DAN LJUBAVI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Copy_Cat

Aktivan član
Poruka
1.639
Blizi nam se dan ljubavi-zaljubljenih, kako god hocete.
Zelim na ovaj nacin da cestitam svima koji su zaljubljeni, a onima koji nisu da pozelim da se zaljube sto pre.
Da li cete na neki nacin obeleziti ovaj dan i kako? Neko ce reci-pa meni je svaki dan dan ljubavi, ali meni je ovo bas simpaticno, one porukice BE MY VALENTINE i tako... Mozda i ovde ima zaljubljenih koji ce se ohrabriti da pokazu to upravo na ovaj dan.
Ostavite i na ovoj temi poneku ljubavnu poruku, evo ja cu prva
Dusane, volim te i jako mi nedostajes. Tako bih volela da si sada ovde.
A sada malo vi...
 
Copy_Cat:
Blizi nam se dan ljubavi-zaljubljenih, kako god hocete.
Zelim na ovaj nacin da cestitam svima koji su zaljubljeni, a onima koji nisu da pozelim da se zaljube sto pre.
Da li cete na neki nacin obeleziti ovaj dan i kako? Neko ce reci-pa meni je svaki dan dan ljubavi, ali meni je ovo bas simpaticno, one porukice BE MY VALENTINE i tako... Mozda i ovde ima zaljubljenih koji ce se ohrabriti da pokazu to upravo na ovaj dan.
Ostavite i na ovoj temi poneku ljubavnu poruku, evo ja cu prva
Dusane, volim te i jako mi nedostajes. Tako bih volela da si sada ovde.
A sada malo vi...

hahahaHAHAHA.. joj bozhe.. od srca se nasmejah :) :) Skorije nije niko otvorio gluplju temu :lol:
 
Do pre par godina nisam ni znao da to postoji.
Jel to ono sent Valentines day?
Ako jeste onda je definitivno katolicki praznik, a nikako svetski. Srpski nije, mada je ideja slaviti ljubav i dan zaljubljenih u principu ok...
 
mishko1977:
14.2. se slavi i kao dan ljubavi prema vinu (ako niste znali), pa ga ja slavim tako. Napijem se i najedem kao prase!

E vidis, ja nisam znala da je to dan ljubavi prema vinu, ali kao da sam imala feeling da jeste! Par drugarica, par litara vina i tako svake godine... I uglavnom kukamao kako smo nesrecno zaljubljene cak i kada nije tako... :cry: Sve je to od loseg vina... :!:
 
Ah , dan zaljubljenih... Meni je to bas romanticno...
Jutros me je zvao decko i rekao" Dobro jutro sreco, srecan ti dan zaljubljenih...", eee jos da nije promasio datum...:(
 
Gledano po pravoslavnom kalendaru to je Sveti Trifun, a katolici slave Dan zaljubljenih. U svakom slucaju imam isto misljenje kao i o 8. martu. Ako neko ne oseti ljubav i postovanje ostalih dana ne mora ni taj dan.
 
i meni se uvek desi da neposredno pre toga raskinem sa deckom, u tom slucaju se izlazi sa "single" drustvom i provod je odlican! ako do sutra ozdravim i ne posvadjam se s deckom, potrosicu pare na poklon i izaci na neke girice i pivo!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top