Quantcast

DALI SE NEKO UPOZNAO UZIVO NA OVOM SAJTU I AKO NE DAL JE MOGUCE???

gost 313363

Poznat
Poruka
7.178
Nema uloga, sve smo to mi i naši različiti delovi ličnosti, naše nijanse. Čovek nije jednoobrazno biće, pun je paradoksa.

Зашто онда не смеш да се представиш и да иза свих тих речи станеш као личност, као особа?

И не, немој ми говорити како то за дискусију није важно, веома је важно, нпр као сарвас што не може да нам даје неке савете и да прича о мудрости кад смо видели да има милион година и да ништа од тога ни он сам није применио, тако и ово, док смо иза ника може да се пише штошта, да смо ово и оно, ал' да видим ко стоји иза тога?

Scathach

Ističe se
Banovan
Poruka
2.181
Зашто онда не смеш да се представиш и да иза свих тих речи станеш као личност, као особа?

И не, немој ми говорити како то за дискусију није важно, веома је важно, нпр као сарвас што не може да нам даје неке савете и да прича о мудрости кад смо видели да има милион година и да ништа од тога ни он сам није применио, тако и ово, док смо иза ника може да се пише штошта, да смо ово и оно, ал' да видим ко стоји иза тога?

Šta tačno treba da proveriš u vezi mene da znam kako bi to mogla da ti pokažem. Možda.
Šta je to što izdvajaš kao karakteristično za mene što ja moram da dokažem?

Pljas Šamar!

Domaćin
Banovan
Poruka
3.223
Šta tačno treba da proveriš u vezi mene da znam kako bi to mogla da ti pokažem. Možda.

znaš kako šojle, niko ne treba ništa da proverava u vezi tebe jer sam apsolutno siguran da je to bacanje truda vremena i uopšte bilo čega jer ti jednostavno ne smeš da se pojaviš u rl
ti si stvarno najbolji primer onoga kad ja kažem za nekoga da je samo tekst
jer ti i jesi samo tekst i ništa više

gost 313363

Poznat
Poruka
7.178

Прво би требала да се мало спустиш на земљу, јер нисам ја пас да ти мене можда да а можда и не помазиш..

Друго, као што рекох, могу и ја да причам како сам као Лепи иза облака док се кријем иза неког ника, и док о мени нико ништа не зна, могу да маштам да сам и Ричард лавље срце.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.