dal da se umijem il da se ubijem...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Evo sad jednog bzvz pitanja...Kad "zaglavim" uvece negde do rane zore a moram na posao to su muke zive...Osecam se kao da me poplava izbacila i taj dan prosto ne funkcionisem...Zareknem se da nema bancenja uoci radnog dana al kad krenem i kazem sutra radim cujem komentare "Ah babo jedna pa i mi radimo ajde sedi uvek ti nesto fali..." Ja da ne razocaram drustvo ostanem pa posle kuku i naopako...Kako se vi osecate, jel vam lepse da se provedete iako ste ujutro zivi ebeni nedeoebeni...
 
Dobro pitanje,ja imam srecu da iako legnem u 3-4 sata opet mogu normalno da funkcionisem,kao da nisam bancila tu noc,ali me tek sledeci dan stigne i tada prelezim ceo dan gledajuci TV ili citajuci knjigu.Obicno izlazim petak na subotu,pa me u nedelju stigne,tako da mogu do mile volje da se izlezavam;) al mi nikad nije krivo sto sam izasla,ma koliko posle toga "bolovala":lol:
 
ariela:
Evo sad jednog bzvz pitanja...Kad "zaglavim" uvece negde do rane zore a moram na posao to su muke zive...Osecam se kao da me poplava izbacila i taj dan prosto ne funkcionisem...Zareknem se da nema bancenja uoci radnog dana al kad krenem i kazem sutra radim cujem komentare "Ah babo jedna pa i mi radimo ajde sedi uvek ti nesto fali..." Ja da ne razocaram drustvo ostanem pa posle kuku i naopako...Kako se vi osecate, jel vam lepse da se provedete iako ste ujutro zivi ebeni nedeoebeni...

Jel ti to meni govoriš :lol:
Ja sam krenula da radim odma' posle srednje, a ostali su ostali da se zayebavaju. Mada, meni i onako treba samo par sati sna da mogu da funkcionišem ok
 
Jao kad se setim uvek su me zezali da sam drustveno ne korisna i onda da bi bila korisna ja sam bancila do ujutru i posle isla na posao a one su posto vecina studira spavale do podne a mene oci ujutru zuljaju ko da su pune trunja pa onda sipam kapi da ne bi bile krvave pa popijem tonu kafe da mogu da radim ,a inace sam veeeeeeeeeelika spavalica jao kako mi je to tesko padalo ...
Ali sad kad se setim kako nam je bilo dobro na nekim od tih izlazaka uopste mi nije zao, a nemoj ni tebi da bude ima vremena za spavanje.
 
ariela:
Evo sad jednog bzvz pitanja...Kad "zaglavim" uvece negde do rane zore a moram na posao to su muke zive...Osecam se kao da me poplava izbacila i taj dan prosto ne funkcionisem...Zareknem se da nema bancenja uoci radnog dana al kad krenem i kazem sutra radim cujem komentare "Ah babo jedna pa i mi radimo ajde sedi uvek ti nesto fali..." Ja da ne razocaram drustvo ostanem pa posle kuku i naopako...Kako se vi osecate, jel vam lepse da se provedete iako ste ujutro zivi ebeni nedeoebeni...

ja sam nocas spavala samo dva sata.
izdrzim nekako na poslu,moram
ali kad dodjem kuci..mleveno meso.
 
ariela:
Evo sad jednog bzvz pitanja...Kad "zaglavim" uvece negde do rane zore a moram na posao to su muke zive...Osecam se kao da me poplava izbacila i taj dan prosto ne funkcionisem...Zareknem se da nema bancenja uoci radnog dana al kad krenem i kazem sutra radim cujem komentare "Ah babo jedna pa i mi radimo ajde sedi uvek ti nesto fali..." Ja da ne razocaram drustvo ostanem pa posle kuku i naopako...Kako se vi osecate, jel vam lepse da se provedete iako ste ujutro zivi ebeni nedeoebeni...


Moze se izdrzati ako radis lak posao, ali ako drugi dan crncis od te price nema nista.
 
jeb...kako vi izdržavate?! :shock:
Ja budem besna ako me neko forsira recimo posle 17h....ne daj Božo da me neko iznervira kada sam low energy level, samo zato jer je popodne a ja jutarnji tip :lol: Od pola osam sam opet ok, ali samo ako sam se odmorila, utopila u kupku, klopala i sl...

A kad ne bih spavala, ko zna jujuijujuju .?

Mislim, ŠTA JE VREDNO te nervoze (to je kod mene isto što i umor) :?
Meni - ništa.
Sve dajem za dobar spavanjac .P

eh, da...mrzela sam drugaricu koja me iscima da izađemo kad mi se baš neće (bejah nekad kafanski tip, svako veče ludilo i sl). Protumačila sam to kao vrstu nerazumevanja i ne-voljenja mene od strane nje, treba li reći da smo se usput i razišle ....Pa i jeste to malo sebično.
Moj dragi je posle trećeg klanja usled umora zbog neke njemu važne žurke sa koje nipošto ne smemo d ane odemo zajedno - shvatio i prihvatio. Kad mi se spava - pusti me, jer inače grizem i grebem, i mogu opasno da ponizim i uvredim i sameljem onoga ko mi se nađe na putu (bio to i on jedared :cry: Isprečio se između mene i kreveta :twisted: )
Znajući zato sebe, ne zayebavam se s umorom. :D
 
ariela:
Evo sad jednog bzvz pitanja...Kad "zaglavim" uvece negde do rane zore a moram na posao to su muke zive...Osecam se kao da me poplava izbacila i taj dan prosto ne funkcionisem...Zareknem se da nema bancenja uoci radnog dana al kad krenem i kazem sutra radim cujem komentare "Ah babo jedna pa i mi radimo ajde sedi uvek ti nesto fali..." Ja da ne razocaram drustvo ostanem pa posle kuku i naopako...Kako se vi osecate, jel vam lepse da se provedete iako ste ujutro zivi ebeni nedeoebeni...


hahahaha pa otspavaj pre toga i sve ce biti ok
 
Mogu da bancim i da budem dugo navece budna...ali, ne 7 dana u sedmici. Par dana mogu da nadoknadim i da ne spavam kako treba nocu.
Kako radim..trudim se da se vise pokrecem...ako sjedim pred kompjuterom onda sam godtova
Ne nadoknadjujem...nema se vremena...ide zivot...u penziji cu nadoknadjivati
 
dugo sam radila noću...
od 22 do 7-8
dolazila kući spavala do 4 i ponovo...
išla na posao od 5- 22
slobodne dane išla u zezanje sa društvom...
nemam pojma kako sam ostala živa:p
ali mi nikada nije bila frka...
nagutam se vitamina i terammmm
eh...mlados'
 
A gde se prijavljuje za klub baba? Da se prijavim..ne znam koj' mi je, postala sam takav smor, mrzi me da izlazim..cim dodjem kuci, jedem, uvalim se u krevet i ako moram uvece negde jooj ko da idem na giljotinu..ranije kuci budem tek da malo odspavam...e, mladosti...
a ne secam se kad sam izasla i vratila se oko 5 kuci? ne pamtim!

Pre par meseci obecam drugu da cemo izaci uvece negde u zezanje, ja lepo isplanirala do 21h da se spremim, a on kaze dolazim po tebe u 23.15h!!!!?????? Molim??? U 23h??jel si ti lud? Kaze on - pa znam rano je, al posle necemo imeti gde da sednemo? Rano je????!!! jedva sam izdrzala da ne zaspim dok ne doje po mene, posle mi jeste bilo super, al sutradan....zombi....
Tako da -radnim danima mou jedino pravo sa posla (kad je lepo vreme) i to ponekad, na picence, taman bacim pogled na izloge. Uvece ok, ali kucne varijante i kod ljudi kod kojih mogu u pidzami da dodjem...a vikendom opet radije kucne varijante, ili uvece picence ili neka vecerinka..kuci do 2 najkasnije.....!
 
Ja kako kad. Neki put ok podnesem ako se nisam naspavala, mada je to redji slucaj. Obicno mi treba mojih 8 sati sna.

Sad doduse ni nisam u situaciji da moram rano da ustajem za posao. Ranije sam radila sa decom, i jako je nezgodno i neodgovorno bilo zaglaviti uvece a ujutru se pojaviti pred njima (i njihovim roditeljima) ko zombi, tako da sam tad bila baba u mom drustvu i uvek prva odlazila kuci.

Ako je bas vredan provod, onda ostanem. Ali za svako isto vece u klubu gde se sedi do zatvaranja samo da bi se sedelo, boli me uvo. Pravac u krevet.
 
ariela:
Evo sad jednog bzvz pitanja...Kad "zaglavim" uvece negde do rane zore a moram na posao to su muke zive...Osecam se kao da me poplava izbacila i taj dan prosto ne funkcionisem...Zareknem se da nema bancenja uoci radnog dana al kad krenem i kazem sutra radim cujem komentare "Ah babo jedna pa i mi radimo ajde sedi uvek ti nesto fali..." Ja da ne razocaram drustvo ostanem pa posle kuku i naopako...Kako se vi osecate, jel vam lepse da se provedete iako ste ujutro zivi ebeni nedeoebeni...

Kad zaglavim, u bilo kojoj varijanti, znači sve posle pola 3 izjutra, ne spavam uopšte. Ja sam se istrenirao da se budim rano bez obzira kada zaspim, takav mi je u stvari metabolizam. Moraš ariela da nabaciš kondiciju ;-)
 
Ja se nekako svikla na nespavanje. Deca me istrenirala. Bancenja do neko doba su mila majka za ono sto oni umeju da naprave tokom noci. Sad mi vise nije nista. Ustajem ujutru kao od sale. Cim otvorim oci, odma sam u akciji. Uhvati kriza negde popodne, od 17-19, budem malo nadrkana, al prodje. Lezem kasno, obavezno iza ponoci, posto nikom ne dam 2 vecernaja tiha sata, kad svi polegaju, kad se sve umiri. To je MOJE vreme.
 
one4me:
Ja se nekako svikla na nespavanje. Deca me istrenirala. Bancenja do neko doba su mila majka za ono sto oni umeju da naprave tokom noci. Sad mi vise nije nista. Ustajem ujutru kao od sale. Cim otvorim oci, odma sam u akciji. Uhvati kriza negde popodne, od 17-19, budem malo nadrkana, al prodje. Lezem kasno, obavezno iza ponoci, posto nikom ne dam 2 vecernaja tiha sata, kad svi polegaju, kad se sve umiri. To je MOJE vreme.
potpisujem
mesto ustaj voskoooo
mama meeekooooo pa u pet. u zoru:p
 
ariela:
Evo sad jednog bzvz pitanja...Kad "zaglavim" uvece negde do rane zore a moram na posao to su muke zive...Osecam se kao da me poplava izbacila i taj dan prosto ne funkcionisem...Zareknem se da nema bancenja uoci radnog dana al kad krenem i kazem sutra radim cujem komentare "Ah babo jedna pa i mi radimo ajde sedi uvek ti nesto fali..." Ja da ne razocaram drustvo ostanem pa posle kuku i naopako...Kako se vi osecate, jel vam lepse da se provedete iako ste ujutro zivi ebeni nedeoebeni...

Nemam tih problema. Ionako jako malo spavam tako da mi ostajanje do kasno sa drustvom i rano ustajanje nakon toga stvarno ne predstavlja problem.
 

Back
Top