DALI STE MLADIĆA, DAJTE I KOSOVO!!!

s_O_k_O

Iskusan
Poruka
5.042
Mladić tek uhapšen, a Srbiji iz Brisela stižu novi uslovi


Džabe smo dali generala! Ratko Mladić još nije ni seo u avion za Hag, a iz Evrope stižu nove packe! Tako nam je izvestilac Evropskog parlamenta za Kosovo Ulrike Lunaček poručila da treba još mnogo da „guslamo“ do kandidature, te da tek posle napretka u pregovorima s Prištinom možemo nastaviti da maštamo o pridruživanju EU!

- Hapšenje Mladića bio je nužan i dugo očekivani korak, ali Srbija ne sme da se zadovolji time kako bi dobila status kandidata. Razvijanje dobrih odnosa sa susednim, nezavisnim Kosovom biće takođe važno - očitala nam je Lunačekova.


http://www.alo.rs/politika/38946/Dali_ste_Mladica_dajte_i_Kosovo
 
Poslednja izmena:
To je bilo jasno sve vreme, i kad bi se nasao taj koji ce u ime vlasti da prizna Kosovo na red bi dosao sledeci uslov ...

EU udara tamo gde vidi da moze, ko ne pokaze zube lak je plen

kad svi iz vladeSrbije poskidaju gaće stave glave u ćoškove i namažu boolje vazelinom,ni onda ih neće primiti u EU...biće zamerki i na tu rabotu......
 
Ma kakav evropa , kakvi bakraci . ASmesno je sve sto kaze, a narocito ovo o susedima . Pa ovi nesretnici sto vladaju Srbijom , ubise se od uvlacenja hrvatima u doope , a iz hrvatske neprekidno stizu samo uvvrede i pljuvanje . A ona nasla njima da prica o dobrosusedskim odnosima .
 
Mladić tek uhapšen, a Srbiji iz Brisela stižu novi uslovi


Džabe smo dali generala! Ratko Mladić još nije ni seo u avion za Hag, a iz Evrope stižu nove packe! Tako nam je izvestilac Evropskog parlamenta za Kosovo Ulrike Lunaček poručila da treba još mnogo da „guslamo“ do kandidature, te da tek posle napretka u pregovorima s Prištinom možemo nastaviti da maštamo o pridruživanju EU!

- Hapšenje Mladića bio je nužan i dugo očekivani korak, ali Srbija ne sme da se zadovolji time kako bi dobila status kandidata. Razvijanje dobrih odnosa sa susednim, nezavisnim Kosovom biće takođe važno - očitala nam je Lunačekova.


http://www.alo.rs/politika/38946/Dali_ste_Mladica_dajte_i_Kosovo


sacekaj dok narod svari knedle pa ce onda i to da daju

neka daju
 
Mladić tek uhapšen, a Srbiji iz Brisela stižu novi uslovi


Džabe smo dali generala! Ratko Mladić još nije ni seo u avion za Hag, a iz Evrope stižu nove packe! Tako nam je izvestilac Evropskog parlamenta za Kosovo Ulrike Lunaček poručila da treba još mnogo da „guslamo“ do kandidature, te da tek posle napretka u pregovorima s Prištinom možemo nastaviti da maštamo o pridruživanju EU!

- Hapšenje Mladića bio je nužan i dugo očekivani korak, ali Srbija ne sme da se zadovolji time kako bi dobila status kandidata. Razvijanje dobrih odnosa sa susednim, nezavisnim Kosovom biće takođe važno - očitala nam je Lunačekova.


http://www.alo.rs/politika/38946/Dali_ste_Mladica_dajte_i_Kosovo

Ebiga sad...

E sad ga stvarno preteraše...:evil:

Ajde Mladić... Mladić je bio tu i bio je naš, pa smo ga dali...

Ali kako da damo Kosovo koga nemamo???:dontunderstand:
 
Kosovo je svojom politikom vec dao Sloba

Kosovo je davno jos Tito dao,a Sloba je zeleo da ga sacuva,ali nije on kriv sto nije znao kako!Pogresan korak je ucinio,verovatno u gnevu sto mu je narod bio na Kosovu ugrozen,vojnom akcijom!Da je bio pametan,mogao je sve siptare bez dokumenata,a bilo ih je kamara,jednosztavno proterati u Albaniju,i svet tu ne bi mogao nista!
 
Kosovo je davno jos Tito dao,a Sloba je zeleo da ga sacuva,ali nije on kriv sto nije znao kako!Pogresan korak je ucinio,verovatno u gnevu sto mu je narod bio na Kosovu ugrozen,vojnom akcijom!Da je bio pametan,mogao je sve siptare bez dokumenata,a bilo ih je kamara,jednosztavno proterati u Albaniju,i svet tu ne bi mogao nista!

Kosovo je bilo problem i mnogo pre Tita, svi po malo idiotskom politikom su doprineli da je danas ovako kako je, igrom slucaja mi dozivljavamo definitivni kraj te price.
 
naravno, Sloba mu je zadao poslednji smrtni udarac...sustinski vise nije nase. a formu okachi machki o rep ako ne prati sustinu.

pile moje pametno,ne znam kako da tvoje i slicna misljenja plasiramo na sledecu sednicu generalne skupstinu OUN.I na tom svetom mestu kristalno jasno objasnimo clanicama OUN koje nisu priznale Kosovo, da su one u sustinu retrogradne snage koje stoje na putu mladoj demokratiji kosovskoj.Kao i da odbijanjem da priznaju Kosovo oni ustvari otezavaju evrointegracije Srbije i jacaju povampireni duh klerofasizma srBskoga i sve to radi forme
 
pile moje pametno,ne znam kako da tvoje i slicna misljenja plasiramo na sledecu sednicu generalne skupstinu OUN.I na tom svetom mestu kristalno jasno objasnimo clanicama OUN koje nisu priznale Kosovo, da su one u sustinu retrogradne snage koje stoje na putu mladoj demokratiji kosovskoj.Kao i da odbijanjem da priznaju Kosovo oni ustvari otezavaju evrointegracije Srbije i jacaju povampireni duh klerofasizma srBskoga i sve to radi forme
ma pusti formu gledaj sustinu, teshis se bezveze.zelim i ja isto sto i ti samo ja znam da je to propala stvar a ti neces da priznas sebi :)
 
ma pusti formu gledaj sustinu, teshis se bezveze.zelim i ja isto sto i ti samo ja znam da je to propala stvar a ti neces da priznas sebi :)

sta je sustina cenjena damo?Sustina je da je na KiM vecinski zivalj albanski.Sustina je da je 200 000 Srba proterano i nije im omogucen povratak.Sustina je da se radi o hiljadama i desetinama hiljada hektara zemlje koja katastarski pripada Srbima.Kulturno nasledje,prirodna bogatsva da ikako mozes da pretvoris u dolare pa gde bi nam bio kraj.
Sustina je cenjena damo da i kada imas krs od auta,kuce,...u fazi raspadanja trazis najbolju mogucu cenu,cenjkas se pazaris .Ovde sa bas to desava,siptari su do teritorije dosli nasilno i oni su kupci, ali nemaju ciste papire i to ih je8ucka.Papiri su kod nas i kako cemo mi trgovati, da li cemo i hocemo li ikada, to zavisi prevashodno samo od nas samih.To je sustina mlada damo .Jednom kada nesto poklonis nema nazad,ovo je oteto i oni koji su oteli zive na otetom bez papira.To izgleda zna bolje 2/3 clanica OUN od vas zutaca.Nista nije zavrseno dok Srbija ne stavi potpis da transakciju.
Jedina propala stvar je zaludjenoct clanstvom u EU,sve ostalo je realnost
 
sta je sustina cenjena damo?Sustina je da je na KiM vecinski zivalj albanski.Sustina je da je 200 000 Srba proterano i nije im omogucen povratak.Sustina je da se radi o hiljadama i desetinama hiljada hektara zemlje koja katastarski pripada Srbima.Kulturno nasledje,prirodna bogatsva da ikako mozes da pretvoris u dolare pa gde bi nam bio kraj.
Sustina je cenjena damo da i kada imas krs od auta,kuce,...u fazi raspadanja trazis najbolju mogucu cenu,cenjkas se pazaris .Ovde sa bas to desava,siptari su do teritorije dosli nasilno i oni su kupci, ali nemaju ciste papire i to ih je8ucka.Papiri su kod nas i kako cemo mi trgovati, da li cemo i hocemo li ikada, to zavisi prevashodno samo od nas samih.To je sustina mlada damo .Jednom kada nesto poklonis nema nazad,ovo je oteto i oni koji su oteli zive na otetom bez papira.To izgleda zna bolje 2/3 clanica OUN od vas zutaca.Nista nije zavrseno dok Srbija ne stavi potpis da transakciju.
Jedina propala stvar je zaludjenoct clanstvom u EU,sve ostalo je realnost
ima dosta istine u toj tvojoj logici, ali broj Albanac dole i broj Srba trenutno ..............
, Srbi koji su proterani tesko da ce da vrate to znas i sam i tako kad sve izvagas dodjemo do toga da sam ipak ja u pravu..
podela je najbolja opcija kad se uzmu sve okolnosti u obzir mladi gospodine.:)
 
ima dosta istine u toj tvojoj logici, ali broj Albanac dole i broj Srba trenutno ..............
, Srbi koji su proterani tesko da ce da vrate to znas i sam i tako kad sve izvagas dodjemo do toga da sam ipak ja u pravu..
podela je najbolja opcija kad se uzmu sve okolnosti u obzir mladi gospodine.:)

ma ja strasno volim kada si ti u pravu,prosto mi milo & drago.
 
Pacijent koji je na mašinama ne može dugo izdržati bez svog prirodnog srca.

Znači, u žurbi ste, a narod kaže: Ko žurio, vrat slomio!
Morate nabrzinu da nekog donora upokojite, da mu brzo, još dok je živ uzmete srce i ''pravac - Potočari, pravac- Bratunac''!

Bojim se da nakon drugog oka, srca i SRK ne ostanete bez još nekog organa sa letalnim ishodom.

vodi računa o svojoj avliji ne zveraj preko Drtine da tine upadne nešto u oko..pa ćeš reći posle da te ovamo niko ne voli...
 

Back
Top