• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Dal sve pare na gomilu ili svako svoje?

Samsonight

Veoma poznat
Poruka
11.200
Vidiš... meni su deda i baba ostavili u nasleđe da mislim da onaj ko je teži na trošenju treba da bude onaj kod koga novac boravi.
U njihovom braku je deda bio lake ruke i čak prevaren par puta u životu na foru: ''Budi mi žirant!''. Naravno, ta laka ruka je imala smisla da zaključi da je najbolje da nikakve pare više ne stoje kod njega, iako je u početku braka bio zadužen za finansije kao glava porodice.
Retko se sretnu baš isti, a kad su isti to se brzo i uvidi. Oni koji lako troše osiromaše, a ovi drugi... pa, ne nužno obogate, ali se nekako drže, ne tonu.
Treba vremena da se uvidi ko je laka, a ko teška ruka u braku, i težoj treba dati prvenstvo.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.