Daleko vise promene pola iz muskog u zenski, zasto...

Ja se žalim? Kome?
A ovca sam naglasila u postu "u kontekstu Bog je moj pastir", što mi obrisa post?!
На темама видим често да пишеш да те прогања или шта год. И не. Ниси у том контексту написала овца, немој да се лажемо. Расправа је завршена. Добронамерно сам те упозорила, нема потребе да ширимо причу.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
На темама видим често да пишеш да те прогања или шта год. И не. Ниси у том контексту написала овца, немој да се лажемо. Расправа је завршена. Добронамерно сам те упозорила, нема потребе да ширимо причу.
Pa kad me jeste proganjala. Ali davno je prestala.
Pa sad, ovca sam napisala dvosmisleno, u pravu si.
Dobro, nećemo da "širimo priču", ok.
 
Jea bejbe. .. talk dirty to me.
To je prava jednakost imeđu muškarca i žene.Žena je inače do Hrišćanstva bila marginalizovana,nije ima pravo na nasleđe imovine,bračnu jednakost...itd
Bila je gotovo kao robinja do pojave Hrišćanstva.Trebalo bi malo kroz ovaj neopaganizam da im se evocira pagansko pravo žene.Čisto za se edukuju šta im je dala Crkva,koju tako snažno napadaju.
 
@Ulični Hodač brak su izmislili muskarci da bi dobili besplatnu sluskinju I radovan seks.
U stvari, sve sto se dogaďalo kroz istoriju je sve volja muskaraca. I emancipacjja zena je pokrenuta od strane muskaraca (valjda onih kojima je dopizzdelo da zive sa tupavim stvorenjima, zelja da prozbore koju I u kući...)
U suštini, sta god da su zene bile, taj polozaj je diktirao muskarac.
E, sad- postoje razliciti muskarci- malobrojni koji zele nekoga sa mozgom kraj sebe, I oni drugi, u vecini- koji bi zenu tretirali kao stoku koju bi tukli I apsolutno gazdovali I gospodarili nad njima.

Meni je zao zena poput Virdzinije Vulf koje nisu shvatale da postoje muskarci potpumo razliciti (iako je "ispred nosa" imala muza koji je u svemu podrzavao) I ubila se :(

Mada, meni nije jasna ta zenska pasivnost.
Radite nam sta hocete, ajde sad ih zatvori u pećjnu- pa vam dosadi
Onda "Aj sad neka idu u skolu"- pa vam I to dosadi.
Sada ste doveli neke bukvalno odvratne zenturače I isprobavate "radikalni feminizam", aj da vidimo ako poživimo kako ce I to da se završi...
Kako ne kapirate...zene cak j onda kada deluje da su na vlasti, tu su jer su muskarci to dozvolili/hteli, iz nekog razloga.
 
Mjok, brak su izmislile žene da skuplje naplate trljanje o pićku i par opranih gaća. Mslm, da se ukine brak i izađu na tržište sa tim teško da bi tolike opstale u toj utakmici. A cena bi mogle da idu samo na dole.
Da su brak ili bilo šta drugo izmislile žene to bi značilo da mi vas držimo u šaci i da je "po našem".
A ti si kontradiktoran sâm sebi- pa držimo li vas za mooda ili ne? Što ulazite u brak ako je to naša đavolja rabota, da bi u poslednjoj rečenici pobio sâm svoju tvrdnju sa početka?
 
@Ulični Hodač brak su izmislili muskarci da bi dobili besplatnu sluskinju I radovan seks.
U stvari, sve sto se dogaďalo kroz istoriju je sve volja muskaraca. I emancipacjja zena je pokrenuta od strane muskaraca (valjda onih kojima je dopizzdelo da zive sa tupavim stvorenjima, zelja da prozbore koju I u kući...)
U suštini, sta god da su zene bile, taj polozaj je diktirao muskarac.
E, sad- postoje razliciti muskarci- malobrojni koji zele nekoga sa mozgom kraj sebe, I oni drugi, u vecini- koji bi zenu tretirali kao stoku koju bi tukli I apsolutno gazdovali I gospodarili nad njima.

Meni je zao zena poput Virdzinije Vulf koje nisu shvatale da postoje muskarci potpumo razliciti (iako je "ispred nosa" imala muza koji je u svemu podrzavao) I ubila se :(

Mada, meni nije jasna ta zenska pasivnost.
Radite nam sta hocete, ajde sad ih zatvori u pećjnu- pa vam dosadi
Onda "Aj sad neka idu u skolu"- pa vam I to dosadi.
Sada ste doveli neke bukvalno odvratne zenturače I isprobavate "radikalni feminizam", aj da vidimo ako poživimo kako ce I to da se završi...
Kako ne kapirate...zene cak j onda kada deluje da su na vlasti, tu su jer su muskarci to dozvolili/hteli, iz nekog razloga.
Majo, ja imam muški bubreg i mušku žučnu kesu ne znam da l sam ti pričala...
 
Da su brak ili bilo šta drugo izmislile žene to bi značilo da mi vas držimo u šaci i da je "po našem".
A ti si kontradiktoran sâm sebi- pa držimo li vas za mooda ili ne? Što ulazite u brak ako je to naša đavolja rabota, da bi u poslednjoj rečenici pobio sâm svoju tvrdnju sa početka?
Vidiš kako sve znaš.

---

A muški inače nisu nešto pametni, da ne kažem malokrvni smo. Što druge žene vešto koriste a ne da razglabaju na ovu temu.
 
Ajd argumentovano ubedi mene i ostale da ne lažeš!Svi znaju da sam ja romantičarska duša hipnotisana ljubavlju prema suprotnom polu.I sad optužuješ zakletog romantika i filogina da je mizoginista. :hahaha:
Zaboga, ja odgovorno tvrdim da u Vašim upisima nije bilo ničeg što ukazuje na diskriminaciju na osnovu pola. Da li volite muškarce ili žene ili other ne bih komentarisala. To je Vaša lična intima i Vi je ne morate deliti sa nama.
 

Back
Top