Dan posle 10.12.2007

puzzled

Aktivan član
Poruka
1.305
znam na sta mislis, ne prozivam ja tebe, ni najmanje, verujem da poziv koji si odabrao govori o tvom stavu prema drzavi
govorim o stanju nacije, jevreji su dve hiljade godina verovali i radili na tome i na kraju povratili drzavu i sada zive gde zive i kako zive, to govori o njihovom stanju nacije

Rade012

Primećen član
Poruka
631
Naš najveći problem je što se svi planovi na nivou države planiraju za periode od po 4 godine (čitaj: od izbora do izbora). Turci računaju hiljadarku pa ti vidi.
Predsednik i premijer mogu da budu iz koje god stranke, ali mora da se zna kurs Srbije. Ende.

drzare

Aktivan član
Poruka
1.516
Da bi nesto odbranili to moras da posedujes/vec cuvas a mi Kosmet odavno ne posedujemo (drzavnih organa nema na Kosmetu...)
A ponovno zauzimanje te teritorije je nemoguce cak i da medjunarodna zajednica bude uzdrzana...
...bolje bi bilo da se drzava spremi za odbranu "Presevske doline"...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.