Dali je normalno...

Hmm... cinjenica je da ima dosta 'pacenika' po tim 'xxxx trazi yyyy' forumima, ali opet, ne vidim ni jedan dobar razlog zasto se ljudi ne bi upoznavali preko net-a...

Stavise, ako izuzmemo laku mogucnost foliranja i lupanja neistina, internet je daleko savrsenije mesto za upoznavanje ljudi od RL-a, jer na net-u su svi ravnopravni dok ne otvore usta (odnosno posalju nesto)...
 
Incognito:
Hmm... cinjenica je da ima dosta 'pacenika' po tim 'xxxx trazi yyyy' forumima, ali opet, ne vidim ni jedan dobar razlog zasto se ljudi ne bi upoznavali preko net-a...

Stavise, ako izuzmemo laku mogucnost foliranja i lupanja neistina, internet je daleko savrsenije mesto za upoznavanje ljudi od RL-a, jer na net-u su svi ravnopravni dok ne otvore usta (odnosno posalju nesto)...
Dok je to na netu uredu,medjutim ovde mogu da imam 18g.da sam lep,visok,bogat...jedino sto mozda nemozes da foliras da si pametan.
 
Pa u tome i jeste fazon... meni mnogo vise znaci 'zdrava psiha' od 'savrsene' 90-60-90 S figure...

'Some people appears so bright... until they open their mouth...'

Problem u RL-u je sto mozda nekoj genijalnoj osobi neces prici zato sto ti mozda ne izgleda preterano fizicki atraktivna, ili sta vec, a ta osoba mozda krije 'malog Ajnstajna' u sebi...
 
Pa pazi... da mi treba devojka sa savrsenom figurom i mozgom punoglavca, ja bih kupio gumenu lutku... ili bih porucio neku 'pravu' iz Venecuele (zemlja koja je fabrika za miss-ice i super modele)...

Dzaba izgled ako nema nista ispod kose...

E sad, kad ispuni glavni kriterijum (mozak), sve preko toga je dobrodoslo ;)
 
sassa:
...da neko ostavi kao svoje podatke i da mrtav ozbiljan tazi momka ili devojku?Nov sam ovde ali zar ne treba da bude malo opustenije?

dobro si rekao: TRAZI! Postavlja se pitanje da li i nadje...
Zapravo... ovo je samo vid upoznavanja - ni manje ni vise od toga. Zar je vazno da li si osobu koja ti je vazna (moze to biti i prijatelj) upoznao na ovaj ili onaj nacin?
 

Back
Top