dal su bitne godine?????

Anonymous:
mimi7:
fizio:
ko vas vise pali mladji ili stariji-e???da li su vam bitne godine????

Mladje..sladje.. :P 8)

Ne volim bas matore..osim ako se drze dobro onda znaju biti bolji od bilo kojeg decka u mid-20-tim. :lol: :wink:
a sta je sa mladjima od tebe?? dal ti je bitno koliko ima gosina???


ma sve je relativno...al licno ne bi usla u vezu sa mladjim od sebe zbog nerazumevanja..
mladji su ok..al ne za duge staze (bar ne trenutno :wink: )
zato...stariji(ne mnogo) definitivno :twisted:
 
fizio:
kako mislis nerazumevanja???????

razlike u godinama prave razlike u razmisljanju..ja ti govorim sa moje perspektive..jer imam 22 godine..

mladic koji ima 17-20(mozda cak do 25-te, ruku na srce neki nikad ne sazru) godina prolazi kroz razne promene sto neki zovu odrastanje (sazrevanje)..ja hocu kraj sebe osobu koja ima stabilan stav i koja zna sta hoce.. znaci nekog starijeg.. koga ne treba uciti kako da zivi i funkcionise... :)
 
mimi7:
fizio:
kako mislis nerazumevanja???????

razlike u godinama prave razlike u razmisljanju..ja ti govorim sa moje perspektive..jer imam 22 godine..

mladic koji ima 17-20(mozda cak do 25-te, ruku na srce neki nikad ne sazru) godina prolazi kroz razne promene sto neki zovu odrastanje (sazrevanje)..ja hocu kraj sebe osobu koja ima stabilan stav i koja zna sta hoce.. znaci nekog starijeg.. koga ne treba uciti kako da zivi i funkcionise... :)
ja imam 19.mislis da sam nedovoljno zreo da bi bio s tobom????ne samo ja nego inace decko od 17-20.Mislim da da malo vise preterujes.nisi vise u osnovnoj i srednjoj skoli.
 
kolko ja kontam zenama godine nisu bitne.tj ako neko izgleda kao son koneri ne znam da li postoji zena koja bi mu rekla "sone pali"

sto se tice muskaraca dok su mladi vole starije kad omatore privlace ih mlade nije pravilo ali skoro
vazi i za zene

d.
 
Ka:
Po meni godine nisu bitne, bitna je ljubav, mozda se mnogi nece sloziti samnom, ali godine su samo predrasuda...ako se dvoje vole,zasto bi im godine bile prepreka?
Ne znam koliko godina imas, ali pokusaj da se setis sebe pre 10-tak godina, pa onda razmisli o tadasnjim interesovanjima, sistemu vrednosti, kulturi, znanju, ciljevima, zeljama, smislu za dobar provod, nacinu komuniciranja sa ljudima i reci mi da se bar neke od ovih stvari nisu drasticno promenili, neke stvari izgledaju cak i smesno, a tada su bile od izuzetne vaznosti kao i obrnuto. Sto moze dovesti do zakljucka velika razlika u godinama dovododi do nerazumevanja i neslaganja, cak idem dotle da verujem da ljubav ne moze ni da egzistira, kod takvih parova. Verujem da se nesto desava, ali tesko da to moze imati veze sa ljubavi.
E sad da se slucajno neko ne bi uvredio, to je samo moje misljenje i nemam apsolutno nista protiv veza gde postoji razlika u godina jer svako je tvorac svoje srece i ima pravo na izbor.
 
Mislim (ne mogu da tvrdim) da više nikada ne bih mogla da budem u ozbiljnoj vezi sa nekim ko je mnogo mlađi od mene.Zbog svega proživljenog, određenog iskustva i načina razmišljanja koji je sada znatno drugačiji nego pre desetak godina, ne bih imala volje da nekog učim da me ne smara ljubomorom, da me ne opterećuje svojim slabostima, frustracijama, sve to bi mi bio korak unazad.
S druge strane kada bih morala ponovo da tražim partnera za stalnu vezu, ne bih imala ništa protiv nekog starijeg (do desetak godina) ako bi on smarrao da ja ne unazađujem njega.
Pošteno....
 
apotekarka:
Mislim (ne mogu da tvrdim) da više nikada ne bih mogla da budem u ozbiljnoj vezi sa nekim ko je mnogo mlađi od mene.Zbog svega proživljenog, određenog iskustva i načina razmišljanja koji je sada znatno drugačiji nego pre desetak godina, ne bih imala volje da nekog učim da me ne smara ljubomorom, da me ne opterećuje svojim slabostima, frustracijama, sve to bi mi bio korak unazad.
S druge strane kada bih morala ponovo da tražim partnera za stalnu vezu, ne bih imala ništa protiv nekog starijeg (do desetak godina) ako bi on smarrao da ja ne unazađujem njega.
Pošteno....
interasantno razmisljanje....u velikoj meri pravo,odnosno tako bi trebalo da bude...Samo se ponekad zapitam,kad je sve tako super kod tebe:
Kakav je to covek koji sebi da korisnicko ime "apotekarkin muz"? :D
Zasto apotekarka provodi toliko vremena na forumu?
Zasto se reklamiras slikama (cak pitas pojedine likove dali ti sta fali :lol: )?
Inace za mene(posto sam stariji),vazi da me pale mladje.....a narocito jedna,,,... :lol:
 

Back
Top