dali je neko nesto cuo o agenciji konektus u vezi iseljenja

Molio bih da mi bilo ko da obavestenje o agenciji konektus. interesuje me dali je lazna i ako nije koliko naplacuje usluge za odlazak za Kanadu preko njih.

Nije lazna,jedan moj drug je otisao prije godinu i po u Kanadu preko njih,ali detaljnije ti neznam reci.Znam da je isao na neke razgovore u Doboj,tamo su bili njihovi predstavnici,i da je cekao vizu u Bg.Bio je ljetos,zadovoljan je.
Podji na njihov sajt,www.konektus.com.
On je kontaktirao sa Irenom Struk,mislim da ima mejl na sajtu,pa probaj.
Sve najbolje pozdrav
 
Tu agenciju vodi jedna Bosanka,koja sada zivi u Kanadi.Bili su u Kragujevcu,slusao sam ih,salju ljude koji znaju zanate:zidare,tesare,automehanicare,a ako imas faks nemas sanse.Kad odes tamo lacas im posle,sto su te doveli,a i ovde neke pare dajes da bi ti zavrsili posao tamo.Mora da si radio i da znas da radis neki zanat ovde!To ti je to.Ako si intelektualac nemas sanse a i bolje ti je da ides legalno prko iseljenickog programa!
 
Osoba koja to vodi Irena zivi ovde u Edmontonu;Za tu agenciju sam cula, bilo je ranijih postova na serbian caffe-u;Ono sto sam cula da oni za pare dovode ljude,platis pri podnosenju dokumenata, kada ovde dodjes onda ti opet uzimaju od plate,imalo je slucajeva da vlasnica ode kod gazde uzme pare i ti posle vracas;neki su dobro prosli ali ima mnogo vise koji su lose prosli.Uglavnom radis poslove vozaca kamiona, gradjevinu sve lose poslove;Koliko radis to i nisu neke pare jer treba platiti stan(cene su puno otisle gore jednosoban stan minimum $1000 u Edmontonu; dvosobni od $1500 pa na gore),hranu i ostale troskove zivota.Mislim da je to bacanje para ali izbor je na Vama.Pozdrav iz Edmontona
 
da li i to vazi za frizere,posto bi ja volela da to radim..ja i moj muz se premisljamo da pokusamo i za Kanadu..bas vam hvala,pozzz

Pa sto ste odustali od Amerike? Gde vam je onaj jaran koji je garantovao da ce bas vas izvuci na lutriji? Jel vidis da su ljudi koji su ti govorili da je to glupost bili u pravu? Drugi put slusaj kad ti se prica. Srecno sa Kanadom.
 
Poslednja izmena:
...pozrav svima!
...srecna vam nova godina i praznici!!! z:lol:.....
...ako neko zna----"prelistao"sam sajt agencije konektus i samo na jednom mestu sam procitao "provincial nominee program"---zanima me,"ako neko zna",da li se preko njih dolazi samo na privremeni rad ili se moze ostati i za stalno i kasnije aplicirati i za drzavljanstvo...-(kao preko FSW ili bilo kog drugog iseljenickog programa)?....
...hvala unapred...!
 
ja sam bio u konektusu u kancelariji u prijedoru predao sve papire uradio intervju na engleskom dao ima neke pare i naravno nista. neko vreme su se javljali na telefon pa su zatvorili kancelariju, uglavnom nista od toga-trosis pare bez veze. Branislav Kotlica 0605335445.

...aplicirao sam online na njihovom sajtu pre 20-ak dana---za sad nista....mada,sta znam-opet se nadam-cuo sam da su neki ljudi uspeli da odu preko njih...
 

Back
Top