Dal da kupim ove sandale ili ove cipele?

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
33.598
Е а ја стварно идем боса на плажу. Мсм, обујем папуче и кренем, ал ме вуче да се изујем и на крају носим папуче у руци..

kako bre patike na plažu?
Па лепо, до плаже. Кад стигнеш изујеш их, спакујеш под пешкир и пичиш бос по плажи!
Шта није јасно ?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
41.276
Е а ја стварно идем боса на плажу. Мсм, обујем папуче и кренем, ал ме вуче да се изујем и на крају носим папуче у руци..

Па лепо, до плаже. Кад стигнеш изујеш их, спакујеш под пешкир и пичиш бос по плажи!
Шта није јасно ?
pa sad... ako dolazim kolima, onda ajde još i nekako ali ako idem peške od tamo gde sam odseo, šta ima da se preobuvam?

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
33.598
То је она површина пешчана, камена.. уз само море, море је она велика плава вода.
Дакле, дођеш до плаже, изабереш место, поставиш асуру, пешкир или лежаљку.
Изујеш се, свучеш се :rumenko: у купаћи и онда уђеш у воду.
Бос!

Јаоо, ти мислиш на патике за плажу!
Не бреее!!! Ни случајно!
Обичне патике, нормалне такорећи!

Sensei

Master
Moderator
Poruka
41.276
То је она површина пешчана, камена.. уз само море, море је она велика плава вода.
Дакле, дођеш до плаже, изабереш место, поставиш асуру, пешкир или лежаљку.
Изујеш се, свучеш се :rumenko: у купаћи и онда уђеш у воду.
Бос!
pa normalno bos. To ako je normalna peščana ili šljunkovita plaža.
A zavisi kako si došao do plaže. Ako ima da se putuje, onda hajde patike, ali ako je tu negde spremiš se "od kuće"

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
29.615

Шта није јасно ?
a to sto se noga upali u patikama nema veze. Kad sam bio mali uciteljica nam nije dala da nosimo patike leti zbog smrada nogu u ucionici :P

Sensei

Master
Moderator
Poruka
41.276
iz ovog ugla mi se i ne svidjaju nešto

ghh.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.