Quantcast

Dal da kupim ovaj štampač?

Poruka
24.657
Jel neko skontao koji je ***** sa njihovim drajverima? Redovno hebu kad su prikaceni preko usba, pocne da baguje stampac da nece da stampa i onda samo iscupas iz kompa i ubodes u drugi usb prikljucak na kompu i radi normalno do sledeceg jebanja.
Cesto mi se desi da jednostavno sam predje na nekim kompovima u use offline mod? Na lpt portu radi vrh, nikad nista ne pravi problem, ali usb zna da zeza ponekad.

Holy1

Ističe se
Poruka
2.174
Ljudi kupio sam stampac u svedskoj i platio 80e plus 20e jedan ketridz crne boje.

Kolika je cena tog stampaca HP DeskJet 4100e, kod nas? Posto stampam samo crno-belo, da li mogu da menjam samo crnobeli ketridz? I koliko cesto da stampam da se boja u ketridzima ne zalepi?

GIDEON

Domaćin
Poruka
4.496
Kasnim ali uzmi crno beli laserski stmpac i uziva u njemu. Ja sam moj kupio pre 15 godina i do sada sam promenio jedan toner, a svaki put kada stampam on radi. Ranije sam se zajebavao sa tim ink printerima i uvek kada ti trebaju ili su out ili se zapusila "dizna" ...
Ako ti vec treba kolor, laser printeri nisu vise toliko skupi kao nekada. Brother su odlicni, ne kao HP ali sasvim solidni.

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
14.991
Imam laser Samsung ML 1640 iz 2006-e godine,promenio nekoliko ketridza.Nisam menjao mnogo ketridza najvise 3,jer sam uz onaj originalni kupio i prah koji sam sam dopunjavao.Posle desetak godina kada sam potrosio prah,poceo je da pravi neke strafte,pa sam narucio cipovani,koji je radio do skoro i skoro sam kupio nov,al' ga nisam jos stavio,jer mi radi ovaj prethodni jos,ali mi po jednoj starani pravi neke tacke na odredjenom rastojanju,pa kad mi bude trebalo za nesto ozbiljnije ,ubacicu novi.To je dakle tri ketridza,t.j. dva jer je prvi bio u ceni sa printerom.Radi mi na Win.7 64 bit,Win.10 64 bit i Ubuntu 64 bit.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.