Dan posle

tab503

Daj link
Administrator
Poruka
139.074
Sad za subotu je najavljeno veliko okupljanje.
Do sad smo ih imali nekoliko u poslednjih godinu ipo dana od kad je sve pocelo.

Svi pricaju o samom okupljanju, sta ce se desiti, da li ce biti mirno ili nasilno itd itd...
Ali ono o cemu se ne prica je dan posle.
Sta ce biti sutradan?
Da li ce taj protest ista promeniti?
Privuci nove sledbenike, odbiti nove sledbenike, koji zakljucak ce biti..da li ce se ista promeniti posle okupljanja?
 
Sad za subotu je najavljeno veliko okupljanje.
Do sad smo ih imali nekoliko u poslednjih godinu ipo dana od kad je sve pocelo.

Svi pricaju o samom okupljanju, sta ce se desiti, da li ce biti mirno ili nasilno itd itd...
Ali ono o cemu se ne prica je dan posle.
Sta ce biti sutradan?
Da li ce taj protest ista promeniti?
Privuci nove sledbenike, odbiti nove sledbenike, koji zakljucak ce biti..da li ce se ista promeniti posle okupljanja?
a sta bi ti da se promeni?
kako jedno okupljanje ljudi u subotu moze da promeni bilo sta? :think:
 
Чему правити драму?

Скуп у предизборној кампањи, мада избори још нису расписани, очигледно је да су сви заинтересовани кренули у кампању.

Мало је једна страна заузета потрагом за покојницима, али ипак сви раде свој посао.
 
Sad za subotu je najavljeno veliko okupljanje.
Do sad smo ih imali nekoliko u poslednjih godinu ipo dana od kad je sve pocelo.

Svi pricaju o samom okupljanju, sta ce se desiti, da li ce biti mirno ili nasilno itd itd...
Ali ono o cemu se ne prica je dan posle.
Sta ce biti sutradan?
Da li ce taj protest ista promeniti?
Privuci nove sledbenike, odbiti nove sledbenike, koji zakljucak ce biti..da li ce se ista promeniti posle okupljanja?

Исто као фудбалска утакмица. Окупљамо се, мало мезимо, мало циркамо или ако неко воли да смота или нацрта, мало чаркања око игралишта. Када стигнемо и почне програм иде кореографија, заставе, топовски удари, бакље, песме, псовке. Мурија дође у мањем или већем броју да заведе ред и мир и разлаз. Ах, да. Све то турити на твитер и инстаграм уз громогласан урлик.
 
sisolini je najavio skup naprednjaka za vidovdan da pokaže kako ima još uvek podršku u narodu na stranu to što će opet da dovuče gomilu mrzovoljnih i ucenjenih plaćenika i žderača besplatnih pljeskavica lišenih bilo kakve ideologije i politike,studentski protest sa druge strane želi da okupi ljude koji žele promene i da pokaže da ta vatra nezadovoljstva nije ugašena uprkos željama režimskih medija kako je ta stvar koju oni zovu obojena revolucija gotova svar nema većeg pumpadžije od sisolinija on pumpa samog sebe iz dana u dan samo tako
 
Nego Tab, nema te na onim temama o umesanosti nacelnika beogradske policije u mafijaskom ubistvu gde je on prisustvovao i cak bio u drustvu ubijenog i ucestvovao u prikrivanju tragova?

Bavis se studentskim protestima i okupljanjima ljudi i dovodis u pitanje svhu okupljanja, a
nisi se zapitao da li je normalno da nam nacelnik beogradske policije koji je postavljen od ove vlasti (AV-a) ucestvuje u jednoj takvoj "aferi"
 
Sad za subotu je najavljeno veliko okupljanje.
Do sad smo ih imali nekoliko u poslednjih godinu ipo dana od kad je sve pocelo.

Svi pricaju o samom okupljanju, sta ce se desiti, da li ce biti mirno ili nasilno itd itd...
Ali ono o cemu se ne prica je dan posle.
Sta ce biti sutradan?
Da li ce taj protest ista promeniti?
Privuci nove sledbenike, odbiti nove sledbenike, koji zakljucak ce biti..da li ce se ista promeniti posle okupljanja?
ništa specijalno, novi dan..
neće
neće.. Ćacija je nemoguće preobratiti zato što je svako ko podržava izdajnika Vučića i njegovu SNS mafiju ili glup ili ucenjen.. inteligenciju mu je nemoguće promeniti.. on vrv misli da je uhapšeni načelnik policije Đilasov čovek i da je celu aferu smislio i organizovao Brisel uz pomoć Picule ... jedino da mu se plati al to Studenti ne rade jer nije moralno a i nema potrebe.. ogromna većina naroda je na njihovoj strani i to svi znaju
 
Sad za subotu je najavljeno veliko okupljanje.
Do sad smo ih imali nekoliko u poslednjih godinu ipo dana od kad je sve pocelo.

Svi pricaju o samom okupljanju, sta ce se desiti, da li ce biti mirno ili nasilno itd itd...
Ali ono o cemu se ne prica je dan posle.
Sta ce biti sutradan?
Da li ce taj protest ista promeniti?
Privuci nove sledbenike, odbiti nove sledbenike, koji zakljucak ce biti..da li ce se ista promeniti posle okupljanja?

Ništa, niko ni očekuje da se u nedelju sve kompletno promeni. Sve će ostati isto. Cilj okupljanja je dodatni pritisak na ovaj diktatorski i kriminalni režim i otvaranje očiju ljudima.
 
Ništa, niko ni očekuje da se u nedelju sve kompletno promeni. Sve će ostati isto. Cilj okupljanja je dodatni pritisak na ovaj diktatorski i kriminalni režim i otvaranje očiju ljudima.
ali sad realno.
I vucic pravi okupljanja. sad ce neko reci tamo odlaze placeni.. u sustini je nebitan razlog odlaska, poenta je da ni vucicevi skupovi sustinski njemu nista ne donose.
zato izvlacim paralelu ocekivanja i realnosti.
 
ništa specijalno, novi dan..
neće
neće.. Ćacija je nemoguće preobratiti zato što je svako ko podržava izdajnika Vučića i njegovu SNS mafiju ili glup ili ucenjen.. inteligenciju mu je nemoguće promeniti.. on vrv misli da je uhapšeni načelnik policije Đilasov čovek i da je celu aferu smislio i organizovao Brisel uz pomoć Picule ... jedino da mu se plati al to Studenti ne rade jer nije moralno a i nema potrebe.. ogromna većina naroda je na njihovoj strani i to svi znaju
ali ne radi se o preobracivanju.
kao sto ne mozes tvrdokornog opoziconara preobratit ne mozes ni cacija..ali postoji gomila neopredeljenih koji cine prevagu.
problem trenutnog studentskog pokreta sto se svako ko nije "za" ili je kriticki osvrnut automatski etiketira kao caci i samim tim se gura da prevagne na tu stranu.
Mislim da je PR studentska sluzba ozbiljno zakazala u ovim desavanjima.

i odakle ti "ogromna vecina naroda" kad je vucic na svim izborima prosle i ove godine pobedio... da li je taj izraz "ogromna vecina" osnovan ili neosnovan? ti ces reci osnovan i ako ne mislim tako ja sam caci ali realnost te demantuje.. vuci do sad ima od 15 izlazaka na izbore 15 pobeda ove i prosle godine.
 
...
Da li ce taj protest ista promeniti?
Privuci nove sledbenike, odbiti nove sledbenike, koji zakljucak ce biti..da li ce se ista promeniti posle okupljanja?

Искључиво зависи од понуде.

Народ воли масовке,
женке ће да се извриште,
млади момци да коначно употребе неки ударац са кик бокс тренинга,
џепароши да зараде мало више,
манијаци да пипну, штипну ...

А да ли ће се дан после тог вашара нешто у нашим животима променити,
или ћемо се мирно вратити на СНС казан,
зависи од реалности понуде неке нове концепције.

Народ није луд ваљда да пусти врапца из руке због голуба на грани ?!
Није сигурно !

Студенти ће на правим изборима имати исто колико су имали слични заебатори у задњих 30 година
Шећероски, Бели Прелетачевић и слични - до 15% !

Да се кладимо !?
 
ali ne radi se o preobracivanju.
kao sto ne mozes tvrdokornog opoziconara preobratit ne mozes ni cacija..ali postoji gomila neopredeljenih koji cine prevagu.
problem trenutnog studentskog pokreta sto se svako ko nije "za" ili je kriticki osvrnut automatski etiketira kao caci i samim tim se gura da prevagne na tu stranu.
Mislim da je PR studentska sluzba ozbiljno zakazala u ovim desavanjima.

i odakle ti "ogromna vecina naroda" kad je vucic na svim izborima prosle i ove godine pobedio... da li je taj izraz "ogromna vecina" osnovan ili neosnovan? ti ces reci osnovan i ako ne mislim tako ja sam caci ali realnost te demantuje.. vuci do sad ima od 15 izlazaka na izbore 15 pobeda ove i prosle godine.
neporedeljeni ne čine prevagu.. neporedeljeni su Ćacad.. neopredeljena Ćacad i opredeljena Ćacad nema većinu jbg.. svi zajedno niste ni blizu.. to zna i Vučić, zato ne sme da raspiše izbore



Vučić je pobeđivao zato što je izlaznost bila 50 %, zato što ogroman broj ljudi nije hteo da glasa ni za vlast ni za opoziciju, ( moja sestra, njen muž, moj brat, tetka, ujak.. npr.. ) zato što je krao i nameštao

Vučić će sledeće izbore glatko izgubiti kao Orban u Mađarskoj jer većina naroda prezire vas naprednjake, izlaznost će biti veća od 70 % i konačno narod ima za koga da glasa .. moja sestra i njen muž, moj brat, tetka, ujak.. itd ... svi koji nisu glasali do sad glasaće za studente i jedva čekaju izbore

e takvi glasači će tvog izdajnika i tvoju mafiju poslati u zatvore..oni nisu neopredeljeni..posle ubistva u Novom Sadu kada ste ubili 16 ljudi oni su se opredelili
 
Poslednja izmena:
Sad za subotu je najavljeno veliko okupljanje.
Do sad smo ih imali nekoliko u poslednjih godinu ipo dana od kad je sve pocelo.

Svi pricaju o samom okupljanju, sta ce se desiti, da li ce biti mirno ili nasilno itd itd...
Ali ono o cemu se ne prica je dan posle.
Sta ce biti sutradan?
Da li ce taj protest ista promeniti?
Privuci nove sledbenike, odbiti nove sledbenike, koji zakljucak ce biti..da li ce se ista promeniti posle okupljanja?

Ништа надам се. Ред је да се поштује закон те да се предизборни скупови и деловања забране мимо избора којих нема.
 
Sad za subotu je najavljeno veliko okupljanje.
Do sad smo ih imali nekoliko u poslednjih godinu ipo dana od kad je sve pocelo.

Svi pricaju o samom okupljanju, sta ce se desiti, da li ce biti mirno ili nasilno itd itd...
Ali ono o cemu se ne prica je dan posle.
Sta ce biti sutradan?
Da li ce taj protest ista promeniti?
Privuci nove sledbenike, odbiti nove sledbenike, koji zakljucak ce biti..da li ce se ista promeniti posle okupljanja?
нема плана за дан после, студенти су заљубљени у себе а ово им је за его буст
 
Људи не схватају да протести и окупљања студената нису ту да би се направила револуција насилним путем , већ да се искаже незадовољство тренутним режимом на миран и достојанствен начин.

Једно окупљање неће ништа тренутно можда променити али на дуге стазе да.
 
da li ce biti mirno ili nasilno itd itd..

Da li ce biti nasilno zavisi iskljucivo od kriminalaca na vlasti.

Ocekujem provokacije, kao i uvek, jer ćacad je takva - takva im je priroda, samo provokacije i nasilje. Kriminalci su to, i to je jednostavno tako.

Uzgred, i ova tvoja tema je još jedna bedna provokacija, kojom, ponovo, dokazujes da nisi neutralan nego si se stavio u službu režima.
 
ali sad realno.
I vucic pravi okupljanja. sad ce neko reci tamo odlaze placeni.. u sustini je nebitan razlog odlaska, poenta je da ni vucicevi skupovi sustinski njemu nista ne donose.
zato izvlacim paralelu ocekivanja i realnosti.

To nije isto. Jedno su protesti koji iskazuju nezadovoljstvo građana a drugo njegovi mitinzi koji su u stvari neki kontra protesti. To jest, okuplja masu primoranih radnika iz državnog sektora i penzionera koji dolaze da preko njegovih medija stvore sliku kako tamo neki astronomski broj građana dolazi da mu se divi i iskaže zadovoljstvo. On svakako svaki protest pokušava da anulira tim nekim konta okupljanjima. I, da, jako je bitan podatak da su tamo plaćeni i primorani.
 

Back
Top