- Poruka
- 139.074
Sad za subotu je najavljeno veliko okupljanje.
Do sad smo ih imali nekoliko u poslednjih godinu ipo dana od kad je sve pocelo.
Svi pricaju o samom okupljanju, sta ce se desiti, da li ce biti mirno ili nasilno itd itd...
Ali ono o cemu se ne prica je dan posle.
Sta ce biti sutradan?
Da li ce taj protest ista promeniti?
Privuci nove sledbenike, odbiti nove sledbenike, koji zakljucak ce biti..da li ce se ista promeniti posle okupljanja?
Do sad smo ih imali nekoliko u poslednjih godinu ipo dana od kad je sve pocelo.
Svi pricaju o samom okupljanju, sta ce se desiti, da li ce biti mirno ili nasilno itd itd...
Ali ono o cemu se ne prica je dan posle.
Sta ce biti sutradan?
Da li ce taj protest ista promeniti?
Privuci nove sledbenike, odbiti nove sledbenike, koji zakljucak ce biti..da li ce se ista promeniti posle okupljanja?


