daljina prednosti i mane

daljina nema prednosti, to je definitivno. I mnogo je gadna stvar, sto neko rece. Ne kazem da osecanja nestaju, nego bi da vas pitam sta je sa konkretnim stvarima. Mislim na blizinu, paznju, razumevanje, seks i sve ostalo sto treba da dobijes od osobe koju volis i da joj das. Jer nismo vise deca, poruke i razgovori telefonom tu malo vrede. Kako je vase misljenje o tome? Samo da napomenem da pisem iz ugla nekog ko je veoma daleko od osobe koju voli, ali takvo stanje je otpocelo nedavno. Kakva su vasa iskustva kad to duze potraje?
 
Pedja:
Moje misljenje je da u danasnje vreme ne postoje velike ljubavi. ne velike nego cak ni one vredne pomene koje egzistiraju na razdaljinama kada se jednom sedmicno (za neko vreme) ne prevazidju spajanjem. To je iluzija i patnja za oboje a iz toga proizilazi sve lose.

Izvini,ali onda jos nisi upoznao sto je prava ljubav...
 
Gazdarica:
Ali, zato bude sladje, kad se vidite...
Ili, u ovom konkretnom slucaju. bilo bi sladje, da ste se vidjeli...
Ne znam, ja sam romantik po prirodi pa se razocaram, kad neka lijepa prica, kao sto je bila vasa, propadne...
Eto...

slažem se ... ipak smo mi bili prvi bračni par na PIKu, koji je imao cyber venchanje i medeni kanal #hawaii :)))))))))))
 
blondi:
Gazdarica:
Ali, zato bude sladje, kad se vidite...
Ili, u ovom konkretnom slucaju. bilo bi sladje, da ste se vidjeli...
Ne znam, ja sam romantik po prirodi pa se razocaram, kad neka lijepa prica, kao sto je bila vasa, propadne...
Eto...

slažem se ... ipak smo mi bili prvi bračni par na PIKu, koji je imao cyber venchanje i medeni kanal #hawaii :)))))))))))

Prvi "Bracni par" na PIK-u?????Mora da odskora chatujes...Tanja_linz i Medenko,prvi na chatu a Bogami kasnije i u zivotu
 

Back
Top