daljina prednosti i mane

daljina je mnogo gadna stvar. Tesko je odrzati vezu na daljinu, ali ako se dvoje stvarno mnogo vole, daljina ih ne koci, za sve je potrebna volja i ljubav nista vise.
Ja ti to kazem iz iskustva:)
a mane daljine su, sto tu osobu zelis sve vise i vise i vise i imas osecaj da ces eksplodirati ako je uskoro ne vidis, a ta mana ima i prednost, iz tog razloga te zelje za vidjanje, ljubav raste sve vise:)
Gazdarice, ovo je odgovor na tvoje pitanje!:))

blondi pa sigurno bre:)))))))
 
Bozo:
black-devil:
kad smo vec kod toga, evo i jedno pismo za moju ljubav i koliko mi znaci a to bi bilo ovako nekako:)Osecati tvoju ljubav koja raste u meni, tvoje usne koje na mojima gase zedj, stisak ruke koja vodi u raj, suzu koja trazi svoj izvor u plavetnilu tvojih ociju, sve to osetiti u samo jednom zivotu, koji nas nosi i otvara vrtove srece i postojanja....
I za samo jedan zivot ispiti pehar tog ljubavnog soka iz nasih srca, upiti sve tvoje u poru pozude, za tobom, tvojim telom, dusom...
I za jednu ljubav sakupiti sve bisere i sva sunca na nasem putu, popiti sve case hrabrosti za iskusenja koja se kriju u mraku, razbiti ogledala sumnje i osmehnuti se novom danu...
I za srecu koja zraci iz nasih pokreta, sjaj nasih ociju koji se utapa u porstranstva sazvezdja na nasoj planeti..
Osecati tebe kako pulsiras u mojim venama za neki novi zivot je dar ovog plavog neba, ove zemlje koja se okrece samo za nas, dar sudbine...
Za tebe i mene, za sve ono sto nam u ovom trenutku tako mnogo znaci...

Bozo, jel sam lepo opisala svoja osecanja prema tebi?:)


Mmmm, pa sad ti najbolje znas da li jesi, ali definitivno jesi moj prema tebi :)
 
Ja sam u Novom Sadu, ona u Nisu... Za nju bih dao svoj zivot, bez ikakvog razmisljanja! Ljubav je ono sto mi daje snagu da izdrzim bez nje! I ona mene voli, iako se igra bezosecajne devojke i tvrdi da je sama sebi dovoljna..
Da li ima nade za nas? Verujem da ima jer ona planira da dodje u NS... A cak i da nije tako mislim da ne bih trazio drugu devojku jer od Marije ne mogu naci bolju!
Neki mi kazu da sam lud zbog toga sto ni ne pokusavam da je zaboravim! Drugih devojaka je bilo i bice, ali ona ostaje jedinstvena! Veza na daljinu ne funkcionise, cak ni pored bezgranicne ljubavi! Nazalost...
Mozda neko i uspe da odrzi vezu, ali malo je takvih parova! Marija i ja nismo jedan od njih, ali ipak se kako-tako drzimo zajedno! Bitna je vera u zajednicku buducnost!
Samo nam je ljubav potrebna!
 
neko je napisao da ima prednosti hajde da vas vidim na delu, udaljeni smo jedno 2h avionom baz presedanja, ja nisam cerka rokfelera pa mogu da ga vidim max. 2 puta godisnje a ni on nije nasledio bogatu tetku, za nekih 7 godina u najboljem slucaju cu da zavrsim skolicu a do tada ce on vec dugo da bude na svom hlebu, i gde su sad tu prednosti ???????????????????????????????????????
 
Neko pametan je jednom rekao:" Razdaljina je za ljubav isto sto i vetar za vatru. Gasi malu, a rasplamsava veliku"...
A moje najlepse zivotno iskustvo mi je to i potvrdilo...
I to je sve sto imam da kazem na tu temu...
 

Back
Top