Dali ste ikada preboleli vasu prvu, pravu ljubav?

sinnke:
To je stara fora da zene vole svoje prve pogotvo one s kojima su izgubile nevinost. Jedino do tih tipova im je i stalo. Ovo posle je zna se sta.



ajde sad samo napisi da si se salio.
jel vi muski zaista mislite da ste nam nesto specijalno u zivotu ako ste nam oduzeli nevinost......???? vezzzeeee.....

i kao sto neko rece, taman posla da patim za nekim ko mi ocigledno nije ljubav, jer nisam s njim... ha ha
 
Black Shark:
ajde sad samo napisi da si se salio.
jel vi muski zaista mislite da ste nam nesto specijalno u zivotu ako ste nam oduzeli nevinost......???? vezzzeeee.....

i kao sto neko rece, taman posla da patim za nekim ko mi ocigledno nije ljubav, jer nisam s njim... ha ha

U vecini slucajeva je tako. Nema sale. Vi ste zene cudne i vidis da si se jedina pobunila na to. Znaci da je tako, ali najveci promasaj je pokusavati razumeti zene.
 
Nadji drugog. Onda je sporije jer ne mozes da ostanes sam sa svojim mislima i ukaprias da sve tece, panta rei, *******, ali je mnogo podnosljivije nego "na suvo"...
Ja sam posle raskida izasao u grad i hteo da proverim da li jos uvek umem da smuvam ribu... Za sat vremena sam dobio odgovor.
I ponovo raskinuo isto vece jer nije imalo smisla, ali mi je bilo lakse.
 
koliko tiho plakao?:shock: :lol:
(pazi sta pricas ovde,ja sam neko vreme bila poznatija na forumu kao placi-peach-ka i zbog laksih izliva emocija:? )
e,sad mi je lakse sto je i vama nje-sra kad ste s nekom levom posle duge veze... ja sam tako mog ex-a gnjavila da se sto pre smuva s nekom sklj ne bi li shvatio da sam ja zena njegovog zivota!:roll: loodilo:wink:
 

Back
Top