Quantcast

Daleko vise promene pola iz muskog u zenski, zasto...

Ulični Hodač

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.997
Agenda NSP jeste da se muškarac unizi,a žena favorizuje.Žena na se stavlja na pijedestal božanstva,dok se muškarac proglašava retrogradnim fašistom čim ima osećaj muškog dostojantsva.I posle se čudimo što muškarci najpre postaju feminizirani,potom postaju sissy boy-evi,i na kraju transeksualci.Brainwashing .
Al samo da se zna da je muškarac stvoren kao kruna Božije krecije,i da je žena stvorena radi muškarca.

radyu5

Veoma poznat
Poruka
10.997
...da li prosto zbog toga sto klijenti imaju vise para?
Cujem cesto taj i taj promenio pol...a "taj i taj" je uvek "neko".
Da li zbog toga rade operacije "na keca" iz m u ž, ili zbog nečeg druhog? (Npr mnogo je komplikovanije iz ž u m ?)
Moje mišljenje je da postoje dva razloga zašto se to dešava. Prvi razlog je što muškaraca ima više od žena u reproduktivnom dobu, a drugi je valjda mehanički razlog. Lakše je odseći kitu nego od klitorisa napraviti pišu.

M4j4

Domaćin
Poruka
4.523
Al samo da se zna da je muškarac stvoren kao kruna Božije krecije,i da je žena stvorena radi muškarca.
U Boga ne verujem, ali s'obzirom na žensku anatomiju jedino logično objašnjenje se poklapa sa tvojim mišljenjem da je stvorena tačno samo za muške fizičke potrebe.
Kako drugačije objasniti, zašto npr ima sise ako nije rodila? Zašto ima struk? Te obline su samo estetike radi, čak bi zbog trudnoće bilo logičnije da uopšte nemamo tako tanak struk...itd, isl.

Samo, taj koji je pravio ovu igricu zvanu život se zayebao u jednoj stvari...dao ženama mozak i slobodnu volju. A mogao je biti i manji sadista, da žena recimo nema centar za bol, pa onda yebi, udri, neka rađa po 20oro itd.

M4j4

Domaćin
Poruka
4.523
Nije tema za ovde, ali nešto razmišljam kako je žensko telo vezano uz bol.
Mislim, prirodno žensko.
-sa 11 počinju sise da rastu- boli
-sa 12 dobiješ menstruaciju- boli (i ne samo prvi put nego ceo život svaki mesec)
-sa 17 gubiš nevinost- boli
-porađaš se- boli u pi-ku materinu

I to ako je sve u redu.
Ne računam migrene , dojenje, bol u sisama u PMSu i još svašta nešto.

M4j4

Domaćin
Poruka
4.523
Мајо, не можеш стално да се жалиш на некога а да се притом истој тој особи увредљиво обраћаш. Ово горе ћу сада обрисати, а следећи пут ће таква прича бити санкционисана.
Ja se žalim? Kome?
A ovca sam naglasila u postu "u kontekstu Bog je moj pastir", što mi obrisa post?!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.