Dan posle Vučića - šta radite, kako se osećate?

Dan posle Vučića - šta radite, kako se osećate ?

  • Pijem limunadu i uživam uz finu muziku, pogled u daljinu i blagi osmeh

    glasova: 3 42,9%
  • S porodicom sam u šetnji i na kolačima

    glasova: 0 0,0%
  • Kao SNS-Bot u opštoj panici, menja se profil, bira se novi sponzor za sendviče

    glasova: 1 14,3%
  • U podrumu jer sledi kraj SNSveta

    glasova: 0 0,0%
  • Čitam postove Jugoslava Čvarka na Krstarici

    glasova: 2 28,6%
  • Plačem sa Jovanom Jeremić

    glasova: 1 14,3%

  • Ukupno glasova
    7
Najveci kriminal ove izjave je DA SRBIJA UOPSTE ZAVISI SAMO OD JEDNOG COVEKA!!! Evo da apstrahujemo da je to Vucic, i da je najbolji na svetu NE MOZE I NE SME DRZAVA DA ZAVISI OD JEDNOG COVEKA!!!
Po kojoj logici milijardu budalasa vrijede vise nego jedan istinski genijalac poput Predsjednika Republike Srbije, Gospodina Predsjednika Aleksandra Vucica?
 
Sada sam gledao snimak o % ateista u Evropi. Pa sve najrazvijenije drzave imaju najveci % ateista, iako sam nisam ateista...

Religija je ok, ali nema mesta u skoli uopste.
ova vera je posebna, stado se dobro i licemerno vaspitava

a ateista ima malo vise od 0

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/...ji-zivi-najvise-ateista-i-agnostika/200915123

Najveći broj nereligioznih ljudi je u Češkoj 56 posto, zatim, u Nizozemskoj 52 posto i Švedskoj 50 posto.
 
Kult precednika Vučića će postati jak koliko i hrišćanstvo. :mrgreen:

Vučićevi svedoci...:zzzz:

@Jugoslav Čvarak rad na terenu 2024. :

untitled.png



i + u paru sa Stašom, tezga u Beogradu na vodi:rtfm::

222.png




...
 
Kult precednika Vučića će postati jak koliko i hrišćanstvo. :mrgreen:
Znas kako je Sonmi rekla prije nego su je smaknuli, a ona postala Neo-Isuskinja.

Pita istrazitelj: "What if no one believes this... truth?"

Ona njemu na to: "Someone already does."

Tako i ja vjerujem da je Predsjednik Republike Srbije, Gospodin Predsjednik Aleksandar Vucic, kojeg je SPC vec odlikovala Ordenom Sv. Save Prvog Reda, novi svetac u pravoslavnom kalendaru, a dokle ce jos dogurati, to ni Svemir ne zna.

:heart2: :heart2: :heart2: 🐈
 
Znas kako je Sonmi rekla prije nego su je smaknuli, a ona postala Neo-Isuskinja.

Pita istrazitelj: "What if no one believes this... truth?"

Ona njemu na to: "Someone already does."

Tako i ja vjerujem da je Predsjednik Republike Srbije, Gospodin Predsjednik Aleksandar Vucic, kojeg je SPC vec odlikovala Ordenom Sv. Save Prvog Reda, novi svetac u pravoslavnom kalendaru, a dokle ce jos dogurati, to ni Svemir ne zna.

:heart2: :heart2: :heart2: 🐈
Bakarec objasnio.


bakarec.jpg
 
Tako i ja vjerujem da je Predsjednik Republike Srbije, Gospodin Predsjednik Aleksandar Vucic, kojeg je SPC vec odlikovala Ordenom Sv. Save Prvog Reda, novi svetac u pravoslavnom kalendaru, a dokle ce jos dogurati, to ni Svemir ne zna.

:heart2: :heart2: :heart2: 🐈

Ne brini...
Zna Svemir dokle će dogurati:

1133193_zatvor-celije_share.jpg



Što mu je svakako bolja opcija..., znaš da postoje i karmastičnije...:whistling:


...
 

Back
Top