Dal da kupim ove sandale ili ove cipele?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.205
Prvo sam video ove sandale

a.jpg


i baš su mi interesantne,
a posle vidim ove cipele

b.jpg

i mislim se, možda je bolje da uzmem cipele umesto sandala?
Šta vi mislite?
 
Pa brate nije ista stvar, ono, služe drugačijoj svrsi. Sada mislim, zavisno od toga koliko cipela imaš, a koliko sandala, i koliko koštaju ova dva konkretna para, i šta ti više treba(vidim da si prvo tražio sandale) ono...šta znam, ako možeš, uzmi i jedne i druge. Baš su lepe, i sandale i cipele. Ako su i udobne, i kvalitetne, a cena je pristojna... i jedno, i drugo. Ako nisu jeftine, ili ako ti nisu jednako neophodne... onda ono što ti više treba.
 
Pa brate nije ista stvar, ono, služe drugačijoj svrsi. Sada mislim, zavisno od toga koliko cipela imaš, a koliko sandala, i koliko koštaju ova dva konkretna para, i šta ti više treba(vidim da si prvo tražio sandale) ono...šta znam, ako možeš, uzmi i jedne i druge. Baš su lepe, i sandale i cipele. Ako su i udobne, i kvalitetne, a cena je pristojna... i jedno, i drugo. Ako nisu jeftine, ili ako ti nisu jednako neophodne... onda ono što ti više treba.
pa nisu nešto skupe, oko 40 evra par.

Nisam tražio da kupim, nego mi iskočila ponuda pa sam se zamislio jer bi mi trebale neke sandale za leto
 
pa nisu nešto skupe, oko 40 evra par.

Nisam tražio da kupim, nego mi iskočila ponuda pa sam se zamislio jer bi mi trebale neke sandale za leto
Dobro, to je pristojno skroz. Onda sandale sada, pošto ide leto, pa ako budeš zadovoljan kvalitetom može i cipele kasnije. Nadam se samo da nameravaš da ih probaš pre kupovine, mora da se prohoda malo u njima, preko neta da se kupuje obuća to je baš rizično.
 
Pa brate nije ista stvar, ono, služe drugačijoj svrsi. Sada mislim, zavisno od toga koliko cipela imaš, a koliko sandala, i koliko koštaju ova dva konkretna para, i šta ti više treba(vidim da si prvo tražio sandale) ono...šta znam, ako možeš, uzmi i jedne i druge. Baš su lepe, i sandale i cipele. Ako su i udobne, i kvalitetne, a cena je pristojna... i jedno, i drugo. Ako nisu jeftine, ili ako ti nisu jednako neophodne... onda ono što ti više treba.
чега лепога има на сандалама?
мушкарац у њима, за избегавање ;)
ни ципелишке нису нешто,ал ајд', и некако :lol:

не знам је л и код других жена правило, да на мушкарцу прво уоче обућу, и чарапке :lol:
 
чега лепога има на сандалама?
мушкарац у њима, за избегавање ;)
Potpisujem


ни ципелишке нису нешто,ал ајд', и некако :lol:
aaaajd ako baš mora..ponekad... al retko,što ređe.. :lol:


не знам је л и код других жена правило, да на мушкарцу прво уоче обућу, и чарапке :lol:
ne prvo, al da je nešto onakvo bgm bilo bi prvo :zcepanje:
 
чега лепога има на сандалама?
мушкарац у њима, за избегавање ;)
ни ципелишке нису нешто,ал ајд', и некако :lol:

не знам је л и код других жена правило, да на мушкарцу прво уоче обућу, и чарапке :lol:
Nemam pojma, ne nosim sandale i ne volim ih generalno, ali opet ko voli poštujem, a ovaj konkretan primerak je baš nekako gotivan i lep.

Valjda zato što ima više materijala, to mi je lepo, i što nisu one klasične skroz otvorene, njih baš ne volim.

To ti je ono kao kada neko hoće da kupi karavan, i ti si sad kao meni su karavani bezveze... buraz, liku treba karavan, pa ako već hoćeš nešto da izjaviš onda kao gledaš iz te perspektive, to što ti lično ne voliš karavane ili ti ne treba karavan ne pomaže puno u tom kontekstu.
 

Back
Top