Дан за промене-16 Април

Сматрате ли да су антирежимски скупови оправдани (лошом економском ситуацијом) ?

  • Да

  • Не

  • Нисам сигурна/сигуран


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
"ДС у суботу заказује изборе"
Б92, 14.04.2011.
Лидер СНС Томислав Николић оценио је да ће парламентарни избори у Србији бити одржани 18. децембра, а да ће власт то одлучити на дан митинга те странке у суботу.
Он је навео да не може да прича о понуди СНС на митингу, јер је она судбинска за много људи и истакао да учесници митинга неће заузимати институције.
"Не могу да замислим човека који би пред понудом коју ћемо дати у суботу остао нем. Не могу да кажем о чему се ради јер ће чути председник Србије и ДС Борис Тадић", рекао је Николић у Кажипрсту Б92.

Николић је казао да ће митинг сигурно бити завршен у суботу, али да ће трајати нешто дуже него што је било планирано, јер много људи хоће да говори.

"Још нисам сигуран да ли ће бити шетње - за сада хоће. Безбедност је загарантована свима. Седећемо на улици и они ће рећи да. Има много људи који се за своју државу и народ боре као Ганди. Власт ће бити притерана уза зид и рећи ће да", навео је председник СНС-а.

Он је додао да није имао контакте са Тадићем и да их ни не очекује до митинга.
 
poz jel ima neko flajer za miting ovaj ili prosli
da vidim dal mi se ide-sta predlazu?
zahvalan za slanje na mail/upload

За прошли митинг сам имао проспект са економским предлозима. Нажалост, није ми више тај проспект ту.
За овај митинг нажалост немам.
 
Разговарали Тадић и Николић

Председник Србије и лидер Демократске странке Борис Тадић разговарао са лидером напредњака Томиславом Николићем. Није било напретка, нити било каквог договора, рекао Томислав Николић.

Председник Српске напредне странке Томислав Николић изјавио је да се вечерас састао са председником Србије и Демократске странке Борисом Тадићем, али да нису постигли никакав договор.

"Састанак је одржан, али није било напретка, нити било каквог договора", рекао је Николић Бети.

Николић је Танјугу рекао да је разговор "одржан код Тадића".

Томислав Николић и Борис Тадић разговарали су о захтеву Српске напредне странке да се ванредни избори у Србији одрже одмах после добијања статуса кандидата Србије за чланство у Европској унији.
 
Ma daj bre, čoveče, pa mi iovako imamo inflaciju skoro najveću u Evropi. Pogledaj ovaj sajt www.cbrates.com, RKS nam je među najvećima na svetu. I nešto ne vidim da je tako visoka RKS uspela da zaustavi inflaciju. Čak naprotiv.

A navedi mi još jednu zemlju u svetu koje se enormno visokom RKS bori protiv inflacije. Nema je. Pogledaj EU, SAD, CH, NOR, Kanadu, svima je RKS mnoooooooooooooooooogo niža nego kod nas. A o Japanu tek da ne pričamo.:dash:

Ekstra si nasao zemlje sa kojima ces da nas poredis.
U biti stvari jesu malo drugacije nego sto ti to tako usko gledas. Ne moze da se vodi istovremeno ekpanzivna monetarna i fiskalna politika, to je odlican recept za hiperinflaciju i unistavnje privrede.
Ok, smanji rks, pojeftini kredite, a otkud vam ideja da ce ti krediti ici ka privredi, pogotovo ka proizvodnim preduzecima? Naravno da nece, nego ce sve kao i dosad ici u potrosnju i time subvencionisanje uvoznickog lobija i dalje zaduzivanje gradjana i dalji rast inflacije.
Slazem se sa konstatacijom da se ne moze ostvariti bilo kakav znacajniji rast sa ovako restriktivnim monetarnim merama, ali pre bilo kakvog rasta, neophodno je i dosta stvari sanirati i izvrsiti znacajan remont sistema koji se raspada.
 
Ovako , boli me tuki, kako za nikolića tako i za sve ostale političare.
Istina je da danas narod živi loše, u mnogim segmentima gore nego za vreme miloševića i bednih devedesetih.
Ako je neko zadovoljan situacijom sada taj neka ostane kući taj dan i neka uživa.
Ja kao državljanin srbije -mađarske nacionalnosti nisam zadovoljan sa ovim životom i ja ću 16 aprila da budem u beogradu , ako će to moje prisustvo za makar 1 sekund ubrza odlazak tadića i DS-bagre sa vlasti , i samim tim ubrzati raspisivanje novih izbora u ovoj državi tada je vredelo izgubiti taj jedan dan i otići za beograd.
Na novim izborima je samo jedno sigurno- Da neću glasati za DS!!!
Po meni nije normalan onaj ko taj dan ostane kući i miri se sa sudbinom u inat jednom od organizatora mitinga , niko Vas ne tera da ga volite ni da glasate na novim izborima za njega , Dovoljno je samo da podržite razlog zbog koga se protestuje a to je opšta loša materijalna situacija u celoj državi i smenu ljudi na vlasti koji su osnovni krivci za takvo stanje
 
Ovako , boli me tuki, kako za nikolića tako i za sve ostale političare.
Istina je da danas narod živi loše, u mnogim segmentima gore nego za vreme miloševića i bednih devedesetih.
Ako je neko zadovoljan situacijom sada taj neka ostane kući taj dan i neka uživa.
Ja kao državljanin srbije -mađarske nacionalnosti nisam zadovoljan sa ovim životom i ja ću 16 aprila da budem u beogradu , ako će to moje prisustvo za makar 1 sekund ubrza odlazak tadića i DS-bagre sa vlasti , i samim tim ubrzati raspisivanje novih izbora u ovoj državi tada je vredelo izgubiti taj jedan dan i otići za beograd.
Na novim izborima je samo jedno sigurno- Da neću glasati za DS!!!
Po meni nije normalan onaj ko taj dan ostane kući i miri se sa sudbinom u inat jednom od organizatora mitinga , niko Vas ne tera da ga volite ni da glasate na novim izborima za njega , Dovoljno je samo da podržite razlog zbog koga se protestuje a to je opšta loša materijalna situacija u celoj državi i smenu ljudi na vlasti koji su osnovni krivci za takvo stanje

Bravo...:ok::ok:

Sve si rekao....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top