Quantcast

DAN POSLE SUTRA (Nezavisno Kosovo)... Sta dalje?

Better_pevach

Obećava
Poruka
70
Kako stvari stoje i u kom pravcu se krece medjunarodna politika izgleda da nam se sprema novi recept za "prijatnu" novu knedlu u grlu=NEZAVISNO KOSOVO. Sta mi kao narod mozemo da ucinimo? Kako da se ponasamo u situaciji kada se jednog dana probudimo i cujemo da je Kosovo dobilo stolicu u UN? Da li cemo zazmuriti kao i onda kad je unistena RSK i bombardovana RS ili cemo pustiti suzu "kao nas predsednik lepotan" nad sudbinom Srba u Kosovskim enklavama? Da li ce nam se opet zamazati oci pricom o visim ciljevima i EU, a pritom ostajemo bez tradicije,kulture,istorije i svega onog sto cini svaki narod u EU, jednom recju IDENTITETA? Srbijo, da li ces reagovati i kako...Kad dodje DAN POSLE SUTRA!!!

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Ruski ambasador je danas ucestvovao u emisiji B 92 Proces, na pitanje novinarke bas na tu temu izbegavao je odgovor.............kao i ruska politika prema nama do sada.
A Srbija ce reagovati, kroz narod koji je nosi u sebi a ne na pijacu belosvetskih Evropljana.Srbija ce biti u Evropi zajedno sa svojim istorijskim nasledjem a i sa Kosovom.

Autobus 88

Primećen član
Banovan
Poruka
635
Kad kosovo postane nezavisno imamo samo dve opcije

1. Da priznamo nezavisnost.
2. Da se Srbi na oruzije dizu.

Pa ko zeli srbsko kosovo neka uzima oruzije i kartu za autobus. ko ne uzme oruzije i kartu za autobus neka bude svestan da nije ucinijo nista protiv nezavisnosti kosova.

Eto sad znate sta vam je ciniti. Pa ko sta vise voli.
Ja sam licno za borbu...

srebro

Primećen član
Banovan
Poruka
670
A sada ozbiljno...Mislim da bi Srbija trebalo da se pomiri sa greškama koje se više ne mogu popraviti i da od medjunarodne zajednice debelo naplati nezavisnost Kosova...Nažalost,pošto na čelu države nema baš nikog ko ima mudrosti i ideala o normalnoj i snažnoj državi,mislim da ni to neće biti iskorišćeno..

Better_pevach

Obećava
Poruka
70
Autobus 88:
Kad kosovo postane nezavisno imamo samo dve opcije

1. Da priznamo nezavisnost.
2. Da se Srbi na oruzije dizu.

Pa ko zeli srbsko kosovo neka uzima oruzije i kartu za autobus. ko ne uzme oruzije i kartu za autobus neka bude svestan da nije ucinijo nista protiv nezavisnosti kosova.

Eto sad znate sta vam je ciniti. Pa ko sta vise voli.
Ja sam licno za borbu...
A pod ciju komandu da se stave oni koji su za borbu puskom? Ko ce da ih predvodi,Paskas?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.