Quantcast

Dal da kupim ovaj štampač?

Holy1

Ističe se
Poruka
2.180
misljenje o ovom stampacu
IMG-bb5bb2eaa5159c52110018e225e53e33-V.jpg
IMG-20d7acec8d701f31fc460dcf58ad3b03-V.jpg

skura58

Stara legenda
Poruka
99.510
to se mora provjeriti s tim koji to rade, jer to zavisi od konkretnog modela, neki se ne mogu puniti uopšte, neke se ne isplati i tako.
Može se puniti svaki. U PG ima firma koja to radi. Punjenje je 5€.
Prvo ga proveri, pa ako baš ne valja baci se.
A ima da se kupi EKSTERNO NAPAJANJE.
To sam imao. Moglo da se dokupi uz HP Bussiness inject 1000.
4 veće bočice (crna, plava, crvena,žuta) koje se stave sa strane i samo se pune bojom.
Normalno, ORIGINAL HP bojom,
Ovu stvarčicu možeš da dokupiš.
I obavezno bočicu rastvarača za boje

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
77.574
80e je u Švedskoj..Ja stampan retko :) koliko je punjenje ketridza?
sto kaze @springer ako stampas retko tek tad ne znam da li je za tebe jer se osusi mastilo i zapuse se cevcice za strcanje mastila.

sto se tice zamene ketridza..kao sto rekose..postoje modeli na kojima se moze menjati (mozes i sam da kupis komplet za punjenje i onda dodje dosta povoljno) ali postoje i modeli koji ne mogu da se pune.

najbolje je da okrenes telefonom nekog ko se oglasava da puni i kazes da imas taj model i da li moze da ti napuni i koliko trazi.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
77.574
Platiš softverski 'obilazak', kupiš boje, pribor za punjenje, zamažeš sebe i sve oko sebe bojom koja se teško pere..... ili kupiš zamenske kantice boje? :super:
zasto platis? to su beslplatni alati..imas na yt-u uputsva za te stvari.

mi smo tako produzili vek trejanja lampe na projektoru u firmi.

nisam pricao o mazanju nego o tome sto si rekao da su neke glave cipovane i da se to moze zaobici..sto se tice punjenja-slazem se..ni ja se ne bih zezao da punim.

Poruka
4.341
ja sam skoro bacio legendu
HP laserjet 6L
kako je to bio dobar stampac
kupljen negde oko '97
И мали HP 1010 је скоро постао легенда. Јефтин, добро нарављен, поуздан и за произвођача неисплативо дуготрајан. Иако се одано више не производе, и данас их има доста, људи их бацају потпуно исправне јер HP није хтио правити драјвере за новије од ХР-а не би ли га „угасио” (наравно, рјешава се то с драјверима с мало зезања). Ето, произвођачима данас сметају добро направљене стварчице јер им „гуше” продају нових збрзотина.

bmaxa

Poznat
Moderator
Poruka
8.420
И мали HP 1010 је скоро постао легенда. Јефтин, добро нарављен, поуздан и за произвођача неисплативо дуготрајан. Иако се одано више не производе, и данас их има доста, људи их бацају потпуно исправне јер HP није хтио правити драјвере за новије од ХР-а не би ли га „угасио” (наравно, рјешава се то с драјверима с мало зезања). Ето, произвођачима данас сметају добро направљене стварчице јер им „гуше” продају нових збрзотина.
Stavis lepo Linux i imas podrsku za sav stari hardware ;)
Ja sam koristio stari flatbad skener dok nije crkao, da sam na Windows-u bar 5 godina pre vremena bih morao da ga penzionisem ;)

Poruka
4.341
Stavis lepo Linux i imas podrsku za sav stari hardware ;)
Ja sam koristio stari flatbad skener dok nije crkao, da sam na Windows-u bar 5 godina pre vremena bih morao da ga penzionisem ;)
Пробај онима који бацају исправан и добар штампач јер не могу наћи драјвер понудити да инсталирају Linux. :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.