dali ste ikada.....?

JOVANA77

Poznat
Poruka
9.786
BAS VIDELA NISAM ALI SAM PRIMETILA PAR PUTA KAKO SE ZAJAPURENIH OBRAZA PRAVE KAO DA JE SVE U REDU I POKUSAVAJU DA ZAPOCNU NEKU KONVERZACIJU KADA IZNEBUHA UPADNEM U KUCU U VREME KADA MI SE NISU NADALI.

E SAD SE SETIH;
MOJOJ PRIJATELJICI JE SINCIC OD 5 GODINA UPAO U SOBU U ZAO CAS SA PITANJEM "TATA STA TO RADIS MAMI?"

Gost
Moje matorce nikada nisam uhvatila na delu, ali nije ih tesko provaliti kada su "to uradili". :lol:
Tata je sav srecan, trcka oko mame, stipka je za guzu... a ona, sva ponosna sto ga je, pretpostavljam, zadovoljila :wink: sve se smeska i postidjeno govori:"nemoj me vacariti pred decom!"
Hehehe :P

Medjutim, drugarica je skoro upala matorcima u sobu dok je tata bio na mami. Zgrabila je kremu zbog koje je i usla i pobegla napolje uz sve "Izvinite na ometanju!"
Ujutro, za doruckom, njen tata je krenuo sa pricom "Znas sine, to je sasvim normalno...!"
Hahahaha... kakav lik! :P :P :P

sunchica

Zainteresovan član
Poruka
307
aber:
videli svoje roditelje da se sexaju?
ako jeste opisite situaciju i vasa razmisljanja u tom trenutku :?
.. Ma jednom sam im "uletela" u sobu dok su bili u nekoj pozi . Ne secam se tachno u kojoj pozi . Bili su prekriveni chini mi se . Otkud znam ...Evo sada pokushavam da vratim sliku ,nisam je prizivala nikada ... A onako. Nije mi bilo prijatno , a ni njima . Mozda sam imala nekih desetak godina tada , i bilo je jutro .
A shto se slushanja tiche . Toga je bilo . I nisam se samo njih naslushala , nego i rodjaka koji su za vreme gostovanja kod nas privodili raznorazne ljubavnike i ljubavnice .
Detinjstvo beshe burno ...
A sada niko nishta . Najsrecnija bih bila kada bi sada, u ovim godinama chula moje kako se seksaju . Mislim da dugo dugo nisu imali seks. Tata mozda, ali mama nikako . Kako je to tuzno .

Incognito

Poznat
Poruka
8.228
sunchica:
A sada niko nishta . Najsrecnija bih bila kada bi sada, u ovim godinama chula moje kako se seksaju . Mislim da dugo dugo nisu imali seks. Tata mozda, ali mama nikako . Kako je to tuzno .

Ma daj... kao da se oni brinu da li ti imas redovno seks il' ne... To je individualna stvar, i svako bira sta ce povodom tog pitanja... Nema tu mesta za sazaljenje ;)

Poz.

sunchica

Zainteresovan član
Poruka
307
Incognito:
sunchica:

Ma daj... kao da se oni brinu da li ti imas redovno seks il' ne... To je individualna stvar, i svako bira sta ce povodom tog pitanja... Nema tu mesta za sazaljenje ;)

Poz.
Hm , ima smisla to shto pishesh .
Hvala na pozdravu

blondi

Domaćin
Poruka
4.976
zeppelin:
Vi ste katastrofa! Moja deca su vasih godina i ne daju nam ni trenutak da smo sami ili se vracaju ranije i snimaju nase face. Kada izlazite recite kada se vracate i NE dolazite ranije !!!! AKO SMO
MATORI NISMO MRTVI !!!
e druže veruj mi da je to neprijatno i za decu i za roditelje... samo da te pitam nešto dali si ikad razmišljajo da ženu odvedeš na neki vikend-turizam (ako još radite inače može i među vikendom) pa lepo ubiješ dve muve odjendared... otarasiš se dece (oni prave žurku 100%, znači dva puta im ideš na ruku) i iznenadiš ženu isto dva puta prvo izletom drugo dobrim sexom bez da ti uši nateknu od slušanja dali neko stavlja kjluč u vrata 8) it was just a friendly advice :lol:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.