Quantcast

dal da se umijem il da se ubijem...

Betty

Elita
Poruka
21.483
tasićka, razumem i podržavam 8)
šoping je ionako moguć do 21 h, posle toga št aima da se traži u gradu? :P
ma ja sam čestita, volim po danu, nije me blam :lol:

ali stvarno: kad je mnogo dobro, ondak nije problem - jer se ne umorim. Ono, prijatno je i lepo i nisma se izmrcvarila i eto, sve ok. Mrzim dešavanja i žurke nesnosne na koje se mora otići :twisted:

Hellen

Buduća legenda
Poruka
29.968
Хех, шта је младос'! Знала сам често да право из града, са све вечерњом шминком и гардеробом, идем право на предавања на факсу.... Давно беше...

Сад тешко подносим неспавање и сваки умор ми се види на лицу. Ужас!

sinnke

Buduća legenda
Poruka
32.613
Hellen:
Хех, шта је младос'! Знала сам често да право из града, са све вечерњом шминком и гардеробом, идем право на предавања на факсу.... Давно беше...

Сад тешко подносим неспавање и сваки умор ми се види на лицу. Ужас!

Vama je dobro, ja kad sam bio mladji nije bilo sanse da izdrzim noc bez spavanja. koliko puta mi se desilo upoznam curu i ulovi me spavanje sve ih ostavim i magla dok me noge jos nose. A sad mogu nekako.
Secam se dok sam vozio kamion tu se isforsiram ali oko 3 ujutro ulovi san, tako da moram otspavati bar dva sata.
Nije bilo tog provoda da bi ja ostao do jutra, nek se oni jebu pa i bio sam u pravu, ako nisam do ponoci nista ulovio za opiturati necu ni do jutra.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.263
Haha, sjajna tema...
Ja inače mnogo loše spavam jer mi se ne da da legnem pre 5...
Pa onda krenu predavanja i ja tako uopšte i ne spavam.
Jednom sam zaređala tri dana da nisam uopšte spavala i kad sam počela da histerišem na druga, đavo odneo šalu...
Što se tiče izlazaka, za Novu Godinu sam ukombinovala 3 dana nespavanja + 2,5 L vina...
Naravno, koma.
Ali, dobro, barem nigde nisam išla sutradan.
Na praksi sam nedelju dana izlazila i ostajala po celu noć (i, svakako nisam bila jedina), a ujutru se ustajalo na teren u - 6:30...
Ne možete da zamislite kakav osećaj - trčanje i nosanje opreme od 10 kg, + užasan mamurluk... I, naravno, spaaaaaaaava mi seeeee...
I posle takvih ispada, ne kajem se. Hah, opet bih sve ponovo :wink:

Charolij@

Obećava
Poruka
51
Mogu da ne spavam koliko god treba i nikad mi se ne ide kuci! Bez obzira koliko sam ujutru umorna i koliko god da sam malo spavala ili puno popila, funkcionisem odlicno! Ne znam odakle mi tolika energija! U stvari kada sam tako premorena ja se samo smeskam i budem prijatnija! Vitamini uvek pomazu!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.