Dal da kupim ovaj štampač?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Holy1

Ističe se
Poruka
2.632
misljenje o ovom stampacu
IMG-bb5bb2eaa5159c52110018e225e53e33-V.jpg
IMG-20d7acec8d701f31fc460dcf58ad3b03-V.jpg
 
ja licno uvek preporucujem laserske u odnosu na pljuckavce.

jesu skuplji u startu ali ako imas masovniju stampu isplatice ti se jer je toner dugotrajniji (daleko vise strana stampas jednim tonerom nego sa kanticama boje)
dosta para ces dati na promene kantica ako puno stampas.
 
to se mora provjeriti s tim koji to rade, jer to zavisi od konkretnog modela, neki se ne mogu puniti uopšte, neke se ne isplati i tako.
Može se puniti svaki. U PG ima firma koja to radi. Punjenje je 5€.
Prvo ga proveri, pa ako baš ne valja baci se.
A ima da se kupi EKSTERNO NAPAJANJE.
To sam imao. Moglo da se dokupi uz HP Bussiness inject 1000.
4 veće bočice (crna, plava, crvena,žuta) koje se stave sa strane i samo se pune bojom.
Normalno, ORIGINAL HP bojom,
Ovu stvarčicu možeš da dokupiš.
I obavezno bočicu rastvarača za boje
 
80e je u Švedskoj..Ja stampan retko :) koliko je punjenje ketridza?
sto kaze @springer ako stampas retko tek tad ne znam da li je za tebe jer se osusi mastilo i zapuse se cevcice za strcanje mastila.

sto se tice zamene ketridza..kao sto rekose..postoje modeli na kojima se moze menjati (mozes i sam da kupis komplet za punjenje i onda dodje dosta povoljno) ali postoje i modeli koji ne mogu da se pune.

najbolje je da okrenes telefonom nekog ko se oglasava da puni i kazes da imas taj model i da li moze da ti napuni i koliko trazi.
 
Platiš softverski 'obilazak', kupiš boje, pribor za punjenje, zamažeš sebe i sve oko sebe bojom koja se teško pere..... ili kupiš zamenske kantice boje? :super:
zasto platis? to su beslplatni alati..imas na yt-u uputsva za te stvari.

mi smo tako produzili vek trejanja lampe na projektoru u firmi.

nisam pricao o mazanju nego o tome sto si rekao da su neke glave cipovane i da se to moze zaobici..sto se tice punjenja-slazem se..ni ja se ne bih zezao da punim.
 
ja sam skoro bacio legendu
HP laserjet 6L
kako je to bio dobar stampac
kupljen negde oko '97
И мали HP 1010 је скоро постао легенда. Јефтин, добро нарављен, поуздан и за произвођача неисплативо дуготрајан. Иако се одано више не производе, и данас их има доста, људи их бацају потпуно исправне јер HP није хтио правити драјвере за новије од ХР-а не би ли га „угасио” (наравно, рјешава се то с драјверима с мало зезања). Ето, произвођачима данас сметају добро направљене стварчице јер им „гуше” продају нових збрзотина.
 
И мали HP 1010 је скоро постао легенда. Јефтин, добро нарављен, поуздан и за произвођача неисплативо дуготрајан. Иако се одано више не производе, и данас их има доста, људи их бацају потпуно исправне јер HP није хтио правити драјвере за новије од ХР-а не би ли га „угасио” (наравно, рјешава се то с драјверима с мало зезања). Ето, произвођачима данас сметају добро направљене стварчице јер им „гуше” продају нових збрзотина.
Stavis lepo Linux i imas podrsku za sav stari hardware ;)
Ja sam koristio stari flatbad skener dok nije crkao, da sam na Windows-u bar 5 godina pre vremena bih morao da ga penzionisem ;)
 
Stavis lepo Linux i imas podrsku za sav stari hardware ;)
Ja sam koristio stari flatbad skener dok nije crkao, da sam na Windows-u bar 5 godina pre vremena bih morao da ga penzionisem ;)
Пробај онима који бацају исправан и добар штампач јер не могу наћи драјвер понудити да инсталирају Linux. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top