Quantcast

Dan forumašica

gost 423947

Elita
Poruka
21.550
"Mržnja ubija mrzitelje te iz tog razloga dobro bi bilo da bar to napokon shvatite. Neću se spuštati na Vaš bedni nivo, nikada u životu nikoga nisam vređao zato što je drugačiji od mene, no zar Vam se ne čini abnormalnim da me MRZITE samo zato što ja srcem, dušom i razumom volim, veličam i slavim ono što predstavljaju moja ČETIRI OCILA - SLOBODA, SRPSTVO, SVETOSAVLJE i SRBIJA !

Sa žaljenjem,

Krstan Đ. Kovjenić "
Kakve veze ovo ima sa temom

Romana Kuhar

Aktivan član
Poruka
1.190
Haha procitao sam vise nekih istina iz nekoliko razlicitih izvora, mada se sve manje vise svode na isto
Kakve veze ovo ima sa temom
Ako modovi dozvoljavaju da se na ovom mestu, bez i jednog razloga - on lično se više ne pojavljuje na Krstarici, nije to njegov nivo, dozvoljavaju da se napada jedan uvaženi intelektualaca moja obaveza je, bila sam njegov student na Filozofskom fakultetu u Ljubljani, da te laže obezvređujem istinom ... Imam li pravo da tako reagujem?

gost 423947

Elita
Poruka
21.550
Ako modovi dozvoljavaju da se na ovom mestu, bez i jednog razloga - on lično se više ne pojavljuje na Krstarica, dozvoljavaju da se napada jedan uvaženi intelektualaca moja obaveza je, bila sam njegov student na Filozofskom fakultetu u Ljubljani, da te laže obezvređujem istinom ... Imam li pravo da tako reagujem?
Nemaš brt kad je tema dan forumašica otvori svoju temu, ajde tutanj

Romana Kuhar

Aktivan član
Poruka
1.190
Štobi te zezali
"Neznalica, sem toga što je na mnogo načina gonjen od vanjskih uzroka i što ne poseduje nikad pravo zadovoljenje duše, živi uz to kao nesvestan sebe, i Boga i stvari, i čim prestane da trpi, u isto vreme prestaje, takođe i da postoji. Naprotiv, mudrac, ukoliko se kao takav posmatra, jedva poznaje duševni nemir, nego, prema izvesnoj večnoj mudrosti, svestan sebe, i Boga, i stvari, nikad ne prestaje da postoji, nego uvek poseduje istinito zadovoljenje duše." - Baruh Spinoza

Gilko Bilboa

Veoma poznat
Poruka
12.510
"Neznalica, sem toga što je na mnogo načina gonjen od vanjskih uzroka i što ne poseduje nikad pravo zadovoljenje duše, živi uz to kao nesvestan sebe, i Boga i stvari, i čim prestane da trpi, u isto vreme prestaje, takođe i da postoji. Naprotiv, mudrac, ukoliko se kao takav posmatra, jedva poznaje duševni nemir, nego, prema izvesnoj večnoj mudrosti, svestan sebe, i Boga, i stvari, nikad ne prestaje da postoji, nego uvek poseduje istinito zadovoljenje duše." - Baruh Spinoza

...

Blajbi...

Ajmo...

Konfucije...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.