Dan crnogorske nezavisnost slavljen u Srbiji

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Dan crnogorske nezavisnost slavljen u Srbiji
U organizaciji Udruženja Crnogoraca Srbije Krstaš, crnogorska zajednica u Srbiji po peti put je proslavila Dan nezavisnosti Crne Gore.

v206818p0.jpg

view_photo.php

v206818p2.jpg

v206818p1.jpg

Centralna proslava održana je u centru Lovćenca gde se okupilo više stotina pripadnika crnogorske zajednice i njihovih gostiju.

Najmlađi članovi Crnogorskog kulturno prosvetnog društva "Princeza Ksenija" izveli su program pod nazivom "Crnogorska svadba".

Pored predstavnika crnogorskih nacionalnih udruženja iz cele Srbije, proslavi su prisustvovali i funkcioneri Crnogorske partije, saopštilo je udrženje Krstaš.

...................
...................
По сликама види се....неки весељаци....
:rotf: :rotf: :rotf:
 
Dan crnogorske nezavisnost slavljen u Srbiji
U organizaciji Udruženja Crnogoraca Srbije Krstaš, crnogorska zajednica u Srbiji po peti put je proslavila Dan nezavisnosti Crne Gore.


Centralna proslava održana je u centru Lovćenca gde se okupilo više stotina pripadnika crnogorske zajednice i njihovih gostiju.

Najmlađi članovi Crnogorskog kulturno prosvetnog društva "Princeza Ksenija" izveli su program pod nazivom "Crnogorska svadba".

Pored predstavnika crnogorskih nacionalnih udruženja iz cele Srbije, proslavi su prisustvovali i funkcioneri Crnogorske partije, saopštilo je udrženje Krstaš.

...................
...................
По сликама види се....неки весељаци....
:rotf: :rotf: :rotf:

"Више стотина"?
Са све овом ђецом из КУД-а нема их стотину...:)
 

Back
Top