Quantcast

dakle

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.031
А што бре дете мораш да пцујеш што би рекла моја покојна баба?
Све то може и нормално да се напише без претеривања и афектирања.
pa naravno da moooože cheri :) , a možeš i da rodiš sopstveno dete pa da ga vaspitavaš što bi reko moj pokojni deda jovan njegovoj pokojnoj sestri draginji

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.031
e,e,e,e :lol: znaš onu epizodu tajra šoua kad je tajra ugostila pet žena a svaka od tih pet žena ima dve vagine i onda ide kratka uvetira tajrin glas i blješti na ekranu
FIVE WOMEN 10 VAGINAS a joel mchale kaže: no wait, tyra was there also, so, it's 6 women.... but still ten vagiiiinas :rotf:
e tako i anastasija , tako mi se dojmi :)

John Marston

Domaćin
Poruka
3.718
e,e,e,e :lol: znaš onu epizodu tajra šoua kad je tajra ugostila pet žena a svaka od tih pet žena ima dve vagine i onda ide kratka uvetira tajrin glas i blješti na ekranu
FIVE WOMEN 10 VAGINAS a joel mchale kaže: no wait, tyra was there also, so, it's 6 women.... but still ten vagiiiinas :rotf:
e tako i anastasija , tako mi se dojmi :)
Ne znam ni sta je tajra sou? :think:

Ali znam da jos imam njen poster :rumenko::lol:

EDIT:

A zapravo joj nisam ni cuo nijednu pesmu, samo se secam da sam video njen poster u bravo casopisu(negde 5. razred) i odmah se zacarao :aha:

stugots

Elita
Poruka
17.841
Postojala je izvesna gospođica, dok sam još bio mali prdavac, o kojoj sam snivao fantazije i to bez ikakve seksualne konotacije... sem ako grljenje i maženje ne potpada u to. Niko poznat, samo devojka iz kraja, ali kakva devojka jebbote... inteligencija - check; elokvencija - check; duhovitost - check; beskrajni šarm - check; osmeh lepši od Ogasavara ostrva - check.

Samo sam želeo da je držim u naručju... dokle god je sveta i veka.

A ako govorimo o onim fantazijama sa seksualnom konotacijom, rekao bih da je to Katie Price Jordan. Mislim da sam na nju najviše sperme prolio.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.705
osim što sam nevidjeno smršala za četri pet dana unoseći >1000 kalorija na dan pijući zelen čaj, tursku kafu i pušeći paklu i po, usto cimanje - šetnja od minimum 5 km na dan u predvečernjim satima i stres usled neorganizovanog sna i <1000 drugih faktora, imam i strava lak za nokte, poklonila mi majka, stvarno sam sad baš kučka baš megan fox, napravile mi se vilice ko sestre kardašian što imaju samo bez pušenja crnačkih ku rčeva. dakle sada još da nabavim prepariranu lisicu za oko vrata i moći ću da nadjem sponzora :)

a sad pitanje, ko je vaša najstrastvenija ako se može tako reći platonska ljubav?
Meni dejvid bouvi :) istetoviraću iznad genitalija italik slovima lady grinning soul, ma obavezno .:cool:
i jedan onlajn lik al to neću da tetoviram

A zasto ne tetoviras jaja negde?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.