, ode drzava u k.

Sihurno su mnogi od njih protiv vlasti i gejrva ali su u nezavidnoj situaciji. Ljudi to ne shvataju. Lako je psovati i mrzeti te ljude koji hrane porodice. On dosao tamo iz unutrasnjosti da bi sutra nahranio porodicu.

Jedan je danas rekao ocu antoniju kad je hteo flasom da gadja novinara "Nemojte oce to ciniti" . Dakle progovorio je.
Не, њихов посао је да нас бране, свој народ. И плаћамо их ми.Ти, ја, свако од нас.
Они су се продали за ниже камате кредита и бонусе ко зна од кога. Они су наша срамота.

"Само ради свој посао". И чувари у логорима су се тако бранили. Фуј!

Да ми је син међу њима, заиста би ме било срамота и осећала бих се промашено.
 
Не, њихов посао је да нас бране, свој народ. И плаћамо их ми.Ти, ја, свако од нас.
Они су се продали за ниже камате кредита и бонусе ко зна од кога. Они су наша срамота.

"Само ради свој посао". И чувари у логорима су се тако бранили. Фуј!

Да ми је син међу њима, заиста би ме било срамота и осећала бих се промашено.
Svakako da je njihov posao da brani nas, gradjane. Da, placamo ih mi. Samo sto su oni deo sistema, dresirani da ne misle tu nista mnogo. Naredjenje izvrsenje.

Ja sam rekao, njih ne opravdava nista, svi biramo sta cinimo i snosimo posledice. Da li su zadluzili batine? Itekako. Zasluzili su da ih narod razvali od batina i da im unisti sve automobile. Videli smo 2002 kako je prosla policija u sukobu sa narodom kada je odrzana pederska parada. Tako treba uvek da prodju.

Ako imaju obraz, neka da otkaz i neka rafi nesto drugo. A da, zasto bi to cinio kad ima siguran posao do kraja zivota uz mnoge benificije od drzave.
 
Заслужили су да их прозовемо презименом, зумирамо лица и изложимо јавности, као пуковник Ђошић што је урадио неко вече за Дан заставе.
Па ко има још негде забачену трунку части и срама да се освести, а ко нема да знамо са ким имамо посла. Ипак то виде браћа, сестре, кумови, другови, комшије...
 
Svakako da je njihov posao da brani nas, gradjane. Da, placamo ih mi. Samo sto su oni deo sistema, dresirani da ne misle tu nista mnogo. Naredjenje izvrsenje.

Ja sam rekao, njih ne opravdava nista, svi biramo sta cinimo i snosimo posledice. Da li su zadluzili batine? Itekako. Zasluzili su da ih narod razvali od batina i da im unisti sve automobile. Videli smo 2002 kako je prosla policija u sukobu sa narodom kada je odrzana pederska parada. Tako treba uvek da prodju.

Ako imaju obraz, neka da otkaz i neka rafi nesto drugo. A da, zasto bi to cinio kad ima siguran posao do kraja zivota uz mnoge benificije od drzave.
Па да, због сигурног посла и бенифиција ће данас да диже пендрек на свој народ, а сутра да иде на Косово и брани туђе од својих. Ако газда каже да мора- мора. "Само" ради свој посао.
 
Па да, због сигурног посла и бенифиција ће данас да диже пендрек на свој народ, а сутра да иде на Косово и брани туђе од својих. Ако газда каже да мора- мора. "Само" ради свој посао.
Verovatno ste neki ovde stekli utisak da branim policiju. Ne. Samo iznosim da stvari nisu ili crne ili bele. Ali ako neko moze da odstupi, a nece zbog komfora, onda je ***** od coveka.
 
Притом, лично нисам да се ико млати. Али нисам ни да се непримерено парадира и провоцира. Онај тип је показивао голу задњицу, викао "Косово република" и то све испред православног храма и споменика НАТО жртвама. И њега нико не дира. То гледају они, Срби у униформи, српских презимена, потомци јунака.
А девојку и момка који држе крст и певају песме о Косову одводе.
Чији сте, бре, ви!?

Свако ко нема наследника, ко жели да неку особу обезбеди након своје смрти и ко жели да се она третира као члан породице у званичним ситуацијама, то право треба и да има. Био то хомосексуалац са својим партнером, или нека бака уседелица без икога свога са комшиницом, подстанаром или неком трећом особом од поверења. Али тај проблем имају многи. То се решава другачије и то би само идиоту сметало. А ово... Ово је гурање прста у очи и сасвим други циљ. Ко хоће да се прави луд и наиван, његова ствар. Али има и нас који не дају да им вређају интелигенцију, и то је наше право, право на достојанство.
 
Притом, лично нисам да се ико млати. Али нисам ни да се непримерено парадира и провоцира. Онај тип је показивао голу задњицу, викао "Косово република" и то све испред православног храма и споменика НАТО жртвама. И њега нико не дира. То гледају они, Срби у униформи, српских презимена, потомци јунака.
А девојку и момка који држе крст и певају песме о Косову одводе.
Чији сте, бре, ви!?

Свако ко нема наследника, ко жели да неку особу обезбеди након своје смрти и ко жели да се она третира као члан породице у званичним ситуацијама, то право треба и да има. Био то хомосексуалац са својим партнером, или нека бака уседелица без икога свога са комшиницом, подстанаром или неком трећом особом од поверења. Али тај проблем имају многи. То се решава другачије и то би само идиоти сметало. А ово... Ово је гурање прста у очи и сасвим други циљ. Ко хоће да се прави луд и наиван, његова ствар. Али има и нас који не дају да им вређају интелигенцију, и то је наше право, право на достојанство.
Rece mi prijatelj (policajac) da je morao da gleda te gadosti. Ja njemu, pa sto si sluga, sto dozvoljavas sebi takbo ponizenje.
 

Back
Top