kumanovo
Domaćin
- Poruka
- 3.096
Sta mislite o tome ???????????????
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.


..........
Sta mislite o tome ???????????????
Niti je moćna, a kamoli najmoćnija niti je država.
RS je entitet u sastavu države BIH u kojoj borci ne primaju ništa, a predsjednik im prijeti da neće dobiti ništa. Isti onaj predsjednik koji ne zna šta je rat, šta je borba, šta je front. Koji paradoks.
Парадокс!!!Niti je moćna, a kamoli najmoćnija niti je država.
RS je entitet u sastavu države BIH u kojoj borci ne primaju ništa, a predsjednik im prijeti da neće dobiti ništa. Isti onaj predsjednik koji ne zna šta je rat, šta je borba, šta je front. Koji paradoks.



U svakom slucaju , najsrpskija .Sta mislite o tome ???????????????
Pravno politicki posmatrano REPUBLIKA SRPSKA ima u sebi sve atribute DRZAVE i ogroman potencijal .











Niti je moćna, a kamoli najmoćnija niti je država.
RS je entitet u sastavu države BIH u kojoj borci ne primaju ništa, a predsjednik im prijeti da neće dobiti ništa. Isti onaj predsjednik koji ne zna šta je rat, šta je borba, šta je front. Koji paradoks.







I tako upitase SRBI sta si i on kaze SRBIN a po nacionalnosti MAKEDONAC aj ispricaj pricu jos jedanput CELA TE KRSTARICA ZNA LAZOVCINO MINHAUZERSKA .

Има Шарко лој?????Има има ред кости ред кожа....

Наравно да није.
Najsrpskija Srpska republika na balkanu definitivno jeste ali najjaca moze biti jedino ukoliko se spoji sa Srbijom.
REPUBLIKA SRPSKA IMA OGROMAN POTENCIJAL .
Ja sam čovek koji je protiv bilo kakve secesije i gluposti prouzrokovanih plitkim nacionalizmom. No, kad pročitam ovakav post koji ima toliko negativnog i potcenjivačkog u sebi zapitam se koji kuratz vredi živeti s nekim ko će uvek pričati ovako?
Yebala te država BiH!
REPUBLIKA SRPSKA IMA OGROMAN POTENCIJAL .
Ohoho. I šta je sporno u mom post? Što sam rekao da je BiH država ili što sam rekao je RS entitet? Ili što sam pomenuo da Dodik ima problem sa borcima i da im je javno zaprijetio prije nepunih sedam dana?
Reci su ti samo jedno ja sam skoro svakog dana na poslu sa Srbima iz Republike Srpske ( ima tu i nekih poturica koji non stop nesto lazu ) ljudi stvarno vole svoju drzavu i bas su dobri nikad te ne bi zajebali .
Veci problem imas ti sa Dodikom nego Dodik sa bilo kim ili cim. Ne moze dan ili sat da prodje da ga ne pomenete. Sad ste kao u brizi zbog egzistencije onih koji su vas prasili cetiri godine! Samo nek je protiv Dodika.Kakvi licemeri.