Dal' će Lepi Čedica da preripi Celzijus ?

Dal će ga preripi ?

  • će ga preripi

  • neće ga preripi ni s motku :)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Коалиција са ДС-ом код оног изворно либералног дијела гласача ЛДП ствара одбојност. Релан њихов рејтинг је био 6.5 % раније али после коалирања са ДС, рекао бих да су шансе 50-50 за прелазак цензуса.
 
Ја ЛДП више поштујем него ДС...имају своју политику, фурају свој фазон, а не као ДС којима је политика Истраживање јавног мњења...а и ЛДП за разлику од ДС има написан економски програм.
 
Ја ЛДП више поштујем него ДС...имају своју политику, фурају свој фазон, а не као ДС којима је политика Истраживање јавног мњења...а и ЛДП за разлику од ДС има написан економски програм.

dobro je sto je sns konacno zavrsio pisanje svog programaz:Dz:D
 
Šta mislite da li će Čeda Jovanović da preripi Celzijus, što bi rekli u Beloj Lađi z:D tj. da preskoči cenzus od 5% i da li će LSD da uđe u Skupštinu Srbije kad budu bili sledeći parlamentarni izbori u Srbiji. Ja mislim da ne mož' da ga preripi ni s motku, što bi reko Šojić. :zskace:

.....uvek ce mu namontirati 5+0.7 % i drzati ga na kratkom povodcu da bi im uskochio kad im zatreba..........
 
Šta mislite da li će Čeda Jovanović da preripi Celzijus, što bi rekli u Beloj Lađi z:D tj. da preskoči cenzus od 5% i da li će LSD da uđe u Skupštinu Srbije kad budu bili sledeći parlamentarni izbori u Srbiji. Ja mislim da ne mož' da ga preripi ni s motku, što bi reko Šojić. :zskace:

Оће, ово је народ ненормалан - као што ће уједнињени регилијони да ги прерипе - ЛУД НАРОД :))))
 
неће да може, ал шушка се нешто да ће лпд у коалицију са ђомлом, па онда буду негде 3 - 4%
после тога тај 1% што им фали ћуфте - муфте, приговори на гласање, пребројани гласови и стигли резултати из бодрумске мионице, суд, ово оно џа бу... и ето их на 5%
 
Poslednja izmena:
неће да може, ал шушка се нешто да ће лпд у коалицију са ђомлом, па онда буду негде 3 - 4%
после тога тај 1% што им фали ћуфте - муфте, приговори на гласање, пребројани гласови и стигли резултати из бодрумске мионице, суд, ово оно џа бу... и ето их на 5%

i onda ce se mladja i ceda udruziti sa vadikalima i ukupno ce imati 5.5%z:D
 
I LDP-u se kao i DS-u po izborima jednostavno pripisuje najmanje još 100% glasova da bi mogli kako tako da pređu barijeru od 50%.

Naravno to se krade svim ostalim, nešto parama, nešto pretnjama a nešto i pritiscima iz američkog i nemačkog ćumeza.

Bitan je krajnji rezultat koji je totalno pokraden i napravljen isključivo prema želju američke demonacistike okupacione horde.


Znači realnos je i otprilike tačan rezultat :
LDP 3%
DS i sve ostali takozvane "demokratske" partije 25%
 

Back
Top