neizreciva
Buduća legenda
- Poruka
- 34.075
sutra idemo da zakazemo datumchitj....i ovo ce mi biti drugi put....i pitam ja vas jel opet trebam u belo.....missim, imam i dete i godina i iskustva
.....i jel da kupim buketitj i jel da nakacim njegovo prezime na ovo koje imam isto kao detetovo....ma neam pojam sta da radim, burmu znam da moram....uh, koliko me sve to smara.....



)