Danas i juče u centru grada 064 i 067 nedostupan

Većmise ovo dešavalo kada sam bio u vipu ful signal svi me zovu na fiksni. Posle saznam da su bili virtuelni operater i da su ispali iz mreže. Kod globaltela to i razumem ali ne i kod telekoma. Da stvar bude još gora vikendom imam posla a ove poruke propuštenih poziva mi stižu sa zakašnjenjem i 12h!

Da kršomiju kasne poruke to znam odavno ali ovo sa pozivima da sam nedostupan je sasvim novi raspad telefona :lol:
 
poslednja dva
galaxy S6 i S10 koji i sad koristim
Onda očekuj da se telefon pretvori u trudnicu 🤣

Old-Samsung-flagship-smartphones-battery-are-swelling-2.jpg


https://www.androidpolice.com/batte...phones-swelling-disproportionately-high-rate/
 
ja imam S8 evo vec 4.5 godine i ne da mu nista ne fali nego radi kao da je nov
to ti pricam..uzmi kvalitetan i nece biti problema.
a koliko bi para u medjuvremenu dala na druge jeftine modele koje bi menjala jer se cesto kvare ili baguju, na kraju kad podvuces crtu ti telefoni i nisu toliko skuplji.
 
to ti pricam..uzmi kvalitetan i nece biti problema.
a koliko bi para u medjuvremenu dala na druge jeftine modele koje bi menjala jer se cesto kvare ili baguju, na kraju kad podvuces crtu ti telefoni i nisu toliko skuplji.
Sve to kada sabereš i podeliš izađe ista mesečna renta za uređaj. Zašto kažem renta pa lepo kupiš telefon i onda se neko zeza sa tvojom platformom putem sistema i aplikacija.

A baterija da se naduje ili zapali je gratis.
 
Danas mi stalno puca telekom 064 u centru beograda šta se to dešava?!?? Kineski tel me zajebava ili se telekom raspada?!??

Pogledajte prilog 1257361
Ма јеббе те меморија, гарант. Није ти се апдејтовао провајдер и нема појма да си ти у граду па ти нису пустили сигнал.
 

Back
Top